Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

Kolego Noname, podsyłam numer ticketu, który pozostaje bez odpowiedzi:

#1091669296

 

Edit.: przepraszam, dopiero teraz zauważyłem, że prosiłeś, aby wysłać Ci go PW, co też bezzwłocznie czynię.

 

Hej!

wow komuś odpisali, nawet na forum hehehehe, odpisujecie, a wy niedowiarki mówicie że nie odpisują, tak odpisujecie mi też, jak z jednego maila, którego nie znacie, zapytam o "drobiazgi" odpisujecie po 30 minutach, a jak wyślę pytanie o wypłatę z oficjalnego maila to czekam 5 dni, potem zapewniacie że za tydzień będą pieniądze, mijają 2 tygodnie i nic, nadal kasy nie ma i nikt nic nie pisze, chcecie dowodów to powklejam. Zapewniacie, milczycie, zwodzicie, gracie na czas, a gdzie są nasze pieniądze? nawet w księgowości sprawdzaliscie że są, ale ja ich nie mam, no cóż, pieniądze to chyba cieżki dla Was temat, a gdyby tak ktoś z Was chociaż raz napisał, "Bardzo przepraszamy, chwilowo nie mamy tych pieniędzy, może za 3 tygodnie coś da się załatwić" tak uczciwie jak jest, bo Wasze 10 dni to fikcja a działanie szybkiego przelewu raz jest raz nie, a bywa że trwa pare dni za grubą kasę. Zwodzenie już na nikogo nie działa, a pisanie do Was to po prostu strata czasu, to ile ma czekać ktoś kto w połowie maja zlecił przelew? a ile ktoś kto na początku, ale ile ktoś z końca maja?

 

A tak serio wypłacicie czy zamierzacie zebrać ile się da i upaść jak robi wiele firm na świecie?

 

Nie wspominając już że te pieniądze nie należą do Was tylko do Nas? bierzecie 4% za pośrenictwo. Za mało? weźcie 5%, ale wypładźcie na boga w 3 tygodnie chociaż.

Edited by beirero

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow komuś odpisali, nawet na forum hehehehe, odpisujecie, a wy niedowiarki mówicie że nie odpisują, tak odpisujecie mi też, jak z jednego maila, którego nie znacie, zapytam o "drobiazgi" odpisujecie po 30 minutach, a jak wyślę pytanie o wypłatę z oficjalnego maila to czekam 5 dni, potem zapewniacie że za tydzień będą pieniądze, mijają 2 tygodnie i nic, nadal kasy nie ma i nikt nic nie pisze, chcecie dowodów to powklejam. Zapewniacie, milczycie, zwodzicie, gracie na czas, a gdzie są nasze pieniądze? nawet w księgowości sprawdzaliscie że są, ale ja ich nie mam, no cóż, pieniądze to chyba cieżki dla Was temat, a gdyby tak ktoś z Was chociaż raz napisał, "Bardzo przepraszamy, chwilowo nie mamy tych pieniędzy, może za 3 tygodnie coś da się załatwić" tak uczciwie jak jest, bo Wasze 10 dni to fikcja a działanie szybkiego przelewu raz jest raz nie, a bywa że trwa pare dni za grubą kasę. Zwodzenie już na nikogo nie działa, a pisanie do Was to po prostu strata czasu, to ile ma czekać ktoś kto w połowie maja zlecił przelew? a ile ktoś kto na początku, ale ile ktoś z końca maja?

 

A tak serio wypłacicie czy zamierzacie zebrać ile się da i upaść jak robi wiele firm na świecie?

 

Nie wspominając już że te pieniądze nie należą do Was tylko do Nas? bierzecie 4% za pośrenictwo. Za mało? weźcie 5%, ale wypładźcie na boga w 3 tygodnie chociaż.

 

Był taki watek:

 

Michau Enterprises, Limited - tej firmie już dziekujemy - epitafium

Co zrobić aby się nie obudzić z ręka w nocniku

 

Niestety został usuniety zarówno z tego forum jak i z PiO

Jutro być może usunięty post opublikuje gdzieś w sieci i będe podawał link ale taraz w kilku słowach napisze Ci co zrobiłem. Może zdążysz przeczytać zanim to usuną.

 

Jak tylko uświadomiłem sobie, że piramidka sie wali, wycofałem niezrealizowany przelew z końca maja, szybko wybrałem domeny co do których miałem nadzieję, że zbyt dużo nie stracę przy ich sprzedaży, kupiłem kilkadziesiat domen i zaraz po zakupie je wytransferowałem poza dropped. Tym sposobem mogę stracić max z 30% a może i nie. Czas to pokaże. Jednak wole stracić 30% niż 100% bo zawsze będe 70 % do przodu.

