Jump to content
necik

Jaki telefon dla osoby zajmującej się domenami?

Recommended Posts

Odświeżam temat, bo mam okazję na wymianę telefonu w Orange.

 

Aktualnie mam HTC G1. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Minus, to kiepska bateria i brak współpracy z moim zestawem głośnomówiącym BT.

 

Do wyboru mam.

 

1.HTC TOUCH PRO

2. HTC TOUCH DUAL

3. iPHONE 8GB

4. iPhone 16GB

5. iPhone 3GS 16 GB

6. Nokia n97 mini

 

Co byście polecili, nie śledzę na bieżąco modeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżam temat, bo mam okazję na wymianę telefonu w Orange.

 

Aktualnie mam HTC G1. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Minus, to kiepska bateria i brak współpracy z moim zestawem głośnomówiącym BT.

 

Do wyboru mam.

 

1.HTC TOUCH PRO

2. HTC TOUCH DUAL

3. iPHONE 8GB

4. iPhone 16GB

5. iPhone 3GS 16 GB

6. Nokia n97 mini

 

Co byście polecili, nie śledzę na bieżąco modeli.

Z tego co pamiętam, nie lubisz telefonów z dotykiem, ale jestem przekonany, że jeśli będziesz miał iPhone to nie przesiądziesz się na inny telefon. Poczekaj parę tygodni na iPhone 4 ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem Nokie.. wymieniłem na iPhona 3GS - i teraz juz bym nie zmienil tego telefonu na zaden inny ;-) No chyba ze na iPhone 4 ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam, nie lubisz telefonów z dotykiem, ale jestem przekonany, że jeśli będziesz miał iPhone to nie przesiądziesz się na inny telefon. Poczekaj parę tygodni na iPhone 4 ;-)

Właśnie, klawiaturka wysuwana to jest to, co lubię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę tyg temu przedłużając umowę nabyłem nokie e75 . Bardzo jestem z niego zadowolony .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie, klawiaturka wysuwana to jest to, co lubię.

 

No to moze motorola milestone? ;)

 

Ja tam sie teraz przesiadlem z iphone'a na htc desire i jestem bardziej niz zadowolony. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to moze motorola milestone? :(

 

Ja tam sie teraz przesiadlem z iphone'a na htc desire i jestem bardziej niz zadowolony. ;)

Właśnie o niej myślałem, tylko, że nie mają jej w ofercie. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Używa ktoś n97 ?

 

EDIT: już poczytałem, raczej nie warto.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to moze motorola milestone? ;)

 

Ja tam sie teraz przesiadlem z iphone'a na htc desire i jestem bardziej niz zadowolony. :)

Zaczely przychodzic zamowione telefony i juz wiem, ze N97 pomimo ukochanej przeze mnie wysuwanej klawiatury, jest zdecydowanie nie dla mnie, jest jakiś taki "zabawkowy", tym bardziej w kolorze białym, plusem jest zestaw samochodowy - uchwyt, ładowarka i darmowa nawigacja.

Po niedzieli przyjdzie iPhone 3gs 16GB.Czytam Wasze opinie i wszyscy sa zadowoleni, aczkolwiek, Ty zamieniles na Desire, dlaczego? Jakies krotkie porownanie, minusy iPhone'a? Czy iPhone moze zluzyc jako modem do PC?

 

Milestone, chyba nie ma konkurencji w tej chwili, gdyby Desire miało wysuwaną klawiature, to by było idealnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy iPhone może służyć jako modem do PC?

 

Idealnie chodzi jako modem internetowy. Podłączasz kabelkiem bądź via bluetooth. Bardzo często z tego korzystam, i jak tylko mam zasięg to nie ma żadnego problemu.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaczely przychodzic zamowione telefony i juz wiem, ze N97 pomimo ukochanej przeze mnie wysuwanej klawiatury, jest zdecydowanie nie dla mnie, jest jakiś taki "zabawkowy", tym bardziej w kolorze białym, plusem jest zestaw samochodowy - uchwyt, ładowarka i darmowa nawigacja.

