Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

motel.pl: Parse error: syntax error, unexpected $end in /view/cache/__view__tpl_page.tpl-1231179657.php on line 867

 

 

Jutro będzie działał.

Ostatnie poprawki :D

 

Tak jak pisałem działa ^_^ Co prawda pozostało uzupełnienie treści ale już powinno być OK :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej!

Kilka dni temu pisałem o swoim sposobie na zagospodarowanie domeny (link w stopce) a dzisiaj kilka statystyk:

 

6 dni istnienia w sieci

155 UU

prawie 1k odsłon strony

9 pozycja w google na pozycjonowaną frazę

1 propozycja współpracy (wymiana banerami)

 

Chyba nie tak źle jak na kilka dni.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze w sprawie serwisu a właściwie domeny necika: jedenprocent.pl

 

Co prawda nie podejrzewam naszych parlamentarzystów o zwiększenie % podatku, który można przekazywać na opp ale gdyby w ramach jakiejś kampanii wyborczej tak się stało, to musiałbyś się pośpieszyć z promocją serwisu aby ten 1 % mocno utrwalił się w świadomości ludzkiej.

Bo dwaprocent.pl jest już zajęta ; stoprocent.pl także ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo dwaprocent.pl jest już zajęta ; stoprocent.pl także ^_^

 

Już gdzieś o tym pisałem :D Kłopot będzie jak zmienią %.

 

 

 

 

 

#podarujprocent.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej!

Kilka dni temu pisałem o swoim sposobie na zagospodarowanie domeny (link w stopce) a dzisiaj kilka statystyk:

 

6 dni istnienia w sieci

155 UU

prawie 1k odsłon strony

9 pozycja w google na pozycjonowaną frazę

1 propozycja współpracy (wymiana banerami)

 

Chyba nie tak źle jak na kilka dni.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

 

 

Swietnie.Gratuluje,proste pomysly sa najlepsze.mam nadzieje ze moje powstajace serwisy rowniez beda cieszyly sie powodzeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prawda nie podejrzewam naszych parlamentarzystów o zwiększenie % podatku, który można przekazywać na opp ale gdyby w ramach jakiejś kampanii wyborczej tak się stało, to musiałbyś się pośpieszyć z promocją serwisu aby ten 1 % mocno utrwalił się w świadomości ludzkiej.

Bo dwaprocent.pl jest już zajęta ; stoprocent.pl także ^_^

Ten pomysł nie przejdzie, nie masz szans, kryzys przecież mamy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisałem już w którymś z tematów, że ja takich zahamowań nie mam.

Śmiem twierdzić, że w organizacjach takich zadania statutowe i w dodatku za darmo wykonują jedynie wolontariusze. Reszta osób (szczególnie zarządy) to nieźle ustawiona grupa żerująca na naszej chęci pomocy innym. Pomimo tego, że są to organizację "non profit" nie wierzę, że ludzie nimi zarządzający nie zarabiają sporo :D

 

I ja również nikogo nie zamierzam piętnować. Wszak ok. 30% wszelkich wpływów do fundacji idzie na działalność "statutową". Nie krytykuje tego - bo czasem nie da się zarabiać i jednocześnie dobrze pomóc innym.. Ale pamiętajmy, że są fundacje a fundacje.. :D

 

>a czterdziesciprocent.pl wolna? ^_^

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten pomysł nie przejdzie, nie masz szans, kryzys przecież mamy :D

Bardzo prawdopodobne. Wcześniej kolejny procent na partie polityczne pewnie zdecydują się przekazywać niż na opp :D

Ale w razie czego zarejestrowałbym na Twoim miejscu trzyprocent.pl lub coś bardziej uniwersalnego ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
10% z tego co wiem

 

Też spotkałem się kiedyś z takimi wyliczeniami ^_^

Tym bardziej nie uważam, żeby necik musiał dawać im cokolwiek za darmo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś oddane do użytku, niedługo powstanie serwis z newsami, galerią, downloadem i czatem..

