Jump to content
apze

13.pl oraz IPE.pl

Recommended Posts

W dniu wczorajszym na rynku wtórnym dokonano 2 transakcji: 13.pl oraz IPE.pl.

Nim podam kwoty za jakie domeny te zmieniły abonenta zapraszam do quizu. Za ile byście je sprzedali?

 

apze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzynastka za 30k, druga za 15k.

 

A będą wyniki? No i jakie są nagrody?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie postawiłem dobre. Ciekaw jestem za ile koledzy by się ich pozbyli z portfolio (w dobie rzekomego kryzysu w cenach domen 2cyfrowych i 3literowych). Nie za ile zostały faktycznie sprzedane.

Ewentualnie można podać dwa typy (satysfakcjonujący użytkownika forum oraz przypuszczalny).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzynastki bym się pozbył bez wahania za 10K, chociaż jest tylko jedna, ale zawsze to symbol pecha. Nie znam za bardzo akronimów IPE, (Investment Pensions Europe) za 7K bym oddał.

 

Obie poszły za okolice 50K/szt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym był zadowolony z cen:

 

IPE.pl - 6150 zł

13.pl - 12300 zł

 

I trochę jeszcze by zależało od cen zakupu tych domen. Aczkolwiek obstawiam, że poszły każda z nich 2x wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Apze robi taką szopkę, to kwoty musiały być wysokie. Jeśli 13.pl nie zostało sprzedane powyżej 50 000 zł, a ipe.pl powyżej 30 000 zł, to szkoda zamieszania. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Apze robi taką szopkę, to kwoty musiały być wysokie. Jeśli 13.pl nie zostało sprzedane powyżej 50 000 zł, a ipe.pl powyżej 30 000 zł, to szkoda zamieszania. ;)

 

Albo odwrotnie ;) np za 10% podanych przez Ciebie cen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 jest jedna ale to tylko dwucyfrowa wiec...

sprzedałbym za 6k, ipe.pl za 7k

 

za ile sprzedaleś okaże się wkrotce, podejrzewam jak seles, że kwota musi być wysoka inaczej wątek miałby znaczenie drugorzędne

to sprzedaż wiązana dla jednego KK czy też tylko podajesz info w jednym wątku???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×