 

Tak zrobiłem ja, co Ty zrobisz to Twoja decyzja. Tylko nie pluj sobie później w twarz. Siądz na spokojnie dokonaj analizy tego co jest wiadome, powiąż pewne fakty, niezrealizowane obietnice i podejmij decyzje z której będziesz zadowolony.

Krzynka piwa w ramach wdzieczności zawsze zostanie przyjeta do współnego wypicia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Był taki watek:

 

Michau Enterprises, Limited - tej firmie już dziekujemy - epitafium

Co zrobić aby się nie obudzić z ręka w nocniku

 

Niestety został usuniety zarówno z tego forum jak i z PiO

Jutro być może usunięty post opublikuje gdzieś w sieci i będe podawał link ale taraz w kilku słowach napisze Ci co zrobiłem. Może zdążysz przeczytać zanim to usuną.

 

Jak tylko uświadomiłem sobie, że piramidka sie wali, wycofałem niezrealizowany przelew z końca maja, szybko wybrałem domeny co do których miałem nadzieję, że zbyt dużo nie stracę przy ich sprzedaży, kupiłem kilkadziesiat domen i zaraz po zakupie je wytransferowałem poza dropped. Tym sposobem mogę stracić max z 30% a może i nie. Czas to pokaże. Jednak wole stracić 30% niż 100% bo zawsze będe 70 % do przodu.

 

Tak zrobiłem ja, co Ty zrobisz to Twoja decyzja. Tylko nie pluj sobie później w twarz. Siądz na spokojnie dokonaj analizy tego co jest wiadome, powiąż pewne fakty, niezrealizowane obietnice i podejmij decyzje z której będziesz zadowolony.

Krzynka piwa w ramach wdzieczności zawsze zostanie przyjeta do współnego wypicia.

 

Ten wątek nie został usunięty, wszystkie posty z tego wątku są w tym temacie. Sprawdź kilka stron wcześniej w tym właśnie temacie.

Jak już pisałem, nie cenzurujemy forum, ale jak ktoś powiela temat (a tematów na temat sytuacji finansowej AM było chyba z 20) to albo łączymy - jak przez nieuwagę się rozwinie, albo zamykamy jeżeli w miarę szybko znajdziemy taki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Był taki watek:

 

Michau Enterprises, Limited - tej firmie już dziekujemy - epitafium

Co zrobić aby się nie obudzić z ręka w nocniku

 

Niestety został usuniety zarówno z tego forum jak i z PiO

Jutro być może usunięty post opublikuje gdzieś w sieci i będe podawał link ale taraz w kilku słowach napisze Ci co zrobiłem. Może zdążysz przeczytać zanim to usuną.

 

Jak tylko uświadomiłem sobie, że piramidka sie wali, wycofałem niezrealizowany przelew z końca maja, szybko wybrałem domeny co do których miałem nadzieję, że zbyt dużo nie stracę przy ich sprzedaży, kupiłem kilkadziesiat domen i zaraz po zakupie je wytransferowałem poza dropped. Tym sposobem mogę stracić max z 30% a może i nie. Czas to pokaże. Jednak wole stracić 30% niż 100% bo zawsze będe 70 % do przodu.

 

Tak zrobiłem ja, co Ty zrobisz to Twoja decyzja. Tylko nie pluj sobie później w twarz. Siądz na spokojnie dokonaj analizy tego co jest wiadome, powiąż pewne fakty, niezrealizowane obietnice i podejmij decyzje z której będziesz zadowolony.

Krzynka piwa w ramach wdzieczności zawsze zostanie przyjeta do współnego wypicia.

no clever szczerze mówiąc chyba też wycofam domeny, mam około 180 sztuk, niby nie aż tak dużo, są ludzie co mają po 400 i więcej, ich wartosć jest jednak spora, skoro AM traktuje mnie jak zbędnego śmiecia i uważa że nie warto dbać o klienta, tylko wcisną kit na zasadzie "spadaj - masz maila z obiecanką i siedź cicho kolejne 2 tygodnie" to trudno, chociaż pare tysięcy co mi zalegają piechotą nie chodzą, miałbym spokojną głowę na parę miesięcy. Luxusowe wakacje i do października nie martwiłbym się o jedzenie i opłaty.

 

apze szacunek

 

clever thanks za radę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś czyta dużo książek, e-maili, ogólnie różnorakich tekstów, to wie, że każdy autor, każda osoba ma swój unikalny styl pisania, specyficzny słownik z którego korzysta, charakterystyczny sposób budowania zdań, stosuje najchętniej określoną terminologię itd. Jest to specyficzna maniera, której trudno się pozbyć i dany tekst napisać tak, aby brzmiał, jak napisany przez kogoś innego.