 

Może coś napiszecie? :D

 

Windows 7 (Seven) forum

Strona jest, funkcjonalność jest, teraz najważniejsze - treść ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli interesują kogoś zakłady bukmacherskie to zapraszam na www.betstar.pl :ph34r:

 

Mile widziane opinie i sugestie.

 

w zakłady się nie bawię ale strona przyjemna dla oka i całkiem user-friendly więc gdybym się nimi interesował link na pewno trafiłby do ulubionych ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja się pochwalę wczoraj uruchomionym serwisem:

 

http://bikefama.pl

 

logo.gif

 

Co to jest BikeFama? Społeczność Bikerów łącząca możliwości wielu serwisów w jednym:

- Możliwość założenia własnego profilu

- Wyszukiwanie znajomych

- Tworzenie i prowadzenie własnego bloga, galerii

- Organizację w grupach (przydatna opcja dla zrzeszeń), forum dyskusyjne

- Możliwość dodawania własnych artykułów, współtworzenia kalendarza imprez

- Darmowa baza ogłoszeń kupna i sprzedaży (każdy może zamieszczać własne ogłoszenia sprzedaży)

 

To i wiele innych możliwości daje obecnie BikeFama, najlepiej zobacz sam odwiedzając serwis.

 

Nad domeną bardzo długo myślałem, raczej chciałem stworzyć coś zupełnie nowego.

 

*bikerem potocznie nazywa się pasjonata kolarstwa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WirtualnyInwestor.pl

Program do nauki gry na giełdzie

 

di.png

 

Jestem zapisany w programie partnerskim, gdzie dostaję 25% prowizji od sprzedaży programu komputerowego, czyli 10zł. Wymyślili ładną nazwę dla programu, ale domeny już nie zarejestrowali. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem zapisany w programie partnerskim, gdzie dostaję 25% prowizji od sprzedaży programu komputerowego, czyli 10zł. Wymyślili ładną nazwę dla programu, ale domeny już nie zarejestrowali. :lol:

Geniusz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja się pochwalę wczoraj uruchomionym serwisem:

 

http://bikefama.pl

 

logo.gif

 

Co to jest BikeFama? Społeczność Bikerów łącząca możliwości wielu serwisów w jednym:

- Możliwość założenia własnego profilu

- Wyszukiwanie znajomych

- Tworzenie i prowadzenie własnego bloga, galerii

- Organizację w grupach (przydatna opcja dla zrzeszeń), forum dyskusyjne

- Możliwość dodawania własnych artykułów, współtworzenia kalendarza imprez

- Darmowa baza ogłoszeń kupna i sprzedaży (każdy może zamieszczać własne ogłoszenia sprzedaży)

 

To i wiele innych możliwości daje obecnie BikeFama, najlepiej zobacz sam odwiedzając serwis.

 

Nad domeną bardzo długo myślałem, raczej chciałem stworzyć coś zupełnie nowego.

 

*bikerem potocznie nazywa się pasjonata kolarstwa :)

Świetne, kto go wykonał?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świetne, kto go wykonał?

plw, apze - dzięki za dobre słowa :)

 

Już zostaje nazywany naszą klasą dla bikerów :) Prawdziwą reklamę zaczynam od poniedziałku jednak po statystykach paru dniowych widzę że będzie dobrze :)

 

Odpowiem od razu bo dostałem też zapytania na PW: wykonaliśmy go sami w oparciu o skrypt randkowy australijskiej firmy Boonex.com. Dużo funkcji rzecz jasna została zmodyfikowana, zmieniana i dostosowana pod nasze wymagania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpowiem od razu bo dostałem też zapytania na PW: wykonaliśmy go sami w oparciu o skrypt randkowy australijskiej firmy Boonex.com. Dużo funkcji rzecz jasna została zmodyfikowana, zmieniana i dostosowana pod nasze wymagania.

 

Tak myślałem, że na delfinku postawione :)

Nie chwaląc się sam bym napisał taki skrypt :) jak bym nie chodził do szkoły i nie miał co robić.

 

Skrypt jest dobry, będę o nim także myślał, ponieważ mam zamiar postawić portal kierowany w grupę społeczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×