Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Przepraszam za być może głupie pytanie, ale czy ktoś wie jak w AM wyświetlić wszystkie aukcje z wyjątkiem tych wystawionych przez dropped? Chciałem przejrzeć czy jest coś ciekawego, ale a 7k aukcji 5k to jakieś śmieci wystawione automatem, co skutecznie utrudnia ogarnięcie aukcji użytkowników. Przeglądanie po kategoriach też jest lekko bez sensu, bo część domen się dubluje. W filtrach nic nie znalazłem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za bonus ;)

 

"Drogi użytkowniku,

 

Zauważyliśmy, że posiadasz w naszym serwisie xxx domen, które utrzymujesz dłużej niż rok.

 

W ramach podziękowania, dodaliśmy na Twoim koncie bonus na przechwytywanie domen w wysokości xxx PLN.

 

Bonus ten możesz wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy na opłacenie domen przechwyconych z naszej listy domen wygasających:"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za bonus ;)

 

"Drogi użytkowniku,

 

Zauważyliśmy, że posiadasz w naszym serwisie xxx domen, które utrzymujesz dłużej niż rok.

 

W ramach podziękowania, dodaliśmy na Twoim koncie bonus na przechwytywanie domen w wysokości xxx PLN.

 

Bonus ten możesz wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy na opłacenie domen przechwyconych z naszej listy domen wygasających:"

 

Też dostałem ;)

 

"Drogi użytkowniku,

 

Zauważyliśmy, że posiadasz w naszym serwisie 1 domen, które utrzymujesz dłużej niż rok.

 

W ramach podziękowania, dodaliśmy na Twoim koncie bonus na przechwytywanie domen w wysokości 1 PLN."

 

Nie wiem czy dam radę go wykorzystać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też dostałem ;)

 

"Drogi użytkowniku,

 

Zauważyliśmy, że posiadasz w naszym serwisie 1 domen, które utrzymujesz dłużej niż rok.

 

W ramach podziękowania, dodaliśmy na Twoim koncie bonus na przechwytywanie domen w wysokości 1 PLN."

 

Nie wiem czy dam radę go wykorzystać ;)

 

Już prawie na test masz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czego zalezy w am adres na fakturach zakupowych i w konsekwencji naliczony vat? Dla niektórych rejestracji domen mam adres cypryjski a dla niektorych ten z usa. W regulaminie czytalem, że dla wszystkich zakupów jest to adres cypryjski a dla sprzedazy amerykanski, ale widze w podglądzie faktur taką niekonsekwencje i nie wiem z czego ona wynika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taka ciekawostka ;) właśnie dostałem maila o tym, że aukcja zakończyła się bez ofert..

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby koniec tej aukcji nie nastąpił 16.03.2012 godz 22.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja widzę, że wygrałem właśnie pewną opcję, a dostałem właśnie maila, że ktoś mnie przelicytował.

Share this post


Link to post
Share on other sites
taka ciekawostka ;) właśnie dostałem maila o tym, że aukcja zakończyła się bez ofert..

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby koniec tej aukcji nie nastąpił 16.03.2012 godz 22.00

 

Może mają do Ciebie pretensje, że nie licytowałeś i stąd ten wyrzut? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może mają do Ciebie pretensje, że nie licytowałeś i stąd ten wyrzut? ;)

Problem tylko , że była to moja aukcja ( wystawiona przeze mnie ) ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awaria płatności: "Service Temporarily Unavailable"

właśnie próbowałem opłacić zakupiony na Allegro przedmiot - to samo.

 

platnosci.pl się wysypał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulujemy!

 

Aukcja domeny , w serwisie AfterMarket.pl zakończyła się twoją wygraną.

 

To ja czekam na transfer domeny przecinek.pl do swojego panelu. ;) Nie no tak serio to dziś powiadomienia wariują jakby serwer dropped.pl przeniesiony został w pobliże Trójkąta Bermudzkiego czy coś, mam nadzieję, że uda się to szybko naprawić. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety cały czas występuje problem z poprawnością daty zakończenia wystawionej aukcji.

 

Wczoraj wystawiłem aukcję kończącą się 2 kwietnie o godz. 21:00. Widzę jednak, że aukcja faktycznie wystawiła się z zakończenie 1 kwietnia o godz. 22:00. Na razie muszę się wstrzymać z nowymi aukcjami, bo raczej nie da się tak funkcjonować :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorszym problemem jest to, że przy rejestracji domeny wyskakuje komunikat :

 

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

 

Mimo że oczywiście na koncie u mnie jest odpowiednia kwota. w ciągu 2 tygodni taki komunikat otrzymuję 4 raz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety cały czas występuje problem z poprawnością daty zakończenia wystawionej aukcji.

 

Wczoraj wystawiłem aukcję kończącą się 2 kwietnie o godz. 21:00. Widzę jednak, że aukcja faktycznie wystawiła się z zakończenie 1 kwietnia o godz. 22:00. Na razie muszę się wstrzymać z nowymi aukcjami, bo raczej nie da się tak funkcjonować :)

 

DD

 

dopiero teraz to zauważyłem i faktycznie ostatnio wystawiane aukcje maję złę godziny zakończenia

 

np aktualizacje.pl był ustawione na 21 a są 22

podobnie szlafrok.pl, bloczki.pl, butonierka.pl

 

jak dodamy do tego brak powiadomień to chyba faktycznie głupotą jest dalsze wystawianie aukcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gorszym problemem jest to, że przy rejestracji domeny wyskakuje komunikat :

 

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

 

Mimo że oczywiście na koncie u mnie jest odpowiednia kwota. w ciągu 2 tygodni taki komunikat otrzymuję 4 raz

 

Była już ta kwestia poruszana kilka razy - oznacza to brak środków w AM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety cały czas występuje problem z poprawnością daty zakończenia wystawionej aukcji.

