Jump to content
blazej

historia.pl

Recommended Posts

widzę że chistoria.pl też posiadasz :)

 

edit: ktoś nawet pisał wcześniej ;) nie zauważyłem

Edited by blink

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja jestem pewien, że niedługo coś się pod adresem Historia.pl ukaże. ;)

Na razie ukazuje się parking. :)

Tyle czasu od transakcji, a nawet nie ma wersji beta. ;) Ja osobiście czekam na dobry i rozbudowany serwis na tej domenie, bo sam często szukam różnych informacji w tym temacie. Taki serwis pod taką domeną to powinien być orgazm dla "historycznie zakręconych". :P

Edited by tlen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie ukazuje się parking. :)

Tyle czasu od transakcji, a nawet nie ma wersji beta. ;) Ja osobiście czekam na dobry i rozbudowany serwis na tej domenie, bo sam często szukam różnych informacji w tym temacie. Taki serwis pod taką domeną to powinien być orgazm dla "historycznie zakręconych". ;)

 

 

Długo warzone lepiej smakuje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pragnę tylko nieśmiało zauważyć, że portal historyczny to nie jest serwis społecznościowy, który można postawić w miesiąc (a może i w tydzień), gdzie niunie mogą dodawać swoje fotki i je potem oceniać :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Długo warzone lepiej smakuje :)

To ile ja jeszcze będę musiał czekać na serwis, wpisując historia.pl i trafiając na linki o zdjęciach, moich krewnych, pracach domowych za darmo? ;)

W przypadku warzenia domen to może jest to zrozumiałe, ale w przypadku warzenia domen pod serwisy, to szczerze tego nie rozumiem (szczególnie przy takich pieniądzach)

 

vide obiady.pl przyszło, poszło i coś stoi (chyba na tvn24 reklamę widziałem). Sęk w tym, że przy historia.pl trzeba mieć dużo wiedzy lub mieć ludzi od tego, żeby zrobić coś naprawdę porządnego i nie zmarnować kasy i domeny. :P

 

 

Oczywiście liczę na serwis. :P

 

EDIT- teraz DD przeczytałem Twój post :P Czyli rozumiem, że prowadzisz rekrutację wśród historyków? ;)

Edited by tlen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kord

Nici z serwisu? Zmiana planów biznesowych?

Wylądowała teraz na Sedo z opcją "domena na sprzedaż". :)

 

Ktoś tam pytał jaki jest ruch, teraz można zobaczyć czy ten ruch był warty takiej kasy. ;)

Edited by kord

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kord
Pewnie pójdzie na MD...

Jeśli już to ciekawe czy start od złotówki :)

To by była historia. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic się w planach historia.pl nie zmieniło.. Pod domeną powstanie serwis, ale najpierw.. MeetDomainers i parę innych projektów.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kord
Nic się w planach historia.pl nie zmieniło.. Pod domeną powstanie serwis

 

DD

Kiedyś pewnie powstanie. ;)

Jak przebiegają prace nad serwisem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie to ta historia.org.pl wygląda jak Joomla i to nawet bez błyskotliwych modułów. :blink:

 

Mam nadzieję, że Daniel stworzy porządną konkurencję. ;)

To jest Joomla, w rzeczy samej.

Szata graficzna jest strasznie uboga... No cóż, od czegoś trzeba zacząć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie to ta historia.org.pl wygląda jak Joomla i to nawet bez błyskotliwych modułów. :blink:

 

Mogli chociaż favikonkę zmienić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest Joomla, w rzeczy samej.

Szata graficzna jest strasznie uboga... No cóż, od czegoś trzeba zacząć.

 

A może lepiej dać studentom dobrego CMS'a z dedykowaną grafiką i pensje za prace tak, aby tworzyli projekt pod adresem Historia.pl ? Jednym ruchem można pozbyć się konkurencji i sprawić, że nad stroną będą pracować osoby, które chcą to robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszedłem teraz na domenę historia.pl i widzę że jest na sprzedaż. Ten adres chcą kupić dwie osoby lub tyle miała ofert. Czytając ten temat to myślałem że będzie pod nią jakaś strona. Można kupić tą domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można kupić tą domenę?

Każda domena ( no może prawie każda ) jest na sprzedaż.

Pod warunkiem, że zaproponowana kwota zaczyna się od oczekiwanej liczby a zer za nią jest odpowiednia ilość :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każda domena ( no może prawie każda ) jest na sprzedaż.

Pod warunkiem, że zaproponowana kwota zaczyna się od oczekiwanej liczby a zer za nią jest odpowiednia ilość :blush:

Nie mógłbym tego lepiej ująć :)

 

W kontekście domen "wszystko jest na sprzedaż" :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest dalekie od realności. Wiele hipermarketów robi takie promocje że sprzedają poniżej kosztów zakupu. Nie sprzedałeś nic nigdy poniżej kosztów zakupu?

 

Sprzedałem, ale zawsze było to coś, czego wartość zmniejszyła się z czasem użytkowania.

 

Z domenami jest odwrotnie - dobre domeny nabywają wartości z czasem zamiast ją tracić, kuriozum takie, a już szczególnie tyczy się to przypadków, gdy na domenie jest serwis, a taki jest planowany jak wynika z tego wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest dalekie od realności. Wiele hipermarketów robi takie promocje że sprzedają poniżej kosztów zakupu. Nie sprzedałeś nic nigdy poniżej kosztów zakupu?

 

Daniel nie bardzo przypomina Hipermarket :blush: lol

 

 

Tak n amarginesie..

 

IMHO sporo czasu minie zanim coś się pojawi pod tą domeną.

Serwisy ścisle tematyczne o rozbudowanych i precyzyjnych treściach buduje się bardzo powoli i jest to kosztowne.

No i ze względu na dyskusyjną komercyjność tej domeny śledzę z zainteresowaniem jaki Daniel wybierze model generowania dochodów :lol:

 

Nie dziwię się że ciągle istnieje opcja jej zakupu.

Ale czy "bounce sale" byłby opłacalny czy lepiej skierować ją na development? czas pokaze jak myśle

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest dalekie od realności. Wiele hipermarketów robi takie promocje że sprzedają poniżej kosztów zakupu. Nie sprzedałeś nic nigdy poniżej kosztów zakupu?

 

Nie określił bym Daniela jako supermarket :lol:.Raczej jako biznesowe zwierze,które wyciska tyle ile jest możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×