Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/02/19 in all areas

 1. 3 points
  Lateralus... Błędy są rzeczą ludzką i można je usprawiedliwiać na różnorakie sposoby. W takim przypadku Premium zamiast wysyłać lakoniczny komunikat do biorących udział w akcji powinien przede wszystkim przeprosić i powiadomić o zaistniałej sytuacji ewentualnie proponując jakieś zadośćuczynienie. Byłoby to bardzo profesjonalne z ich strony. A co zrobiło Premium? Premium przerwało legalną aukcję ściemniając o prawach poprzedniego abonenta do tej domeny zapominając iż prawa do tej domeny wygasły wraz z usunięciem tej domeny przez NASK. A to, że Premium nie wywiązało się wobec tego abonenta nie może obciążać w żaden sposób innych ich klientów. Dla jasności. Nie brałem udziału w licytacji tej domeny ale nie podoba mi się sposób w jaki Premium potraktował klientów biorących udział w aukcji.
 2. 2 points
  Również uważam że aukcja powinna się odbyć, a błędy Premum.pl jako serwisu nie powinny interesować osób biorących udział w aukcji. Domena prawidłowo wygasła, została prawidłowo przechwycona i prawidłowo trafiła na aukcje. To że Premium źle poinformowało poprzedniego abonenta tej domeny o jej wygaśnięciu, to już problem Premium i jakoś pewnie musiałoby zadośćuczynić klientowi stratę.
 3. 2 points
  Drogi rycerzu w lśniącej zbroi! Umówmy się tak: jeśli przelejesz mi 630 zł, które jesteś mi winien za nieopłacone domeny przechwycone jeszcze w ppd.pl, natychmiast podzielę tę kwotę między uczestników odwołanej licytacji. A jeśli inni forumowicze pójdą w twoje ślady, to wszystkie wpłaty zasilą fundusz odszkodowawczy na przyszłość. Co ty na to?
 4. 1 point
  A co by było jakby AM złapał domenę?
 5. 1 point
  Co się tak na siebie nawzajem rzucacie, mamy dni zadumy, nie jadu. Osobiście zapodałem temat na forum, bo po pierwsze, po raz pierwszy spotkałem się z taką sytuacją i nie rozumiałem o co chodzi, a po drugie poczułem, że odpowiedź ze strony premium ma mnie za zadanie zbyć, bez zbędnego zadawania pytań. Macham na to ręką, ale jestem delikatnie zaskoczony, żeby nie powiedzieć zawiedziony formą i stylem odpowiedzi obsługi premium. I nie mam tu na myśli braku zadośćuczynienia, na którego temat dyskusja niepotrzebnie przeszła, a jedynie braku zachowania podstawowych zasad etyki biznesu przez rejestratora, którego uważałem i mimo to w dalszym ciągu uważam za markę premium. Zasad przy zachowaniu których, nie miałbym poczucia, o którym wspomniałem wyżej. Gdybym wiedział, że zaczniecie się nawzajem opluwać, a PB zapomni, że chcąc nie chcąc jest twarzą (przynajmniej na tym forum) premium to sprawę bym przemilczał. Podsumowując z mojej strony, dzięki PB za wyjaśnienia, dla mnie jako uczestnika aukcji kończą temat.
 6. 1 point
  Na sklep z militariami, nazwę klubu nocnego czy strzelnicy się nada. Pytanie, czy to oznacza szansę na sprzedaż.
 7. 1 point
  Ponawiam wniosek o przywrócenie działu "Szukam domeny", a wywalenie "Pożyczki społecznościowe" - jako zaśmiecającego stronę główną.
 8. 1 point
  Pitolenie i tyle. To że domena wygasla na wskutek Waszego błędu to jedno. A drugie to fakt że ratowaliście swoj tyłek kosztem innych klientów. Wydaje się że Wam przyfarciło i domena została przechwycona przez Was. Zatem poszliście po najmniejszej linii oporu i pozbawiliscie swoich klientów możliwości jej zakupu. Pisanie o prawnikach czy innych bzdetach to zasłona dymna która ma usprawiedliwić Wasze nie fair podejścia do kwestii opisanej wyżej. I tyle. Bo to że domena wygasła tylko i wyłącznie z Waszej winy nie budzi żadnych wątpliwości co zresztą sam przyznajesz. Reszta to jest pic na wodę. Jaki prawnik Wam powedział że domena po wygaśnieciu nadal jest w posiadaniu dotychczasowego abonenta? Chyba studia kończył na tajnych kompletach. Chętnie zapoznam się z podstawą prawną takiego twierdzenia. Głupszego tłumaczenia dawno nie czytałem...
 9. 1 point
  tirana.eu tirane.eu Teraz czekać (przedłużać) do czasu aż Albania wejdzie do UE.
 10. 0 points
  Drogi ściemniaczu... Chętnie przeleje Wam nawet wiecej o ile wywiążecie się z obietnicy dotyczącej domeny Patriot.pl która pomimo rezerwacji dla mnie została sprzedana z Twoim komentarzem...zapomnielismy że była dla Ciebie zarezerwowana... a tego, że zrobiliście mnie w balona i straciłem dużo więcej to już pod uwagę jakoś nie wziąłeś...A szkoda. Wypełnianie zobowiazań powinno działać w obydwie strony...nie tylko w jedną...Czyż nie? Najwyrażniej niewywiązywanie się z umów Premium ma już we krwi...
×