 

Słowo pisane ma tez swój pewien "krój", tzn. operujemy wyrazami, znakami interpunkcyjnymi itd. umieszczając je w zdaniach w pewnym szyku, niektórzy zamiast trzech kropek "..." napiszą na końcu zdania trzy przecinki, np. Daj spokój,,, inni postawią przecinek po wyrazie umieszczając przed nim spację, np. ...byłem tam , ale go nie było etc.

 

Mając na uwadze ww., oraz będąc osobą która raczej dużą wagę przykłada do szczegółów ;-), a czytając posty @clever, @vardess, @goya80, @beirero, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że pisze to jedna i ta sama osoba, albo osoby w jakimś stopniu z sobą spokrewnione czy też o podobnych charakterach, np. brat i siostra, kuzyni, para heteroseksualna ;-) itp. Osoby te cechują się w mojej ocenie specyficzną drapieżnością i nieumiejętnością przyznania się do błędu, niezdolnością przyjęcia porażki i przyznania się do tego, że nie ma się racji. Wypowiadając się w danym temacie, a dotyczącym np. jakiejś, szczególnie w ich ocenie, niesprawiedliwie poniesionej straty, tak długo będą wałkowały temat, aż czegoś nie ugrają, a jeśli zorientują się, że nie ugrają, to stronie, od której starały się coś bezskutecznie wyzyskać, będą starały się zaszkodzić, aby się odegrać, bo w ich mniemaniu każda, nawet przez nich samych zawiniona strata, wymaga zemsty.

 

Resztę, tj. who is who, niech każdy sobie sam dopowie.

 

Dlatego też uważam, a taką opinię jako użytkownik tego forum mogę wyrazić, a czy zostanie ona wysłuchana przez administrację czy też nie, to już inna kwestia, że ww. "czwórka" powinna na kilka dni dostać przymusowy urlop od tego forum w postaci bana. Dlaczego? A dlatego, że:

 

- zaśmieca forum od dłuższego już czasu, przez co utrudnia jego przeglądanie,

- w swoich postach cały czas się powtarza, przekazując te same treści w inny sposób, co jest irytujące dla osób śledzących wątek, ale chcących dowiadywać się o nowych faktach, a nie ciągle o tych samych,

- stosuje tanie sztuczki psychologiczne i manipulację, co jest niezdrowe dla głowy i męczące dla użytkowników,

- w ramach obłudnego wolontariatu, co już kompletnie jest nie do przyjęcia przez człowieka myślącego, poświęca jakąś tam część swojego cennego czasu dziennie na "informowanie" (czytaj straszenie) innych.

 

Sorry, ale już "straszyli Kaczorem, by mógł Donald nami rządzić", ponadto ktoś też już kiedyś mówił "Polacy! pilnujcie swoich portfeli!"... po czym podwyższył VAT.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

bradiaga to całkiem proste, 8% np w banku - 2% które obiecują nam = 6%...

 

 

A jednak nie miałeś procentów kolego. Podobnie jak podejrzewałem, że nie dostałeś żadnej oferty tylko coś Ci się obiło o uszy. Przedtem pisałeś o "Mil coś tam" banku a po potwierdzenie dzwoniłeś do PKO.

 

Otóż 8 procent to stawka roczna. Jak łatwo policzyć - jeśli oferta była na 3 miesiące - otrzymałbyś 2%. Pod warunkiem trzymania środków przez 3 miesiące.

 

Oferta AM dotyczyła czego innego. Potrzebujesz wpłacić 1000. Wpłacasz 1000 księgują 1020 wydajesz 1020. Nie musisz trzymać ani dnia. Nie musisz wpłacać określonych kwot. Musisz tylko skorzystać ze zwykłego przelewu - który nie generuje dla AM dodatkowych kosztów. AM nic na tym nie zarabia - tylko promuje korzystanie z indywidualnych kont.

To tak proste, że jeśli tego nie rozumiesz to albo nigdy nie miałeś konta w banku - albo celowo złośliwie przeinaczasz fakty.

 

To niby drobiazg, ale pokazuje Twoją postawę i rzetelność Twoich postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w odpowiedzi na to:

Jeśli ktoś czyta dużo książek, e-maili, ogólnie różnorakich tekstów, to wie, że każdy autor, każda osoba ma swój unikalny styl pisania, specyficzny słownik z którego korzysta, charakterystyczny sposób budowania zdań, stosuje najchętniej określoną terminologię itd. Jest to specyficzna maniera, której trudno się pozbyć i dany tekst napisać tak, aby brzmiał, jak napisany przez kogoś innego.

 

Słowo pisane ma tez swój pewien "krój", tzn. operujemy wyrazami, znakami interpunkcyjnymi itd. umieszczając je w zdaniach w pewnym szyku, niektórzy zamiast trzech kropek "..." napiszą na końcu zdania trzy przecinki, np. Daj spokój,,, inni postawią przecinek po wyrazie umieszczając przed nim spację, np. ...byłem tam , ale go nie było etc.