Po niedzieli przyjdzie iPhone 3gs 16GB.Czytam Wasze opinie i wszyscy sa zadowoleni, aczkolwiek, Ty zamieniles na Desire, dlaczego? Jakies krotkie porownanie, minusy iPhone'a? Czy iPhone moze zluzyc jako modem do PC?

 

Milestone, chyba nie ma konkurencji w tej chwili, gdyby Desire miało wysuwaną klawiature, to by było idealnie.

 

Jak najbardziej moze - poprzez Bluetooth lub poprzez usb ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwa lata temu jak dostałem pierwszego iPhone'a 3G, to nawet go nie odpalałem, bo stwierdziłem, ze bez klawiatury wysuwanej, nie dam rady rejestrowac domen podczas jazdy samochodem, albo odpisywac na maile jedna reka. Cos czuje, ze teraz bedzie tak samo, chociaz pewnie to kwestia przyzwyczajenia sie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę właśnie zmieniał aparat dlatego chętnie dowiem czy ktoś z Was korzysta i poleca Samsung Omnia II lub Wave ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja również mam pytanie - iphone 3g czy nokia n900 ?

Heh, to tak jak Mercedes czy Audi. Co kto lubi ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam, nie lubisz telefonów z dotykiem, ale jestem przekonany, że jeśli będziesz miał iPhone to nie przesiądziesz się na inny telefon. Poczekaj parę tygodni na iPhone 4 ;-)

Zdecydowałem się na iPhona 3gs, poczekam na następcę Milestone. Jestem mile zaskoczony, jest bardzo intuicyjny, kapitalnie reaguje ekran dotykowy, aczkolwiek strony szybciej odpalały się na moim byłym G1, a miała być taka błyskawica. Wkurzające jest to, że w Operze trzeba za każdym razem "rozciągać ekran", żeby powiększać czcionkę przy oglądaniu stron, w G1 z automatu była odpowiedniej wielkości, a może można jakoś to ustawić, ewentualnie może korzystacie z innej przeglądarki?

Jeszcze upłynie trochę czasu zanim przyzwyczaję się do wirtualnej klawiatury.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wkurzające jest to, że w Operze trzeba za każdym razem "rozciągać ekran", żeby powiększać czcionkę przy oglądaniu stron, w G1 z automatu była odpowiedniej wielkości, a może można jakoś to ustawić, ewentualnie może korzystacie z innej przeglądarki?

Jeszcze upłynie trochę czasu zanim przyzwyczaję się do wirtualnej klawiatury.

Faktycznie Opera jeszcze nie jest dopracowana w stopniu, który umożliwiałby zadowalającą pracę. Używam systemowej Safari. Nie mam z nią żadnych problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki telefon? Taki żeby się strony dobrze przeglądało, moimi faworytami są: Samsung Galaxy S, HTC Desire, ze wskazaniem na Samsunga, za świetny wyświetlacz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troche ta klawiatura qwerty przebajerzona :)

 

Poza tym już widzę te komiczne sytuacje , osoba w miejscu publicznym rozkłada się z tel na pół stołu i pśtyka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Troche ta klawiatura qwerty przebajerzona :)

 

Poza tym już widzę te komiczne sytuacje , osoba w miejscu publicznym rozkłada się z tel na pół stołu i pśtyka ;)

Pewnie kiedyś tak samo pomyśleliby o osobie pukającej palcem w telefon ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie kiedyś tak samo pomyśleliby o osobie pukającej palcem w telefon :)

 

DD

 

Nie chodziło mi tutaj o sam pomysł bo jest dość ciekawy tylko powierzchnię jaką musimy przeznaczyć aby to zastosować ;) . Poza tym możemy tak sobie gdybać ;) to nawet nie jest koncept tylko wizualizacja . Do gotowego produktu na sprzedaż może się jeszcze wiele pozmieniać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chodziło mi tutaj o sam pomysł bo jest dość ciekawy tylko powierzchnię jaką musimy przeznaczyć aby to zastosować ;) . Poza tym możemy tak sobie gdybać ;) to nawet nie jest koncept tylko wizualizacja . Do gotowego produktu na sprzedaż może się jeszcze wiele pozmieniać ;)

Pewnie, ale gratuluję pomysłowości temu, kto to wymyślił :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×