Jump to content
necik

Jaki telefon dla osoby zajmującej się domenami?

Recommended Posts

Najwyższy czas . Już za czasów nokii z serii E i N wszyscy narzekali na symbiana . Czas ruszyć za czymś nowym bądź nawiązać współpracę z google aby wrzucili androida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczepię się pod temat, aczkolwiek chodzi mi teraz o tablet.

 

Podobno ASUS wypuścił ostatnio jakiś bardzo fajny model z klawiaturą, ktoś może kojarzy co to za model i czy jest już w sprzedaży?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najwyższy czas . Już za czasów nokii z serii E i N wszyscy narzekali na symbiana . Czas ruszyć za czymś nowym bądź nawiązać współpracę z google aby wrzucili androida

 

Przecież nawiązali współpracę z Microsoftem i nokie będą miały Windows Phone'a. Ja tam na symbiana nie narzekam, przynajmniej produkują normalne telefony z normalnymi klawiaturami, a nie jakieś dotykowe zabawki, których nie da się obsługiwać ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież nawiązali współpracę z Microsoftem i nokie będą miały Windows Phone'a. Ja tam na symbiana nie narzekam, przynajmniej produkują normalne telefony z normalnymi klawiaturami, a nie jakieś dotykowe zabawki, których nie da się obsługiwać ;-)

 

Osobiście uważam to za złe posunięcie .Windows Phone`y zjadają wiekszą część zasobów telefonów przez co ograniczają funkcje multimedialne . Pozatym są mało intuicyjne w poruszaniu po menu / opcjach .

 

Tak czy inaczej w obecnych OS-ach liczą się tylko 2 platformy , Applowy OS oraz Android . Pozostałe symbiany czy wspomniany windows phone to narybek :)

 

Co do rywalizacji wyświetlaczy nad przyciskami kwestia gustu :) . Sam miałem E71 i nie uważam klawiaturę za super wygodną z uwagi na jej rozmiary .Zawsze można iść na kompromis i wziąść tel na ktorym można pisać na wyświetlaczu jak i klawiaturze jak wspomniany parę postów wyżej HTC Desire Z ;)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
HTC wypuściło coś z QWERTY, bez wysuwanej klapki ;-) Zwie się ChaCha- ma ktoś?

 

3.jpg

 

:)

od razu bym Ci go odradzil ze wzgledu na maly ekran.

touchscreen to lepsze rozwiazanie wg mnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
HTC wypuściło coś z QWERTY, bez wysuwanej klapki ;-) Zwie się ChaCha- ma ktoś?

 

3.jpg

 

:)

 

 

Miałem go w ręku i powiem że jest troche szeroki + jak wspomniał Kolega wyżej troszkę mały wyświetlacz

Na uwagę zasługuje klawiaura która się wygodnie pisało z uwagi na odstępy klawiszy

 

PS.Dla mnie Blackbeery to dziadostwo ;) . Za cene bdb smartfona dostajemy telefon z małym zapleczem software-owym

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad wyborem Jagódki 9780 lub czymś ze stajni HTC, ale z wysuwaną klawiaturą. Jest HTC 7 PRO i Desire Z. Eh te dylematy. Teraz używam E72 i zaczyna mnie wkurzać

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku tygodni mam HTC Wildfire S. Muszę powiedzieć, że naprawdę jest to fajny telefon. Ma wszystko, czego szukałem: 3G, WiFi (z funkcją hot spot), GPS, Bluetooth, bez problemu pracuje jako modem, przyzwoity aparat. Android Market działa bez problemu i nie trafiłem na aplikację, która by nie działała, czy się wieszała. Dodatkowo mój ulubiony rejestrator domen wypuścił na Androida aplikację do szybkiego i wygodnego sprawdzania i rejestrowania domen, więc spełnia zadanie z tematu wątku :) Ekran czytelny i dobrze reaguje. Polecam z czystym sumieniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety HTC 7 PRO jest na Windows 7 Phone, mam mieszane uczucia. A tak mi się podoba... :)

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do użytkowników nokii:

 

W telefonie nokia n8 wyświetlacz nagle przestał reagować na dotyk. Nie przejmuję się tym zbytnio, ponieważ telefon jest na gwarancji. Jednak bardzo chciałbym skopiować dane z telefonu przed oddaniem go do naprawy. Pewnie rozwiązaniem byłoby podłączenie do PC Suite, ale nie mam jak "wpisać" kodu PIN. Po wyjęciu karty sim już nie krzyczy o PIN, ale chce podania kodu do odblokowania aplikacji Anti-Theft.