 

Mając na uwadze ww., oraz będąc osobą która raczej dużą wagę przykłada do szczegółów ;-), a czytając posty @clever, @vardess, @goya80, @beirero, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że pisze to jedna i ta sama osoba, albo osoby w jakimś stopniu z sobą spokrewnione czy też o podobnych charakterach, np. brat i siostra, kuzyni, para heteroseksualna ;-) itp.

 

Muszę niestety zawiadomić Cię, drogi Sherlock'u że twój instynkt śledczy tym razem zawiódł. W swoim stylu pisania sam nie znajduje podobieństwa do nikogo ze wspomnianych osób, z niechęcią muszę przyznać że bliższy jest mi inny, również nieprzychylny dropped co z pewnością Cię nakręci - i na zdrowie! (Marusa). Na di spedzam ostatnio trochę czasu z powodu czystego lenistwa niestety...

Ze wspomnianymi osobami nie mam nic wpólnego, nigdy z nimi nawet nie rozmawiałem nie mówiąc o znajomości. Z tego forum znam może z 5 czy 6 osób, a i to tylko "wirtualnie". Za to z innego forum (optymalizacja.com) znam się z dziesiątkami ludzi. Tym bardziej powinna to wiedzieć jedna z osób które kliknęły ci lajka, w końcu kupował ode mnie domeny (-po namyśle autocenzura-).

Moje personalia są znane w końcu samemu AM. Nie jestem anonimem - mój nick tam jest taki sam jak tutaj, więc doskonale wiedzą że nic mnie z innymi nie łączy.

Zapewne jednak ty wiesz lepiej - po raz kolejny, na zdrowie! Powodzenia w tropieniu afer "who is who", z lepszym skutkiem - bo na razie to wypisz wymaluj - piszesz jak niejaki Macierewicz...

 

Przeczytaj ten post, może trochę ochłoniesz: http://di.pl/topic/1...post__p__507484

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites

w odpowiedzi na to:

 

 

Muszę niestety zawiadomić Cię, drogi Sherlock'u że twój instynkt śledczy tym razem zawiódł. W swoim stylu pisania sam nie znajduje podobieństwa do nikogo ze wspomnianych osób, z niechęcią muszę przyznać że bliższy jest mi inny, również nieprzychylny dropped co z pewnością Cię nakręci - i na zdrowie! (Marusa). Na di spedzam ostatnio trochę czasu z powodu czystego lenistwa niestety...

Ze wspomnianymi osobami nie mam nic wpólnego, nigdy z nimi nawet nie rozmawiałem nie mówiąc o znajomości. Z tego forum znam może z 5 czy 6 osób, a i to tylko "wirtualnie". Za to z innego forum (optymalizacja.com) znam się z dziesiątkami ludzi. Tym bardziej powinna to wiedzieć jedna z osób które kliknęły ci lajka, w końcu kupował ode mnie domeny (-po namyśle autocenzura-).

Moje personalia są znane w końcu samemu AM. Nie jestem anonimem - mój nick tam jest taki sam jak tutaj, więc doskonale wiedzą że nic mnie z innymi nie łączy.

Zapewne jednak ty wiesz lepiej - po raz kolejny, na zdrowie! Powodzenia w tropieniu afer "who is who", z lepszym skutkiem - bo na razie to wypisz wymaluj - piszesz jak niejaki Macierewicz...

 

Przeczytaj ten post, może trochę ochłoniesz: http://di.pl/topic/1...post__p__507484

 

Jeżeli kilka osób stara sie pisać zgodnie z zasadami pisowni i ortografii to okazuje się, że dla niektórych to już rodzina, klika lub inna tajna organizacja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednak nie miałeś procentów kolego. Podobnie jak podejrzewałem, że nie dostałeś żadnej oferty tylko coś Ci się obiło o uszy. Przedtem pisałeś o "Mil coś tam" banku a po potwierdzenie dzwoniłeś do PKO.

 

Otóż 8 procent to stawka roczna. Jak łatwo policzyć - jeśli oferta była na 3 miesiące - otrzymałbyś 2%. Pod warunkiem trzymania środków przez 3 miesiące.

 

Oferta AM dotyczyła czego innego. Potrzebujesz wpłacić 1000. Wpłacasz 1000 księgują 1020 wydajesz 1020. Nie musisz trzymać ani dnia. Nie musisz wpłacać określonych kwot. Musisz tylko skorzystać ze zwykłego przelewu - który nie generuje dla AM dodatkowych kosztów. AM nic na tym nie zarabia - tylko promuje korzystanie z indywidualnych kont.

To tak proste, że jeśli tego nie rozumiesz to albo nigdy nie miałeś konta w banku - albo celowo złośliwie przeinaczasz fakty.

