Jump to content
necik

Jaki telefon dla osoby zajmującej się domenami?

Recommended Posts

zy do tego telefonu HTC G2 Touch - androida, jest jakaś bezpłatna nawigacja?

Jest GPS i Google Maps. Jak to działa i czy są inne aplikacje - jeszcze nie rozgryzłem tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

są chyba 2 albo 3 aplikacje do nawigacji jedna była darmowa jak kojarzę, ale nie testowałem żadnej bo mam osobną nawigację.

 

google maps i gps działają dobrze, na pewno nie raz mogą się przydać w nieznanym miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja polecam Nokie e71. Moze nie jestem zbyt wymagającym użytkownikiem, ale po przejściu z Nokii 3200 wrażenia piorunujące :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się przesiadłem z nokii E51 na E52. I mimo, że różni się jedną cyferką to jest to słuchawka lepsza o co najmniej 2 klasy. Najlepszy telefon jaki miałem do tej pory. Miałem w ręku z kilkadziesiąt telefonów Nokii ostatnio i mogę z ręką na sercu stwierdzić, że E52 i E71 to obecnie dwa najlepsze produkty Finów. Pomijam dotykowe, bo się takimi brzydzę :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja się przesiadłem z nokii E51 na E52. I mimo, że różni się jedną cyferką to jest to słuchawka lepsza o co najmniej 2 klasy. Najlepszy telefon jaki miałem do tej pory. Miałem w ręku z kilkadziesiąt telefonów Nokii ostatnio i mogę z ręką na sercu stwierdzić, że E52 i E71 to obecnie dwa najlepsze produkty Finów. Pomijam dotykowe, bo się takimi brzydzę :rolleyes:

 

 

A jak z baterią w e52 ? Godny następca 6310i ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak z baterią w e52 ? Godny następca 6310i ?

 

Bateria 1500mAh Li-Pol, trzyma tydzień spokojnie przy średnio intensywnym użytkowaniu. Podobno w trybie czuwania wytrzymuje miesiąc, ale nie sprawdzałem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nokia z serii E i nic więcej. Nie wiem jak jest w E52 ale w mojej E51 baterii starcza na tydzień sporadycznego używania lub 2-3 dni korzystania z WLAN, smsowania, sluchania muzyki.

 

Dlaczego ten telefon?

-WiFi da Ci darmowe podlaczenie do netu prawie wszedzie: w domu, centrach duzych miast, hotpsotach itp

-Symbian na ktorego mozesz bez problemu wgrac Google Maps, GMAILa (nawet dla własnych domen), GG

-Pełna przegladarka internetowa

-Jesli oprocz tego administrujesz też serwerami Linux to mozwesz wgrac sobie tak jak ja PuTTy i z dowolnego miejsca wszystkim zarzac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bateria 1500mAh Li-Pol, trzyma tydzień spokojnie przy średnio intensywnym użytkowaniu. Podobno w trybie czuwania wytrzymuje miesiąc, ale nie sprawdzałem :-)

 

Przyzwoicie :rolleyes:. Producenci tworzą coraz bardziej multimedialne telefony , duże czytelne wyświetlacze , niestety zapominają o bateriach . Tylko w nielicznych przypadkach można dostrzec dobra baterie w telefonie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nokia z serii E i nic więcej. Nie wiem jak jest w E52 ale w mojej E51 baterii starcza na tydzień sporadycznego używania lub 2-3 dni korzystania z WLAN, smsowania, sluchania muzyki.

 

Dlaczego ten telefon?

-WiFi da Ci darmowe podlaczenie do netu prawie wszedzie: w domu, centrach duzych miast, hotpsotach itp

-Symbian na ktorego mozesz bez problemu wgrac Google Maps, GMAILa (nawet dla własnych domen), GG

-Pełna przegladarka internetowa

-Jesli oprocz tego administrujesz też serwerami Linux to mozwesz wgrac sobie tak jak ja PuTTy i z dowolnego miejsca wszystkim zarzac.

