Jump to content
blazej

historia.pl

Recommended Posts

Czy ktoś jeszcze chce się ośmieszyć oprócz umberto i tego cytowanego człowieka...?

 

Domenatorze, czy gdzieś ja napisałem, że się podpisuję pod wszystkim, co zostało przez mnie zacytowane?

 

Jeśli tak, to proszę, wskaż mi ten fragment mojej wypowiedzi... albo naucz się czytać ze zrozumieniem bez ględzenia kocopołów.

 

Ja tylko zacytowałem pewną wypowiedź z forum, co nie znaczy, że się z nią zgadzam lub nie zgadzam w części lub całości.

 

Ale rozumiem twoją antypatię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenatorze, czy gdzieś ja napisałem, że się podpisuję pod wszystkim, co zostało przez mnie zacytowane?

 

Zacytowałeś to bez jakiegokolwiek komentarza, więc zrozumiałem, że się pod tym podpisujesz. Ani się od tego nie odciąłeś ani nie poparłeś. Więc w jakim celu umieściłeś ten cytat..?

Rozumiem też, że Twój post to odpowiedź na mój, w którym zacytowałem Kukiza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zacytowałeś to bez jakiegokolwiek komentarza, więc zrozumiałem, że się pod tym podpisujesz. Ani się od tego nie odciąłeś ani nie poparłeś. Więc w jakim celu umieściłeś ten cytat..?

 

Chodziło mi o ten fragment, że jak ktoś jest Niemiec, to z definicji dla POlaka jest on zły, bandyta, nazista i krzyżak. (trochę jak z tym "jak złodziej, to pijak, bo każdy pijak to złodziej" Barei) Taka trochę fatalistyczna wizja Polaków spowodowana wiecznym patrzeniem w przeszłość a nie w przyszłość.

 

To może jeszcze taki wymyślony przez kogoś wierszyk, również znaleziony na forum Gazeta.pl

 

Trzymasz z Niemcem, toś wspólnikiem mordu.

Dziewki w ciąży, całego narodu.

Zagłada Plemion Połabskich z Czechami.

By stracić wolność za Sudetami.

Czech z Polakami Prusy, Jaćwież.

Krzyżackim mieczem wycięci jak zwierz.

Spełniona wola Rzymu, watykańska.

Nie chciała Europa umierać dla Gdańska.

Wspólnikiem Niemców wsiechruskij Kraj Rad.

Morduje ludzi „nazibalszoj” proletariat.

Niemiec nie czeka jak zwyczaj każe.

Wnet z sojusznika są wojska wraże.

Już niedaleko truchło Lenina.

Pomogła zima armii Stalina.

Teraz na Polskę układ gaz, ropa.

Patrzysz na Rosję i też widzisz Szkopa.

 

http://forum.gazeta.pl/forum/w,752,9965634...ultury.html?v=2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem po co cytujecie Kukiza ....dla mnie to próba promocji swoch słabych utworów "na plecach" historii i obecnej rocznicy.

 

ale nle o tym miałem pisać.... natrafiłem na coś co chętnie bym na tworzonym portalu historia.pl widział:

 

http://polona.pl/dlibra/doccontent2?id=191...p;from=pubstats

 

Świetnie się czyta takie skany starych dokumentów a w szczególności gazet ;)

Kto by wiedział że 1 września 1939 w kinie Praskie Oko grano film "Powrót Arsena Lupina" :D lol

 

http://www.youtube.com/watch?v=sDWRBSWmaO8

 

trailer z 1939 jest po prostu świetny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzicie, ile historia może wzbudzać emocji.. :D

 

DD

 

Wzbudza, wzbudzała i zawsze tak będzie.

Szkoda tylko że jakoś "sucho" domena na parkingu stoi.

Nie jesteś człowiekiem którego satysfakcjonuje statystyka 1,5 k odwiedzin / m-c.

Zdradzisz tajemnicę jak z planowanym uruchomieniem serwisu ?