 

To niby drobiazg, ale pokazuje Twoją postawę i rzetelność Twoich postów.

no właśnie , tak tak, ale ty ciągle zakładasz ograniczenia i i zabawę na krótą metę i wierzysz w bajki, po pierwsze banków jest multum, a wystarczą tylko 4, x te Twoje 3 miesiące i masz 12 miesięcy, AM pewnie nie planuje istnieć tylko 3 miesiące, chyba że masz jakieś info o tym, procenty wypłacasz i spłacasz dłużników, reszta na konto, po drugie piszesz że wpłacam 1000 księgują 1020 i "nie musisz trzymać ani dnia" - hmm moją kasę trzymają dłużej niż dzień, nawet dłużej niż miesiąc, a to spora różnica, bo to w banku mogę wybrać kiedy chcę, a w AM moge jedynie "zlecić" a wypłacą pewnie za 2 miesiące a jak zlecisz "szybką wypłatę" to nie tylko nie dostaniesz tych swoich 20 zł ale stacisz dużo więcej oj dużo - policz. Więc nadal nie wiesz gdzie jest zysk. Poszukaj w necie. A skoro piszesz o "rzetelności" mojej to raczej napisz do AM i zapytaj o ich rzetelność, bo nadal śnisz że dostaniesz te swoje 20 zł aaaa dolicz jeszcze przez te miesiące stopę inflacji wynoszącą ostanio od 3,6 % do 4% (rocznie i podziel przez miesiace które poczekasz) i zanim otrzymasz 20 zł, to już choćby nie wiem co, z 20 zł nie będzie miało nic wspólnego. No chyba że masz 100% informacje że AM nie planuje dłużej istnieć niż 3 miesiące więc podziel się wiedzą z nami bo się przyda, w tej mierze niestety nikogo z nas nie informują. I pamiętaj wpłacaj zawsze na duży %, opłaci Ci się, a potem znowu i znowu, a kiedy już nie będzie już 8% to twoje oszczędności w zależności od banku nadal będą na minimum czyli 4% max 5% w zależności od banku. Licz licz, ja tak robiłem non stop, zysk był zawsze, a konta mam w 6 bankach, chyba rozumiesz dlaczego ..... (dla ułatwienia, przerzucam, z jednego do drugiego)

 

 

a jeszcze jedno, pytałem AM o te 2% i czy mają na nie pokrycie, zaproponowałem że dodam im 100 żeby wreszcie wypłacili moją kasę która trzymają już 2 miesiąc, a nie tylko te 20 zł i wiesz co odpisali ..................... domyśl się, zero kontaktu, kasę którą wpłacisz możesz tylko mieć u nich jako domeny albo cyferki na ekranie, na wypłatę poczekasz aż napełnią swoje konta i będą mieli żeby wypłacać, bo skoro nie wypłacają to nie mają ani na wypłaty ani na Twoje 2%, obudź się - to tylko przymusowa zbiórka kasy i to na szybko, bo leżą, (oczywiście piszę o przykładowej firmie bez antyreklamy ;) ) dlatego proponuję nadal bank (banki) bo zarobisz a nie stracisz, i zarobisz dużo więcej niż 20zł, nawet więcej niż inflacja, a jeśli po kilku miesiącach będziesz nagle potrzebował kasę, to ci wypłacą od reki, oczywiście z potrąceniem pewnych zysków, zależnie po jakim czasie wypłacasz, także polecam nadal bank, i nie bajeruj ludzi że mnie muszą trzymać ani dnia, bo to ty przeinaczasz fakty, masz nas za idiotów? ja czekam już 2 miesiąc, więc takie teksty weź zatrzymaj dla nowych użytkowników, może AM za to, zatrudni cie w dziale marketingu. AAAA co do Twojej naiwności i szczerych intencji, AM to nie jest firma charytatywna, (tylko nabijająca kasę pewnej osobie) i jak każdy w kapitalizmie liczy tylko na zysk, bez zysków szybko ją zamkną.

 

Za darmo można dostać tylko w ..... marzeniach.

Edited by beirero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiarygodność "cypryjskiego bubla" w moich oczach spadła już tak nisko, że nawet mój pies odchodzi od monitora widząc stronę sropped.

 

Nie mniej jednak, oferta 100k była dla mnie okazyjna i kupiłbym ją gdyby nie wątpliwości wobec poszanowania klientów (mówię o sobie) Doszło już do takiego kuriozum, że boję się nawet przedłużyć domenę na sropped bo wyczuwam kolejny szwindel z ich strony.

 

Dziś mija 56 (pięćdziesiąty szósty) (39 roboczy) dzień od zlecenia wypłaty 16460zł !

 

Jak w takiej sytuacji nie nazywać ich złodziejami?

 

Mocne słowa? Nie, fakty!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś mija 56 (pięćdziesiąty szósty) (39 roboczy) dzień od zlecenia wypłaty 16460zł !

