Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Dziala Wam cokolwiek po zalogowaniu?

Np licytowanie lub dodanie aukcji do obserwowanych?

 

edit: literka

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziala Wam cokolwiek po zalogowaniu?

Np licytowanie lub dodanie aukcji do obserwowanych?

 

edit: literka

 

nie działa. nie działają głownie linki, nie da się nigdzie przejść, powiadomienia dalej nie dochodzą. a o 19 zaczynają się kończyć kolejne akcje ( nie tylko moje ). powiem krótko: dramat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziala Wam cokolwiek po zalogowaniu?

Np licytowanie lub dodanie aukcji do obserwowanych?

 

edit: literka

 

Mi działa tylko główna strona AM, nie moge w nic kliknąć bo jakiś błąd wyskakuje

 

chciałem wziąć udział w aukcji ale niestety nie moge,

 

nawiększą lipe mają Ci co wystawili aukcje BCM, skończy im się na niższych kwotach

Edited by gibu

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie działa. nie działają głownie linki, nie da się nigdzie przejść, powiadomienia dalej nie dochodzą. a o 19 zaczynają się kończyć kolejne akcje ( nie tylko moje ). powiem krótko: dramat

AM powinno dokładać dla długoletnich i / lub aktywnych klientow pakiety medyczne na podratowanie zdrowia.

Albo polisę jak ktoś pierd... na zawał.

MASAKRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie licytacji:

 

Nieprawidłowe przekierowanie

 

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.

Edited by GreenDerX

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie działa. nie działają głownie linki, nie da się nigdzie przejść, powiadomienia dalej nie dochodzą. a o 19 zaczynają się kończyć kolejne akcje ( nie tylko moje ). powiem krótko: dramat

U mnie działa, składam więc oferty na wszystkich aukcjach. Niech nie naprawiają. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
chciałem wziąć udział w aukcji ale niestety nie moge,

nawiększą lipe mają Ci co wystawili aukcje BCM, skończy im się na niższych kwotach

No proszę bez jaj! Takie rzeczy to katastrofa dla wystawiającego ;-(

 

Niech ktoś nad tym zapanuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cytat z posta uzytkownika dropped.pl

W najbliższym czasie zaprosimy ponadto wszystkich klientów na serię spotkań z naszymi przedstawicielami w całej Polsce, na których będzie można porozmawiać "twarzą w twarz". Szykujemy też kilka innych niespodzianek na marzec, ale o tym innym razem (i na innym forum :) ).

Dziękuję i pozdrawiam :)

No tak, niespodzianki już są, teraz jeszcze poproszę o datę i miejsce gdzie będzie można za nie podziękować

Share this post


Link to post
Share on other sites

te standardowe wyplaty to zawsze tak dlugo idą ? zlecilem 7go marca wyplate pieniedzy do polskiego banku i do tej pory operacja wisi w toku.Bez przesady 14 dni przelew idzie...nie rozumiem tego.Wzialbym oczywiscie expresowe wyplaty ale 5% to sporo , szybkie platnosci jakie oferują banki miedzy sobą i inne serwisy to kwestia 3zł-5zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego odnośnik Kończące się aukcje na głównej stronie AM prowadzi nie tylko do aukcji lecz również do ofert sprzedaży ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy szukam domen do kupienia często wybieram opcję aukcje z ofertami, zrobiłem tak i tym razem, z tym, że powinna być tam również moja domena atakklonów*pl , w której oferta została złożona o 19:13 . Mimo to domena nie wyświetlała się na liście . Jako dowód załączam zrzut kończących się aukcji z ofertami. http://zapodaj.net/ee50ac7ffb20.png.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że po ostatniej awarii transakcje zaczęły się szybciej przetwarzać. Dawniej po zakończonej aukcji czekało się od godziny do dwóch, żeby taka transakcja została przetworzona. Teraz po kilku minutach domena czasem bywa już opłacona.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyłem, że po ostatniej awarii transakcje zaczęły się szybciej przetwarzać. Dawniej po zakończonej aukcji czekało się od godziny do dwóch, żeby taka transakcja została przetworzona. Teraz po kilku minutach domena czasem bywa już opłacona.

 

DD

 

Czyli tak jak w Premium.pl (dobrze, że AM wyrównał do lepszej imho giełdy w tej kwestii).

 

W ogóle dziś przypomnienia w AM wyjątkowo wszystkie przyszły, więc może pod falą krytyki ktoś tam (dział programistyczny / techniczny) w końcu wziął się ostro do pracy. :mellow:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyłem, że po ostatniej awarii transakcje zaczęły się szybciej przetwarzać. Dawniej po zakończonej aukcji czekało się od godziny do dwóch, żeby taka transakcja została przetworzona. Teraz po kilku minutach domena czasem bywa już opłacona.

 

DD

 

Też to zauważyłem, dziś wszystko śmiga aż milo, miejmy nadzieje że tak już zostanie :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś widział nowy User Interface dla Aftermarket.pl?

 

http://www.aftermarket.pl/newui

 

Jak dla mnie wygląda funkcjonalnie - ciekawe kiedy wprowadzą (przyda się jakaś porządna rehabilitacja po tych ostatnich błędach z powiadomieniami). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem, ale już się boję ;)

 

Ja osobiście mam nadzieję, że dobrze przetestują, żeby wszystkie operacje dało się wykonywać na domenach - wtedy będzie super.

 

W innym wypadku znowu przybędzie postów w tym wątku. :) A i w tym drugim - "Dropped.pl padł?".

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunikat przy próbie rejestracji domeny:

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyła się kasa na prepaid partnera? Gdyby sprawdzić w które dni użytkownicy podawali podobny błąd można by wywnioskować w które dni tygodnia przedłużane są największe ilości domen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet domeny pl nie można zarezerwować :

 

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

 

Nice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawa sprawa.... około 7 godzin temu aktywowałem domenę z rezerwacji.. pieniądze pobrało.. jednak wciąż domena nie została jeszcze zarejestrowana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawa sprawa.... około 7 godzin temu aktywowałem domenę z rezerwacji.. pieniądze pobrało.. jednak wciąż domena nie została jeszcze zarejestrowana...
co tam 7 godzin, u mnie wisi od wczoraj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×