Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Znowu strzelałeś na oślep ? :)

 

Dokładnie tak. Czasem tak zakładałem opcje serią alfabetyczno-słownikową (typu np. anglik*pl, ariadna*pl, azyl*pl) i wtedy jakiś Anglik czy nawet Garbus się nawinął po drodze albo z jakiegoś portfolio wygasła jedna domena to zakładałem hurtem na resztę, nie patrzyłem nawet zbytnio, co tam było. ;-)

 

Wiem, wiem - słaba metoda, ale pracuję usilnie nad tym, by ją zmienić. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak. Czasem tak zakładałem opcje serią alfabetyczno-słownikową (typu np. anglik*pl, ariadna*pl, azyl*pl) i wtedy jakiś Anglik czy nawet Garbus się nawinął po drodze albo z jakiegoś portfolio wygasła jedna domena to zakładałem hurtem na resztę, nie patrzyłem nawet zbytnio, co tam było. ;-)

 

Wiem, wiem - słaba metoda, ale pracuję usilnie nad tym, by ją zmienić. :)

To nie metoda...to nałóg...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Banialuka i Thomasocoin :) ładne strzały!

Jest gdzieś teraz jakaś dobra promocja na opcje? Muszę założyć celem przedłużenia przez opcję, zagapiłem się z transferem jednej takiej.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że jeszcze 4 lata temu takie schudnijmy.pl czy pograj.pl mało kto by zarejetrował z palca, gdyby były wolne. Myślę, że z braku laku każdy generyk - byle był spadem - będzie wychwalany, bo ostatnio ciężko cokolwiek sensowanego przechwycić.

To ślepy zaułek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że jeszcze 4 lata temu takie schudnijmy.pl czy pograj.pl mało kto by zarejetrował z palca, gdyby były wolne. Myślę, że z braku laku każdy generyk - byle był spadem - będzie wychwalany, bo ostatnio ciężko cokolwiek sensowanego przechwycić.

To ślepy zaułek.

 

Oprócz nazwy trzeba brać pod uwagę podlinkowanie danej domeny - tym bardziej jak stwierdził banialuka, że dobra domena na zaplecze z czym się w pełni zgadzam. Domena to nie tylko nazwa przecież. Zdobyte linki dla domeny też są wartościowe.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O zapleczu zapomniałem.

 

Ciekaw jestem czy te wszystkie słowa gratulacji oznaczałay "gratulujemy Ci dobrego zaplecza złapanego na opcję" czy raczej "gratulujemy Ci dobrego generyka" ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem czy te wszystkie słowa gratulacji oznaczałay "gratulujemy Ci dobrego zaplecza złapanego na opcję" czy raczej "gratulujemy Ci dobrego generyka" ;)

Domeny są jak kobiety - chciałoby się mieć te najbardziej atrakcyjne ale nie zawsze jest to możliwe.

Każdy ma nadzieję, że trafi mu się w końcu jakiś wyjątkowy okaz ale mało kto wytrzymuje w samotności więc niektórzy nie przebierają i przygarniają średniaczki i mizerotki ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny są jak kobiety - chciałoby się mieć te najbardziej atrakcyjne ale nie zawsze jest to możliwe.

Każdy ma nadzieję, że trafi mu się w końcu jakiś wyjątkowy okaz ale mało kto wytrzymuje w samotności więc niektórzy nie przebierają i przygarniają średniaczki i mizerotki ;)

 

Jak to przetłumaczyć na język domenowy? "Lepsza ninja w portfolio, niż generyk w NASK"? :P

To bardzo intymna i smutna myśl Jacku, mam nadzieję, że twoja małżona tego nie czyta bo mogłaby sobie coś pomyśleć.

Co się zaś tyczy kobiet, to moja rada jest taka: Jeśli czujesz, że nie masz szans na atrakcyjnego top generyka w swoim lokalnym rejestrze, to poszukaj w innych :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bardzo intymna i smutna myśl Jacku, mam nadzieję, że twoja małżona tego nie czyta bo mogłaby sobie coś pomyśleć.

Co się zaś tyczy kobiet, to moja rada jest taka: Jeśli czujesz, że nie masz szans na atrakcyjnego top generyka w swoim lokalnym rejestrze, to poszukaj w innych :D

Moja żona wie, że jest moim top-generykiem :)

Twoja na szczęście słabo zna polski i nie doczyta pewnie do jakich sąsiedzkich poszukiwań namawiasz ;)

Niech każdy poluje, zakłada sidła (opcje) i dostaje to

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jak to przetłumaczyć na język domenowy? "Lepsza ninja w portfolio, niż generyk w NASK"? :P

To bardzo intymna i smutna myśl Jacku, mam nadzieję, że twoja małżona tego nie czyta bo mogłaby sobie coś pomyśleć.

Co się zaś tyczy kobiet, to moja rada jest taka: Jeśli czujesz, że nie masz szans na atrakcyjnego top generyka w swoim lokalnym rejestrze, to poszukaj w innych :D

heee.. a to dobre :)

 

ja dodam, zeby unikac tych najczesciej zawirusowanych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nawet te atrakcyjne ( kobiety i domeny, w zależności od potrzeb ) są do przygarnięcia...bo jak mawiają kolejarze...nie ma takiego wagonu którego nie dało by się wyhaczyć...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odczepic Bazyli, nie wyhaczyc.

Ja wole murarskie klimaty - nie ma takiej sciany, ktorej by sie nie dalo przestawic :-)

 

Odnosnie innych rejestrow mysle, ze w ich wypadku trzeba byc jeszcze uwazniejszym.

O ile zdobycie moze przyjsc latwo, o tyle przedluzenia moga okazac sie drogie. Nie wspominajac juz o ewentualnym rozwiazaniu umowy - wtedy kary umowne jeszcze dochodza ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

programy-partnerskie*pl takie coś wpadło dzisiaj rano...Kiedyś nieźle się sprzedało

 

 

Gratulacje bardzo fajna domena ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za offtop .... czy zrealizuje się opcja wygasająca w trakcie okresu wygasania domeny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. Trzeba ją odnowić. W AM tego nie rób bo tam usuwają i rejestrują ponownie a na wygasającą domenę opcji nie założysz. Transferuj opcję tam, gdzie opcje odnowiane są tradycyjnie jak domeny i odnów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×