 

Wydaje się, że braki finansowe AM znacznie przerosły 150tys PLN. Czy pseudo poradnik + domeny premium + aukcje opcji są w stanie wyrównać te braki ? wydaje mi się, że ciężko.

 

Z moich obliczeń ( pamiętając o 2% z każdy rozpoczęty tydzień opóźnienia przelewu ) kruszek otrzyma ponad 2000 zł rekompensaty... a to jeszcze dodatkowo pogrąży kolejne wypłaty... Przydałoby się jakieś oświadczenie na blogu dotyczące spraw finansowych, wypłat i kiedy się wszystko zacznie porządkować....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś czyta dużo książek, e-maili, ogólnie różnorakich tekstów, to wie, że każdy autor, każda osoba ma swój unikalny styl pisania, specyficzny słownik z którego korzysta, charakterystyczny sposób budowania zdań, stosuje najchętniej określoną terminologię itd. Jest to specyficzna maniera, której trudno się pozbyć i dany tekst napisać tak, aby brzmiał, jak napisany przez kogoś innego.

 

Słowo pisane ma tez swój pewien "krój", tzn. operujemy wyrazami, znakami interpunkcyjnymi itd. umieszczając je w zdaniach w pewnym szyku, niektórzy zamiast trzech kropek "..." napiszą na końcu zdania trzy przecinki, np. Daj spokój,,, inni postawią przecinek po wyrazie umieszczając przed nim spację, np. ...byłem tam , ale go nie było etc.

 

Mając na uwadze ww., oraz będąc osobą która raczej dużą wagę przykłada do szczegółów ;-), a czytając posty @clever, @vardess, @goya80, @beirero, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że pisze to jedna i ta sama osoba, albo osoby w jakimś stopniu z sobą spokrewnione czy też o podobnych charakterach, np. brat i siostra, kuzyni, para heteroseksualna ;-) itp. Osoby te cechują się w mojej ocenie specyficzną drapieżnością i nieumiejętnością przyznania się do błędu, niezdolnością przyjęcia porażki i przyznania się do tego, że nie ma się racji. Wypowiadając się w danym temacie, a dotyczącym np. jakiejś, szczególnie w ich ocenie, niesprawiedliwie poniesionej straty, tak długo będą wałkowały temat, aż czegoś nie ugrają, a jeśli zorientują się, że nie ugrają, to stronie, od której starały się coś bezskutecznie wyzyskać, będą starały się zaszkodzić, aby się odegrać, bo w ich mniemaniu każda, nawet przez nich samych zawiniona strata, wymaga zemsty.

 

Resztę, tj. who is who, niech każdy sobie sam dopowie.

 

Dlatego też uważam, a taką opinię jako użytkownik tego forum mogę wyrazić, a czy zostanie ona wysłuchana przez administrację czy też nie, to już inna kwestia, że ww. "czwórka" powinna na kilka dni dostać przymusowy urlop od tego forum w postaci bana. Dlaczego? A dlatego, że:

 

- zaśmieca forum od dłuższego już czasu, przez co utrudnia jego przeglądanie,

- w swoich postach cały czas się powtarza, przekazując te same treści w inny sposób, co jest irytujące dla osób śledzących wątek, ale chcących dowiadywać się o nowych faktach, a nie ciągle o tych samych,

- stosuje tanie sztuczki psychologiczne i manipulację, co jest niezdrowe dla głowy i męczące dla użytkowników,

- w ramach obłudnego wolontariatu, co już kompletnie jest nie do przyjęcia przez człowieka myślącego, poświęca jakąś tam część swojego cennego czasu dziennie na "informowanie" (czytaj straszenie) innych.

 

Sorry, ale już "straszyli Kaczorem, by mógł Donald nami rządzić", ponadto ktoś też już kiedyś mówił "Polacy! pilnujcie swoich portfeli!"... po czym podwyższył VAT.

tak Panie Macierewicz ze zacytuje reszte, to totalny spisek, jesli wolisz, będe pisal bez polskich znakow, wygodniej, a jesli chcesz moje dane clevera i innych to wystarczy poprosic i gra, a celverovi napisałem thanks z grzecznosci i apze bo nie skasowal clevera proste, chcesz mojego maila i tel, napsz dam ci, potem przestaniesz szukac spisku bo paru ludzi ma podobne zdanie, skoro jedni mają podobne zdanie a drudzy ich krytykują czyli na twój rozum ci drudzy co krytykują pewnie tez są z jedenej wspólnej grupy spiskowców, ogólnie sa tu widać tylko 2 osoby spisujące i apze ;) hihihihihihhii, bez banalnej sztuki spiskowej. uuu a moze nawet jedna osoba raz dowala z jednej strony a potem z drugiej, cos w tym jest. Po drugie widzialem juz wpis clewvera już wczesniej ale skoro napisal do mnie to podziekowalem bo czasem tak moga robi ludzie, a o gtone ,cleverze i tych innych co mniej kojarze autentycznie nic nie wiem, moze ty gtone to tez jakis moderator albo inna osoba, wybacz, nie jestem cleverem ani resztą, ale jesli jest bogaty to napwno chcialbym bym nim byc, każdym kto ma jakis milion lub wiecej na koncie tylko nie sobą, druga sprawa, mi juz klawiatura nie wybija znaków wiec ja akurat poprawiam z tego powodu, i dlatego ze jak zawsze robilem blędy i mnie poprawiali (czego wole unikac) bo nie jest to mile, ale - ten list lece specjaljnie dla ciebie na szybko z mniejsza iloscią poprawek

