Jump to content
necik

Jaki telefon dla osoby zajmującej się domenami?

Recommended Posts

Moje podstawowe pytanie jest nie o funkcjonalnośc, tylko o coś tak o przyziemnego jak... energia.

 

Na ile wystarczy baterii na projekcję? No chyba, że cały czas będzie na kablu.

 

Zaleta: można schować w kieszeni, a netbooka nie... no ale ten kabel... dodatek ważący pewnie tyle samo co sam telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje podstawowe pytanie jest nie o funkcjonalnośc, tylko o coś tak o przyziemnego jak... energia.

 

Na ile wystarczy baterii na projekcję? No chyba, że cały czas będzie na kablu.

 

Zaleta: można schować w kieszeni, a netbooka nie... no ale ten kabel... dodatek ważący pewnie tyle samo co sam telefon.

Coś tam na filmiku wspominali, że zasilanie będzie bezprzewodowe... :) Taka technologia już nawet została wynaleziona i działa - był kiedyś nawet pokaz na TED w Stanach.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś tam na filmiku wspominali, że zasilanie będzie bezprzewodowe... :) Taka technologia już nawet została wynaleziona i działa - był kiedyś nawet pokaz na TED w Stanach.

 

DD

 

 

Nie jestem pewien, ale chyba Nokia coś wspominała nt. niedalekiej przyszłości swoich telefonów zasilanych z punktów dostępu (stacji bazowych).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dell Streak gorąco polecam, telefon na pierwszy rzut oka dość duży ale bez problemu mieści się w kieszeni, wytrzymały ekran i nie trzeba się z nim obchodzić tak jak z jajkiem co ma miejsce w przypadków Iphone-ów

Edited by tygrysek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś tam na filmiku wspominali, że zasilanie będzie bezprzewodowe... :) Taka technologia już nawet została wynaleziona i działa - był kiedyś nawet pokaz na TED w Stanach.

 

DD

 

To bezdotykowe ładowanie to ma być chyba po prostu brak kabelka i wtyczki. Pewnie będzie "bezwtyczkowa" stacja dokująca do ładowania. Jak ktoś ma elektryczną szczoteczkę do zębów to wie o co chodzi ;) Albo płytę indukcyjną w kuchni.

 

http://www.powermat.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nokia N8 czy iPhone 3GS?

 

Pośród tych 2 zdecydowanie 3GS . Symbian to już przeżytek a i wykonanie iphona lepsze. Nie mniej poszukałbym coś z androidem , godny konkurent OS-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Przecież już jest dostępna wersja 4 :) ekran jest wręcz rewelacyjny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że jest dostępny iphone 4, ale nie potrzebuję telefonu za 3,5k :)

 

Nie jestem też applemaniakiem i liczyłem na to, że ktoś poleci n8 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy do jakich zastosowań go chcesz mieć . Jeżeli multimedia poczekałbym na LG Optimus X2 z 2 rdzeniowym procesorem , nvidia tegra 2 który bije na głowe iphona 4 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety w tej potyczce iPhone wygra z LG iloscia aplikacji i ich rozbudowaniem - niestety tutaj nawet szybko rozwijajacy sie Android narazie odpada w przedbiegach ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie, że ja mam już iPhone'a ponad 2 lata. Wcześniej tylko 6310i tak długo u mnie gościła. Nie znam nikogo, kto przesiadłby się z iP na inny telefon. To chyba o czymś świadczy? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiecie, że ja mam już iPhone'a ponad 2 lata. Wcześniej tylko 6310i tak długo u mnie gościła. Nie znam nikogo, kto przesiadłby się z iP na inny telefon. To chyba o czymś świadczy? :)

To ja się przesiadłem i to dosyć szybko z 3GS na Milestone i Samsunga Wave.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Wiecie, że ja mam już iPhone'a ponad 2 lata. Wcześniej tylko 6310i tak długo u mnie gościła. Nie znam nikogo, kto przesiadłby się z iP na inny telefon. To chyba o czymś świadczy? :)

Otóż to. Wydaje mi się, że najbardziej istotne jest, na ile nam dane urządzenie ułatwi życie. iPhone posiada w tej dziedzine spory potencjał. Nie tylko ze względu na budowę swojego systemu, ale w dużej mierze z powodu przeróżnych na nim dostępnych aplikacji. Suma tych wszystkich elementów tworzy całość, która moim zdaniem obecnie jest bezkonkurencyjna. To, że inny producent w swoim telefonie polepszy jedynie jeden element (hardware), niewiele zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiecie, że ja mam już iPhone'a ponad 2 lata. Wcześniej tylko 6310i tak długo u mnie gościła. Nie znam nikogo, kto przesiadłby się z iP na inny telefon. To chyba o czymś świadczy? :)

Ja porzuciłem iphona 2 dla Omnii ale teraz porzucam i Samsunga :) Może za dużo wymagam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie używam dwóch telefonów. Nokie E71 noszę ze sobą, a w "szufladzie" siedzi Nokia 6310i. Oba telefony bardzo polecam :)

Dodatkowo palmtop Dell Axim X50v (który mogę odstąpić w przystępnej cenie :) )

 

Pozdrawiam,

Pawel B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety w tej potyczce iPhone wygra z LG iloscia aplikacji i ich rozbudowaniem - niestety tutaj nawet szybko rozwijajacy sie Android narazie odpada w przedbiegach ;-)

 

App Store wystartował dużo wcześniej od Androida :) . Scena androida szybko sie rozwija i jest wprowadzana w coraz wiekszą ilość urządzeń .Nie mówie iż go przegoni ale może być godnym konkurentem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ci polecam taki komplet :

 

HD2 (ok. 1000zł na Allegro) + LG GX200 (269zł nówka w sklepie) lub tylko HD2

 

 

HD2 Swietny fon (smart) z dużym wyświetlaczem, wifi itd . Można wgrać Androida lub WM7 i korzystać z niego w

prowizorycznym zastępstwie komputera gdy jesteś np. na mieście.

 

LG GX200 Najlepszy dual sim na rynku .Brak bajerów (tylko bluetooth, 1.3 mpix camera , dwie aktywne karty sim jednocześnie)

, niska cena , i po prostu miażdząca konkurencję bateria (1700 h - 70 dni stand by ) Bateria trzyma 4 tygodnie przy jednej karcie

sim i gadaniu 1 godziny dziennie ( przy intensywnym korzystaniu ponad tydzień - przy takim samym korzystaniu e52 zdechła

mi po 2 dniach).

 

 

Jeśli potrzebujesz tylko jeden telefon i nie przeszkadza ci że bateria trzyma 2-3 dni to polecam HD2.

 

A jeśli zależy ci na DOBRYM telefonie (telefonie, a nie kombajnie) to LG GX 200.

Share this post


Link to post
Share on other sites
LG GX200 Najlepszy dual sim na rynku .Brak bajerów (tylko bluetooth, 1.3 mpix camera , dwie aktywne karty sim jednocześnie)

, niska cena , i po prostu miażdząca konkurencję bateria (1700 h - 70 dni stand by ) Bateria trzyma 4 tygodnie przy jednej karcie

sim i gadaniu 1 godziny dziennie ( przy intensywnym korzystaniu ponad tydzień - przy takim samym korzystaniu e52 zdechła

mi po 2 dniach)..

 

Nie bierz dosłownie wszystkich informacji z broszur :ph34r: . Taki wynik nie jest możliwy nawet w ciągłym stanie spoczynku bateria zużywa się na łapaniu sieci 2G / 3G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×