Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

ciekawa sprawa.... około 7 godzin temu aktywowałem domenę z rezerwacji.. pieniądze pobrało.. jednak wciąż domena nie została jeszcze zarejestrowana...

Domeny z wygranych aukcji zarejestrowano na mnie dopiero następnego dnia po zapłaceniu, też się zdziwiłem.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny z wygranych aukcji zarejestrowano na mnie dopiero następnego dnia po zapłaceniu, też się zdziwiłem.

moje kupione dziś na aukcji trafiły już do mnie... mimo że były kupione później niż ta rejestracja.. więc raczej chronologia obsługi zamówień i tak nie jest tu utrzymywana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też swoją łatkę przypinam. Bezpieczeństwo dropped.pl do bani.

 

Rejestracja opcji powoduje natychmiastowe potrącenie kwoty, a nawet naliczenie salda ujemnego "zgodnie z regulaminem", w przypadku gdy nie ma wystarczajacych środków na koncie. Jest czas 5 dni do uregulowania kwoty. Ale nie można całej akcji cofnąć, bo NASK "zabrania".

 

Jeśli nie można cofnąć, to nie należy do takich sytuacji dopuszczać.

Pytanie: co jeśli wcześniej się opcja zrealizuje, a była niechciana? A jeśli ktoś się włamie na konto, albo przypadkiem naklika (np. małe dziecko), to może niezły debecik nastukać. A saldo na koncie to nie tylko cyferki, ale i czyjeś pieniądze.

 

Praktyka co najmniej niepoważna, niebezpieczna (również z punktu widzenia dropped) i na granicy prawa, bo ktoś musi za to zapłacić, a z pustego i Salomon nie nalewał...

Share this post


Link to post
Share on other sites
co tam 7 godzin, u mnie wisi od wczoraj :P

ciąg dalszy historii:

 

Domena xxxxxxxxx nie została opłacona w terminie, dlatego nie zarejestrowaliśmy jej dla ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Syntax z whitepage na całą stronę:

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/svn/production/soap/impl/Driver/UaDriver.class.php on line 133

Share this post


Link to post
Share on other sites
Syntax z whitepage na całą stronę:

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/svn/production/soap/impl/Driver/UaDriver.class.php on line 133

Powiadomienia sms jednak działają, przed chwilą dostałem sms-a, że aukcja domeny, którą obserwuję kończy się za 2 godziny :P

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawa sprawa.... około 7 godzin temu aktywowałem domenę z rezerwacji.. pieniądze pobrało.. jednak wciąż domena nie została jeszcze zarejestrowana...

 

 

co tam 7 godzin, u mnie wisi od wczoraj :P

 

 

w związku z tym wszystkim polecam zgłaszanie wiszących domen do supportu :P kilka min temu ticket poszedł, już dostałem maila o zarejestrowaniu domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z małym jubileuszem, tzn 500 wytransferowanych domen chciałbym życzyć serwisowi Aftermarket wszystkiego najlepszego.

Szczególnie chciałbym pozdrowić pracowników wyższego szczebla chowających się za pracownikami supportu oraz osoby prowadzące znakomite forum firmowe na FB. Zawsze gdy spada mi moc, wchodzę tam na chwilę i po przeczytaniu odpowiedzi ciśnienie wraca na wysoki poziom.

 

No cóż mam nadzieję, że najnowszy raport NASKU nie będzie zaskoczeniem i konsekwentnie prowadzona "promocja" wśród klientów przyniesie oczekiwane efekty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy może ktoś łaskawie powiedzieć dlaczego nie można zabrać od Was domen ? Próbuję pobrać kod authinfo i dla niektórych domen mam : Domena zablokowana !

 

żenady ciąg dalszy. Ja dostałem kolejną taką samą odpowiedź odnośnie moich pieniędzy, a mianowicie coś w style "przekazuję sprawę do działu finansów", taką samą jak w piątek..

Share this post


Link to post
Share on other sites
żenady ciąg dalszy. Ja dostałem kolejną taką samą odpowiedź odnośnie moich pieniędzy, a mianowicie coś w style "przekazuję sprawę do działu finansów", taką samą jak w piątek..

Nie.Moja wina.Nie zauważyłem,że domena jest podpięta pod saldo debetowe .Mój błąd.Przepraszam.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co to jets za status domeny:

 

tatusdomeny.png

 

Ja dostałem dziś taki:

 

Status domeny xxxxx.pl uległ zmianie.

 

Obecny status to: na przywrócona poprawnie.

 

Chyba jakiś nowy rodzaj puzzle, jakby jeszcze ktoś wrzucił jakiś fragment to może coś można z tego złożyć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

go konta to literówka od sztandarowego dropkowego goń kota.

 

@thomaso

przywrócona - poprawmnie

 

Edit:

śmieję się z tego wszystkiego bo nie ma tu już co poważnie traktować.....

Taka obrona przez sarkazm.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
go konta to literówka od sztandarowego dropkowego goń kota.

 

A ta "na przywrócona poprawnie"?

 

Dostałem to dla domeny, która wygasa po rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

 

Po raz kolejny... to zaczyna martwić coraz bardziej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko z rana ponad 20 wiadomości w folderze SPAM...

 

Naprawde nie interesuje mnie, że ktoś dodał nowe domeny na sprzedaż...

Share this post


Link to post
Share on other sites

standardowo 'Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])' i 3 dzień to samo :(

Edited by jacek1337

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko z rana ponad 20 wiadomości w folderze SPAM...

 

Naprawde nie interesuje mnie, że ktoś dodał nowe domeny na sprzedaż...

 

Kliknij w linka jakiego masz w każdym tego typu mailu i przeniesie Cię do zakładki

"Lista obserwowanych sprzedawców" usuń wszystkich i będziesz miał spokój :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze, że na AM multum domen w promocyjnej cenie

 

Aktualna cena domeny: 981505 PLN

 

To chyba AM jest sprzedawcą, tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze, że na AM multum domen w promocyjnej cenie

 

Aktualna cena domeny: 981505 PLN

 

To chyba AM jest sprzedawcą, tak?

 

co.pl? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze, że na AM multum domen w promocyjnej cenie

 

Aktualna cena domeny: 981505 PLN

 

To chyba AM jest sprzedawcą, tak?

 

Sprzedawcą tych domen jest Instytut Północny.

 

A ceny faktycznie spore. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

tym ktorzy licytowali w przedluzonych aukcjach kilka dni temu proponuje przejrzec historie operacji. W dwoch przypadkach bylem jedynym licytujacym (aukcje od 10zl). Dalem od razu wiecej: 50 oraz 110zl i tyle mam niby do zaplaty zamiast 10zł i 10zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tym ktorzy licytowali w przedluzonych aukcjach kilka dni temu proponuje przejrzec historie operacji. W dwoch przypadkach bylem jedynym licytujacym (aukcje od 10zl). Dalem od razu wiecej: 50 oraz 110zl i tyle mam niby do zaplaty mimo ze bylem jedynym licytujacym.

W trakcie licytacji zgłosiłem ten temat do supportu ale dostałem informację, że wszystko gra. Gdy dopytałem czy rzeczywiście jest wszystko w porządku, aukcja LM i jeden licytujący kontakt się urwał.

Osobiście jestem za tym abyś zapłacił 10 zamiast 110, ale z drugiej strony taka oferta mogła odstraszyć innych licytujących, dlatego od serwisu oczekuję kwoty którą support pisemnie potwierdził.

Ciekawy jestem co się wydarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×