 

a gdybym byl cleverem ktory przeniosl domeny to co moje domeny robia nadal na AM? nawet am ci powie że nadal tam są, bo ja naiwnie jeszcze czekam na tmoją kase, a clever juz dawno im pewnie podzekował, moze jestem naiwny ale czekam, bo nie wiem co robic - doradź zamiast krytykowac

Edited by beirero

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

...

 

Niestety - piszesz bzdury.

Wczoraj o 8 rano zleciłem przelew X. O 23.21 zaksięgowało mi się 102% X zł. Po północy zleciłem kilka przedłużeń, kilka rejestracji - wykorzystałem 90% środków.

 

Koszt klienta - księgowanie o 23.21 zamiast o 8 rano.

Zysk klienta - 2% więcej na koncie

Koszt AM ~ żaden - odpada prowizja od szybkich płatności.

Zysk AM - Promocja wpłat na indywidualne konto (teraz wiem, że mogę zrobić wpłatę na konto i że to działa całkiem szybko)

 

Kto Ci każe wpłacać pieniądze i trzymać u nich na koncie? Ta promocja obowiązuje przecież (o ile dobrze pamiętam) dla dowolnej wpłaty do końca lipca.

 

AM ma kłopoty, ale czepianie się wszystkiego co zrobią jest już nudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakty są takie, że na AM jest 200 tys. domen i kilka tysięcy klientów. Natomiast zaległości płatnicze trwają podobna liczbę dni, co 2 miesiące temu, czyli sytuacja jest stabilna.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z moich obliczeń ( pamiętając o 2% z każdy rozpoczęty tydzień opóźnienia przelewu ) kruszek otrzyma ponad 2000 zł rekompensaty... a to jeszcze dodatkowo pogrąży kolejne wypłaty... Przydałoby się jakieś oświadczenie na blogu dotyczące spraw finansowych, wypłat i kiedy się wszystko zacznie porządkować....

Skąd info, że płacą 2% za każdy dzień ponad regulaminowe 10 dni oczekiwania na wypłatę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info kiedyś pojawiło się na forum ze strony pracownika AM. Ja mogę potwierdzić że my dostaliśmy kiedyś takową rekompensatę ale to było 2 miesiące temu i była ona za jedyne 2 tyg zwłoki. Moim skromnym zdaniem w obecnej sytuacji utrzymanie takiej polityki jest ryzykowne i ma więcej wspólnego ze staropolskim przysłowiem "zastaw się a postaw się" niż z rozsądnym podejściem do sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Skąd info, że płacą 2% za każdy dzień ponad regulaminowe 10 dni oczekiwania na wypłatę?

Ta informacja była z tego co pamiętam w wypowiedzi od AM oraz na ticketach swojego czasu potwierdzali wypłacanie takiej rekompensaty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info kiedyś pojawiło się na forum ze strony pracownika AM. Ja mogę potwierdzić że my dostaliśmy kiedyś takową rekompensatę ale to było 2 miesiące temu i była ona za jedyne 2 tyg zwłoki. Moim skromnym zdaniem w obecnej sytuacji utrzymanie takiej polityki jest ryzykowne i ma więcej wspólnego ze staropolskim przysłowiem "zastaw się a postaw się" niż z rozsądnym podejściem do sprawy.

 

Ale czy na pewno rekompensata wynosiła 2% dziennie? Czyli dla wspomnianych 2 tygodni byłoby to 2% x 14 dni = 28%. Jeżeli tak, to nic tylko zasilać salda, zlecać wypłaty i liczyć na opóźnienia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale czy na pewno rekompensata wynosiła 2% dziennie? Czyli dla wspomnianych 2 tygodni byłoby to 2% x 14 dni = 28%. Jeżeli tak, to nic tylko zasilać salda, zlecać wypłaty i liczyć na opóźnienia :)

Nie dziennie a tygodniowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdzie można się dowiedzieć ile klientów straciło AM na tych opóźnieniach? a ile zyskała konkurencja?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok nic już nie piszmy o na temacie "Wypłaty" o wypłatach, bo nas zablokują, do tego jasne jest chyba że na takim temacie pisze się o pogodzie i wakacjach, ZROZUMIANO?

