Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Na pewno już wkrótce się przekonamy czy są na aukcji króliki czy też nie...

Dziś o 22 wystawie swoją domenke taniowinternecie.pl, również na promowanej stronie, aukcja znajdzie się w okolicy aukcji taniejwnecie.pl

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewno będzie polsko - niemiecki sklep internetowy :

 

http://allegro.pl/item1177954584_felgen_co...internecie.html

 

Dobre, hehe :blink: Kilka takich kwiatków już widziałem, np. Auten.pl (pewnie ktoś wykombinował sobie l. mn. od auto)

 

A tak na marginesie dla "niemieckojęzycznych": Wolne pokoje gościnne to po niem. "Gästezimmer", no ale ktoś w Międzyzdrojach wie lepiej. No to ma na tabliczce: "Zimmergäste", co raczej zniechęcało urlopowiczów z Niemiec.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno już wkrótce się przekonamy czy są na aukcji króliki czy też nie...

Dziś o 22 wystawie swoją domenke taniowinternecie.pl, również na promowanej stronie, aukcja znajdzie się w okolicy aukcji taniejwnecie.pl

Hmmm, no nie wiem. Niby znaczeniowo to samo ale jednak nie to samo. Twoja również dłuższa o 3 sylaby.

Napisz sobie na kartce obie domeny jedna pod drugą i je porównaj.

Króliki, nie króliki, cena jednak ryzykowna. Jeśli okaże się jednak, że to nie króliki to przynajmniej na 100 % nie domeniarz i to by była wartościowa sprzedaż.

Domena dobra pod aliasy i do znacznika <title>.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm, no nie wiem. Niby znaczeniowo to samo ale jednak nie to samo. Twoja również dłuższa o 3 sylaby.

Napisz sobie na kartce obie domeny jedna pod drugą i je porównaj.

Króliki, nie króliki, cena jednak ryzykowna. Jeśli okaże się jednak, że to nie króliki to przynajmniej na 100 % nie domeniarz i to by była wartościowa sprzedaż.

Domena dobra pod aliasy i do znacznika <title>.

 

 

tak, moja domena jest dłuższa, choć wydaje mi się że zwykły internauta szybciej wpisze adres taniowinternecie niz taniejwnecie nie sądzisz ? bo nie każdy używa sformułowania net zamiast internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, moja domena jest dłuższa, choć wydaje mi się że zwykły internauta szybciej wpisze adres taniowinternecie niz taniejwnecie nie sądzisz ? bo nie każdy używa sformułowania net zamiast internet.

 

Najszybciej wpisze taniowsieci.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że jednak wpisze w guglarkę frazę typu: "pralki tanio" a guglarka nie jest głupia, wie co to jest zrówno "net", "sieć" jak i "internet" ;)

 

Heh, widzę, że już wszystko podobne nie to, że porezerwowane ale i porejestrowane (podobne frazy). Siweże daty... ;)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że jednak wpisze w guglarkę frazę typu: "pralki tanio" a guglarka nie jest głupia, wie co to jest zrówno "net", "sieć" jak i "internet" ;)

 

Heh, widzę, że już wszystko podobne nie to, że porezerwowane ale i porejestrowane (podobne frazy). Siweże daty... :)

 

hehe kazdy kręci nosem ze domena słabiutka ale do zarejestrowania to kto pierwszy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy to mają talent do wymyślania nazw ;)

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=693286

 

Mi to pasuje do mojego ulubionego użytkownika forum z tematu http://www.di.pl/index.php?showtopic=47398&hl=

On miał prawdziwy dar do wymyślania nazw i dobrze o tym wiedział ;)

 

Nieskromnie powiem, że drzemię we mnie potencjał wymyślania sloganów, które to slogany ludzie chcieliby usłyszeć. Namówił mnie do tego znajomy zaraz po tym, gdy przeczytał kilka persfazyjnych artykułów, które napisałem.

 

W domenach jestem zielony.

Szukam jednak mentora, który poprowadzi mnie przez przeszkody.

Oferuję swoją pomoc.

Jak ona miałaby wyglądać ?

Otóż, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Ja wymyślam domeny a Ty je sprzedajesz.

 

Jest tu jakiś chętny do współpracy ? :-)

 

 

PS: Nie wiem ile jest warta moja domena, jednak zaręczam, że tanio skóry nie sprzedam :)

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy to mają talent do wymyślania nazw ;)

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=693286

Wziąłem ją z czyjegoś spadu i wrzuciłem w aukcję FM - stwierdziłem, że na coś takiego może ktoś się skusi :)

 

Moim faworytem w najgłupszych nazwach jakie widziałem w spadach to "cipkawleasing.pl" ;)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wziąłem ją z czyjegoś spadu i wrzuciłem w aukcję FM - stwierdziłem, że na coś takiego może ktoś się skusi :)

 

Moim faworytem w najgłupszych nazwach jakie widziałem w spadach to "cipkawleasing.pl" ;)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa to pewnie byłaby BCM, a tak pewnie Heden bada wartość albo liczy na sprzedaż pojedynczych sztuk po aukcji.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam,iz tu bardziej chodzi o przypomnienie swoich domen :)

 

Ewentualnie o jakąś transakcję po zakończeniu aukcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakończenie: zakończona (licytacja zakończona)

Bieżąca cena: 2545 PLN

Efekt dropped? No ale ładnie brzmi i-pe-el-pe-el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny 3-literowe, które sprzedawał Daniel osiągnęły po 200-300 zł, a taka ipl.pl >2500 zł, ma ktoś rozsądne wytłumaczenie na to? :)

 

No chyba, że ktoś liczy na (duży) ruch z ipla.pl albo coś...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] ma ktoś rozsądne wytłumaczenie na to? :)

Ja mam, ale przespałem temat, więc nie będę się wypowiadał. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam, ale przespałem temat, więc nie będę się wypowiadał. :)

Faktycznie. Bo to Twoja działka. Szkoda.

Edit:

pozostają Ci lody na pocieszenie.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem coś takiego - http://www.iplsystem.pl/oferta0.html

 

Jeśli to o taki zabieg / sprzęt IPL (Intense Pulse Light - impulsywne źródło światła) chodzi, to w porządku, cena rzeczywiście ma spore uzasadnienie, ale na pierwszy rzut oka nie wyglądało na to. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Znalazłem coś takiego - http://www.iplsystem.pl/oferta0.html

 

Jeśli to o taki zabieg / sprzęt IPL (Intense Pulse Light - impulsywne źródło światła) chodzi, to w porządku, cena rzeczywiście ma spore uzasadnienie, ale na pierwszy rzut oka nie wyglądało na to. ;)

W Monachium jedna sesja takiego zabiegu na całą twarz kosztuje ok. 550 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×