Jump to content
necik

Jaki telefon dla osoby zajmującej się domenami?

Recommended Posts

Jako, że przymierzam się już do wymiany mojej zasłużonej Noki, biorę pod uwagę 2 modele:

Iphone 3 GS oraz Nokia N8,

chodzi mi głównie o szybkie przeglądanie internetu i ogólną mobilność urządzenia,

3 GS miałem okazję testować przez kilka dni i naprawdę byłem zachwycony, o Noki niestety nie mogę nic powiedzieć, jedynie to co przeczytane na forach.

Czy ktoś z was miał styczność z N8 ? I może powiedzieć jak sprawuje się w praktyce ?:D

 

Dzięki

Edited by Davi88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem oba w ręku i zdecydowanie 3GS . Nokia nie ma pomysłu na wszechstronny telefon integrując go ze starą platformą jaką jest symbian

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jakiś czas temu z iphona 3g przesiadłem się na htc desire, nie lubie apla ze względu na jego "zamkniętość" a nie bawiłem się w jailbreakowanie...

Z tego co się wcześniej naczytałem to desire miał być tym czego szukałem, jednak muszę przyznać, że po pół roku użytkowania dalej tęsknię czasem za iphonem,

po prostu jakiś wygodniejszy był w użytkowaniu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie testuję LG GX 500, jak na tą cenę i tą klasę telefonu jest bardzo OK. Bateria po pierwszym naładowaniu trzymała prawie 8 dni, przy niewielkim użytkowaniu (ok. godziny rozmów, trochę sms + wifi + gry).

 

Czy używa ktoś z szanownego gremium HTC Desire Z?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mojego i-phona nie zamieniłbym na nic innego chyba że na nowszego i-phona ;)

Ale jest tak - ilu ludzi tyle różnych opinii, więc dla każdego to będzie coś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może kogoś zainteresuje:

 

W najbliższy weekend, wszyscy klienci Orange będą mogli bezpłatnie wypróbować mobilną telewizję w komórce. Testując usługę można będzie bez ograniczeń oglądać kanały telewizyjne na żywo oraz ulubione seriale i programy rozrywkowe.

 

Aby przetestować mobilną telewizję wystarczy telefon komórkowy z przeglądarką internetową. Usługi nie trzeba zamawiać ani aktywować, wystarczy wejść na stronę m.orange.pl/tv i rozpocząć weekend z Orange.

 

http://www.telix.pl/artykul/w-najblizszy-w...o--3,39681.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś pracuje w Orange lub ma jakieś inne "przecieki" na temat wiosennej obniżki cen telefonów w tej sieci? Bo chyba takie będą? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę w tygodniu się widział ze znajomym który obsługuje biznesowych klientów w Orange to dam znać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będę w tygodniu się widział ze znajomym który obsługuje biznesowych klientów w Orange to dam znać

Super, bo właśnie zapomniałem dodać, że to chodzi o nokię n8 w taryfie biznesowej. Obecnie kosztuje 350 zł. ale jeżeli za tydzień lub dwa cena spadnie o 100 zł, to mogę poczekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super, bo właśnie zapomniałem dodać, że to chodzi o nokię n8 w taryfie biznesowej. Obecnie kosztuje 350 zł. ale jeżeli za tydzień lub dwa cena spadnie o 100 zł, to mogę poczekać :)

Kolega kolegi ;) miał przez jakiś czas n8. Ponoć strasznie się mulił i poza fajnym aparatem, to nie miał w sobie nic fajnego. Sprzedał i wrócił do iPhone'a. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz wszechstronny telefon to wybierałbym coś na OSie lub Androidzie np HTC ( model w zależności od funduszy i najlepiej z procesorem 1ghz ) . Upadające symbiany jak i ovi sklep nie ma żadnych szans na przebicie się

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś pracuje w Orange lub ma jakieś inne "przecieki" na temat wiosennej obniżki cen telefonów w tej sieci? Bo chyba takie będą? :wacko:

 

 

Chociaż to jeszcze nieoficjalna informacja to na przełomie kwietnia i maja mają robić obniżki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktos z Was uzywa / ma telefon z serii HTC Desire / Z / HD ?

 

Do tej pory uzywalem zwykle nokie, bez systemu...ale chyba powoli czas na telefon z Androidem.

 

 

Jestem ciekaw Waszych opinii? mialem w reku HTC desire i wydawal mi sie ok (miesci sie jeszcze w kieszeni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem dziś w ręku iPhone 4 dłużej niż przez chwilę i te kanciaste kształty nie bardzo mi pasują, ale podobno dość szybko można się przestawić z trójki. Póki co, nie bardzo mnie to niego ciągnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem dziś w ręku iPhone 4 dłużej niż przez chwilę i te kanciaste kształty nie bardzo mi pasują, ale podobno dość szybko można się przestawić z trójki. Póki co, nie bardzo mnie to niego ciągnie...

 

ale ja chciialbym pisac aplikacje uzytkowe pod androida, jave jakos umiem, a iphone ma niewiele osob, i trzeba od nowa sie uczyc jezyka, srodowiska itd.

 

W Polsce stosunek adnroid:iphone bedzie pewnie przynajmniej 100:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie,

 

Przymierzam się dużymi krokami do zakupu telefonu komórkowego, nie chcę tym razem wybrać jakiegoś badziewia wiec pytam Was :ph34r: dodam że moją uwagę przyciąga NOKIA E72 oraz telefony firmy Apple.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również ja przymierzam się do zakupu telefonu w miesiącu maju . Nie mniej moim wyborem nie będzie ani nokia z przestarzałym oraz wolnym symbianem , ani ajfon z uwagi na średnią specyfikację .

 

Będę celował w w HTC z Androidem . Jest może na forum ktoś kto posiada Desire HD bądź Z ? I może się wypowiedzieć na ich temat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
.

Będę celował w w HTC z Androidem . Jest może na forum ktoś kto posiada Desire HD bądź Z ? I może się wypowiedzieć na ich temat ?

 

Ja mam od kilku dni HTC desire. Do tej pory mialem zawsze Nokie, niestety nie maja modelu z androidem.

 

Androida wybralem glownie po to aby pisac na nim wlasne aplikacje, w Polsce iPhone ma malo osob, a symbian pewnie zniknie w ciagu 2-3 lat....

 

Narazie ucze sie Androida;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam Samsung Dominium, Sony Domenson lub LG Domainer.

 

uzupełnione: z tego wszystkie zapomniałem o kultowej Nokii Dropp It

Edited by eamb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×