 

Wczoraj wystawiłem aukcję kończącą się 2 kwietnie o godz. 21:00. Widzę jednak, że aukcja faktycznie wystawiła się z zakończenie 1 kwietnia o godz. 22:00. Na razie muszę się wstrzymać z nowymi aukcjami, bo raczej nie da się tak funkcjonować :)

 

DD

 

Mi się wydaje, że te aukcje uwzględniają zmianę czasu, która będzie 25 marca (z 2 na 3 w nocy czyli -1).

 

Wnioskuję po tym, że aukcje, które wystawiłem na 24 marca mają dobrą godzinę (i o tym wcześniej pisałem), ale aukcje, które wystawiłem na 25 marca są przesunięte o godzinę w przód i po zmianie czasu -1 godzina w dniu 25 marca będzie już poprawna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się wydaje, że te aukcje uwzględniają zmianę czasu, która będzie 25 marca (z 2 na 3 w nocy czyli -1).

 

Wnioskuję po tym, że aukcje, które wystawiłem na 24 marca mają dobrą godzinę (i o tym wcześniej pisałem), ale aukcje, które wystawiłem na 25 marca są przesunięte o godzinę w przód i po zmianie czasu -1 godzina w dniu 25 marca będzie już poprawna.

Może tak być, chociaż pewności nie ma, że godzina pozostanie jednak bez zmian.

 

Zresztą godzina to jedno, ale dlaczego moja aukcja została wystawiona z datą zakończenia dzień wcześniej? :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy w końcu przestanie się pojawiać napis, gdy chce zmienić cene domeny nie zmieniając ceny innej domeny wystawionej na aukcji, której ten napis dotyczy:

 

"Wybrana kategoria jest niewłaściwa dla wskazanej domeny!"

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zresztą godzina to jedno, ale dlaczego moja aukcja została wystawiona z datą zakończenia dzień wcześniej? :)

 

Heh - no tego nie wyjaśnię inaczej jak błędem w AM, dziwna sprawa. :)

 

W ogóle dziwne rzeczy się dzieją w AM ostatnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może tak być, chociaż pewności nie ma, że godzina pozostanie jednak bez zmian.

 

Zresztą godzina to jedno, ale dlaczego moja aukcja została wystawiona z datą zakończenia dzień wcześniej? :)

 

Mamy rok przestępny, może to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wczoraj została przechwycona jedna z domen i oczekiwała na aukcję .

dzisiaj już tej domeny nie ma , a szkoda ,ciekawa była :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poproszę o dodanie komunikatu, który będzie informował użytkowników o tym, kiedy będą działać błyskawiczne wpłaty.

Komunikat powinien zawierać datę, godzinę, kwotę którą można aktualnie wypłacić i powód dlaczego aktualnie nie działa.

 

Dlaczego?

Bo błyskawiczne wypłaty błyskawicznie znikają, raz są raz ich nie ma, raz można wypłacić 20 zł, a raz 500 zł. Żadnej reguły.

Dziś od 16 miały być dostępne i dalej nie działają. Kompletnie nic nie można zaplanować.

Dlaczego muszę się non stop denerwować i sprawdzać co chwila czy funkcjonalność jest czy jej nie ma.

Płaci się za to niemało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poproszę o dodanie komunikatu, który będzie informował użytkowników o tym, kiedy będą działać błyskawiczne wpłaty.

Komunikat powinien zawierać datę, godzinę, kwotę którą można aktualnie wypłacić i powód dlaczego aktualnie nie działa.

 

Dlaczego?

Bo błyskawiczne wypłaty błyskawicznie znikają, raz są raz ich nie ma, raz można wypłacić 20 zł, a raz 500 zł. Żadnej reguły.

Dziś od 16 miały być dostępne i dalej nie działają. Kompletnie nic nie można zaplanować.

Dlaczego muszę się non stop denerwować i sprawdzać co chwila czy funkcjonalność jest czy jej nie ma.

Płaci się za to niemało.

 

Obawiam się, że jeśli nie napiszesz tego na oficjalnym fan pejdżu Aftermarket.pl na FB lub do supportu to nikt tego nie odczyta. Jakiś czas temu zawinęli się z forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wa funkcjonalność ?

 

Zauważyliśmy, że na twoim koncie znajduje się 19 domen niewystawionych na sprzedaż. Chcielibyśmy zaproponować wystawienie tych domen na naszej giełdzie, dzięki czemu staną się one widoczne dla potencjalnych klientów końcowych.

Wystawienie domen na sprzedaż jest niezobowiązujące - od zainteresowanych klientów otrzymasz oferty cenowe, które będziesz mógł zaakceptować bądź odrzucić.

Jeśli chcesz wystawić swoje domeny na sprzedaż, zaznacz je poniżej i odeślij formularz:

 

Fajnie. Szkoda tylko, że nie da się ani zaakceptować wystawienia ani anulować :) a przez to nie mogę robić jakichkolwiek innych operacji... Super...

 

Edit - udało się wystawić wszystko do sprzedania

 

Edit2 - tylko by się wydawało że zostały wystawione :) opcja nie działa poprawnie

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×