E51 używałem długi czas, mam jeszcze w rezerwie. Przeszedłem już przez N9300, N9500, różne kolorowe Nokie i według mnie najlepsza była E51. Gdyby nie było internetu pewnie cały czas używał bym N6310i, którą miałem kilka ładnych lat i jeszcze zalega w szufladzie, niestety uszkodzona. :rolleyes:

Dla mnie ekran dotykowy, bez dodatkowo wysuwanej klawiatury, to nieporozumienie. iPhone'a miałem dwa dni i nie tęsknię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie ekran dotykowy, bez dodatkowo wysuwanej klawiatury, to nieporozumienie.

 

A mnie to zaciekawiło... Czemu nieporozumienie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie to zaciekawiło... Czemu nieporozumienie?

To moje osobiste zdanie. Dodatkowa, wysuwana klawiatura, to dla mnie wygoda, szybciej się pisze, przynajmniej ja szybciej piszę, nie zajmuje ekranu, nie robię pomyłek,taka namiastka komputera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda z tą klawiaturą. Bawiłem się trochę iPhone z klawiaturą dotykową, teraz mam Palma z normalną klawiaturą. Zdecydowanie lepiej pisze się na fizycznej klawiaturze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To prawda z tą klawiaturą. Bawiłem się trochę iPhone z klawiaturą dotykową, teraz mam Palma z normalną klawiaturą. Zdecydowanie lepiej pisze się na fizycznej klawiaturze.

Kwestia przyzwyczajenia ;-) Obecnie gubię się w telefonach innych niż iPhone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To moje osobiste zdanie. Dodatkowa, wysuwana klawiatura, to dla mnie wygoda, szybciej się pisze, przynajmniej ja szybciej piszę, nie zajmuje ekranu, nie robię pomyłek,taka namiastka komputera.

 

 

To prawda z tą klawiaturą. Bawiłem się trochę iPhone z klawiaturą dotykową, teraz mam Palma z normalną klawiaturą. Zdecydowanie lepiej pisze się na fizycznej klawiaturze.

 

 

No to chyba kwestia przyzwyczajenia Panowie. Mi na początku też się"źle" pisało, a teraz po prostu szybciej się nie da, dodatkowo telefon mniejszy :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto by podyskutować na temat:

Jaka domena dla osoby zajmującej się telefonami? :rolleyes:

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to chyba kwestia przyzwyczajenia Panowie. Mi na początku też się"źle" pisało, a teraz po prostu szybciej się nie da, dodatkowo telefon mniejszy :rolleyes:

Palm jest dużo mniejszy niż iPhone, a klawiaturę ma :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za miesiąc kończy mi się umowa . Zaczynam powoli przeglądać oferty . W oko mi wpadła nokia e71 oraz e75 .Ktoś je ma ? i może polecić ? Szukam telefonu z wi-fi ( nie zawsze mam przy sobie netbooka ) oraz klawiaturą qwert .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja polecam htc touch pro, ma klawiaturkę, ekran dotykowy, wifi, gps itd. Wewnątrz windows - idealny dla kogoś kto lubi sam modyfikować/ dogrywać soft.

 

htc-touch-pro-02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakos nie jestem przekonany do Androida. Na symbiana jest o wiele wiecej wartosciowych aplikacji, np. multum nawigacji, TomTom, Garmin itp. Dlatego też preferuję Nokię

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za miesiąc kończy mi się umowa . Zaczynam powoli przeglądać oferty . W oko mi wpadła nokia e71 oraz e75 .Ktoś je ma ? i może polecić ? Szukam telefonu z wi-fi ( nie zawsze mam przy sobie netbooka ) oraz klawiaturą qwert .

e71 jest ok tylko jak dla mnie trochę małe klawisze.

Bateria trzyma generalnie ok tylko raz jak byłem 16 godzin na mrozie to padła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×