 

Czy macie jakieś pomysły na to jak sterować telefonem nokia bez użycia dotykowego wyświetlacza? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie telefon ale ciekawa oferta ze względu na cenę, normalnie ceny tego modelu zaczynają się od 800 zł. Ma wbudowany modem, wifi, itd: SMARTBOOK.

Nie wiem czy poprawili coś w androidzie, bo w pierwszych testach przed sprzedażą bardzo krytykowano OS.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie telefon ale ciekawa oferta ze względu na cenę, normalnie ceny tego modelu zaczynają się od 800 zł. Ma wbudowany modem, wifi, itd: SMARTBOOK.

Nie wiem czy poprawili coś w androidzie, bo w pierwszych testach przed sprzedażą bardzo krytykowano OS.

 

Zawsze można wrzucić win xp albo linuxa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja potrzebuje coz zebym mogl brac udział w aukcjach AM, tylko SE

mam SE C902 ale nawet zalogowac sie nie moge

 

Xperia ? X8 albo X10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze można wrzucić win xp albo linuxa ;)

Już wszystkie sprzedane. Szybko poszło, niektórzy kupowali po 7 sztuk. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już wszystkie sprzedane. Szybko poszło, niektórzy kupowali po 7 sztuk. :)

 

 

Lepiej jak na groupon ;) . Szkoda że nic o baterii nie wspomnieli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepiej jak na groupon ;) . Szkoda że nic o baterii nie wspomnieli

Czytałem w teście, że podobno cały dzień pracuje, przy tej fabrycznej konfiguracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepiej jak na groupon ;) . Szkoda że nic o XXXXXX nie wspomnieli

 

Na Aldrogo jest to powszechne zjawisko. Takie "niewspominanie" albo "wspominanie małymi literkami". Kolega kiedyś kupił laptopa, zdziwił się bo przyszedł model z niemiecką klawiaturą. Na zdjęciach była uniwersalna qwerty, ale drobnym maczkiem, gdzieś w gąszczu danych technicznych, sprzedawca zaznaczył ten fakt. Cóż, kto nie czyta, błądzi.

 

Dziś np. napaliłem się na pewien smartfon, kosztujący na innych aukcjach około 700 PLN drożej. Zdjęcia ze strony producenta OK, opis OK, fabrycznie nowe, gwarancja,faktura. I nawet kilku kupujących, a sprzedawca bez negatywów. Po trzecim przeglądaniu opisu aukcji zauważyłem ot, taki drobniutki niuansik: klawiatura qwertz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieszczęśliwie utopiłem dzisiaj swoją ukochaną Motkę Milestone i musiałem bardzo szybko coś kupić. Pomimo posiadania całego zestawu akcesoriów (stacja dokująca, zestaw samochodowy, itd) dałem się namówić sprzedawcy na HTC DESIRE Z A7272. Ciekawe co z tego wyniknie, dawno nie miałem HTC.

Kupowałem w Gdyni w sklepie AREA GSM. Znalazłem ich na Allegro, ceny mają na aukcjach niższe niż na półce, a do tego będąc na miejscu można jeszcze wynegocjować niższą cenę niż na aukcji. Polecam.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już wszystkie sprzedane. Szybko poszło, niektórzy kupowali po 7 sztuk. :)

 

eh skoda że tak późno się obudziłem :) może jeszcze raz będą wystawione w tej cenie na Allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zakładam nowego tematu, bo nie ma sensu.

 

Tablet.

 

Ktoś używa, może coś polecić?

Ważne - funkcja routera/hot spot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×