 

bradiaga skoro już to zrobiłeś to teraz sprzedaj z zyskiem te domeny i wypłać hihihihihhi, Ty napewno dostaniesz od ręki hihihihi, co innego wpłata co innego dostęp do pieniędzy. Mówieś że od ręki.

 

racja to już nudne, piszmy o wakacjach

 

a clever, musisz uważać co piszesz, bo gtone zaczął z polityką i spiskami, a wiesz że jest lista osób zagrożonych? petelicki też pewnie pisał na forach, lepiej uważać ;)

oczywiście pełen szacun dla gen Petelickiego, bez podtekstów, ja winnych nie szukam, nie było mnie przy tym wiec nie wiem jak było. Może tak a może inaczej, każdy na forum ma prawo wyrażać zdanie......... gtone, widać że jesteś z "grupy blokującej wolność słowa" też tak można sądzić, a może z AM? Jeśli nikt nie może dyskutować o swojej wypłacie? to zamknijmy temat i po ptakach, dajmy spokój spiskom, bo każdy może wymyslić spisek, a kasy jak nie mam tak nie mam. - bez spisku - fakt i nawet AM nie zaprzeczy.

 

no cóż, lepiej chyba uważać co się pisze, tak więc czekający na wypłaty, cisza, bo odrazu wspiszecie się na listę

 

Andro ma rację, sytuacja jest stabilna i dodam że ja to nie Andro. (tak na wszelki)

 

gdzie można się dowiedzieć ile klientów straciło AM na tych opóźnieniach? a ile zyskała konkurencja?

hmm też jestem ciekaw, ale tego nikt nie poda bo to tajemnice firm, pytanie ile tracimy na pieniądzach przetrzymywanych przez firmy łącznie.

 

myślę też że dużo ludzi czeka az AM wypłaci, także chyba dużo klientów jest zblokowanych tym i czekają, tylko ci odważniejsi odeszli. Może mają racje któż to wie, kolejne miesiace wyjaśnią wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tym jak co niektórzy prowadzą dyskusję odechciewa się czytać ten wątek.

Osobiście interesuje mnie nieco inna od wypłat sprawa - czemu AM w ostatnim czasie zaprzestało odpisywać na tickety? Nawet te updateowane po paru tygodniach? O ile z wypłatami były mniejsze lub większe opóźnienia od paru miesięcy, o tyle totalne odcięcie kontaktu - od klientów przez tickety i tu na forum - nie napawają optymizmem w kwestii stabilności funkcjonowania firmy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakty są takie, że na AM jest 200 tys. domen i kilka tysięcy klientów. Natomiast zaległości płatnicze trwają podobna liczbę dni, co 2 miesiące temu, czyli sytuacja jest stabilna.

Tak, tylko ustabilizowana chyba na niewłaściwym poziomie ;) zważywszy na to, że podobno zaległości zmniejszyły się 3-krotnie to dlaczego czas wypłat się nie skrócił?...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tym jak co niektórzy prowadzą dyskusję odechciewa się czytać ten wątek.

Osobiście interesuje mnie nieco inna od wypłat sprawa - czemu AM w ostatnim czasie zaprzestało odpisywać na tickety? Nawet te updateowane po paru tygodniach? O ile z wypłatami były mniejsze lub większe opóźnienia od paru miesięcy, o tyle totalne odcięcie kontaktu - od klientów przez tickety i tu na forum - nie napawają optymizmem w kwestii stabilności funkcjonowania firmy.

 

Nie odpisują? dziwne...Noname przecież pisał parę dni temu że żaden ticket nie pozostaje bez odpowiedzi a klakierzy najpóźniej w 2h mają odpowiedź... :)

 

I ponawiam swoją prośbę zamieszczoną w innym wątku który Apze zamknął:

 

W związku z tym że jestem w trakcie przygotowywania zawiadomienia prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez właściciela serwisów Dropped i Amtermarket prosiłbym aby Ci którym w/w jest winien pieniądze o wpisywanie w tym temacie ewentualnych kwot i od kiedy.

W zawiadomieniu chciałbym podać kwotę chociaż w przybliżeniu. Zapewne będzie miało to wpływ na przebieg postępowania jak również da nam ogólne spojrzenie na obecną sytuację. I prosiłbym o poważne potraktowanie mojego postu.

Dziękuje

 

4.400 zł

 

 

Apze...chodzi mi o w miarę aktualną sytuację na dzień złożenia zawiadomienia a nie o historię opóźnień. Mam nadzieję że przy okazji wyjdzie jak to naprawdę z tym PayPalem było... :)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×