Będzie coś z tego ? A jeśli tak, to kiedy ?

 

Pozdrawiam.

Mirek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będzie coś z tego ? A jeśli tak, to kiedy ?

 

Aleście się uparli na DD i tę domenę :D Zechce postawi serwis a jak nie to nie :D

A że tyle wydał? Spójrzcie na adwokaci.pl, kupiona za 70k i biedulka zaparkowana ;)

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdradzisz tajemnicę jak z planowanym uruchomieniem serwisu ?

Będzie coś z tego ? A jeśli tak, to kiedy ?

Dziękuję bardzo za tak duże zainteresowanie serwisem historia.pl ;) Pod domeną powstanie serwis, ale takie projekty nie powstają w miesiąc :D Dodatkowo teraz mam na głowie inne, ważniejsze dla mnie rzeczy (organizacja MeetDomainers oraz inne projekty związane z rynkiem wtórnym domen), dlatego teraz nie mam zwyczajnie czasu na historia.pl :D Nie jest to mój priorytetowy serwis - raczej hobbystyczny ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję bardzo za tak duże zainteresowanie serwisem historia.pl ;) Pod domeną powstanie serwis, ale takie projekty nie powstają w miesiąc :D Dodatkowo teraz mam na głowie inne, ważniejsze dla mnie rzeczy (organizacja MeetDomainers oraz inne projekty związane z rynkiem wtórnym domen), dlatego teraz nie mam zwyczajnie czasu na historia.pl :D Nie jest to mój priorytetowy serwis - raczej hobbystyczny ;)

 

DD

 

OK Super.

Poprostu spytałem i napewno będę czekał.

Jakoś na starość ;) historia zaczęła mnie interesować.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

adwokaci.pl nie zostaĹa kupiona z takim szumem pod serwis. Z tego co kojarzÄ to zostaĹa zakupiona na "handel". :D

Z tego co pamiÄtam to nie pisaĹeĹ Daniel nigdy o takim hobby. Jak to miaĹo by byÄ hobby, to tam juĹź dawno by coĹ staĹo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
adwokaci.pl nie zostaĹa kupiona z takim szumem pod serwis. Z tego co kojarzÄ to zostaĹa zakupiona na "handel". :D

Z tego co pamiÄtam to nie pisaĹeĹ Daniel nigdy o takim hobby. Jak to miaĹo by byÄ hobby, to tam juĹź dawno by coĹ staĹo.

Pochwal się pakistan Twoimi projektami ;) A domena historia.pl może sobie wisieć na parkingu do końca świata - takie prawo jej właściciela.. :D

 

EDIT: I popraw sobie kodowanie znaków.

 

P.S I witaj na forum, bo widzę, że to Twoje pierwsze dwa posty ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pochwal się pakistan Twoimi projektami :D A domena historia.pl może sobie wisieć na parkingu do końca świata - takie prawo jej właściciela.. :D

 

EDIT: I popraw sobie kodowanie znaków.

 

P.S I witaj na forum, bo widzę, że to Twoje pierwsze dwa posty ;)

 

DD

Ja nie mam żadnych projektów, ale mam coś w planie. ;) Nie, nie mam jeden projekt szybkikredyt.com.pl i wczoraj przyszedł mi pierwszy przelew za prowizje z Bankier.pl ;)

Kodowanie znaków mam ok, tylko wszedłem przez jakieś dziwne proxy i chyba dlatego coś jest nie tak, ale teraz jest chyba w porządku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Historia jest fascynująca. Jest mnóstwo pasjonujących opowieści a nawet niewyjaśnionych zagadek, tylko brakuje takiego portalu, który otworzyłby te wrota historii dla całej masy ludzi szukających takiego miejsca w sieci.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Historia jest fascynująca. Jest mnóstwo pasjonujących opowieści a nawet niewyjaśnionych zagadek, tylko brakuje takiego portalu, który otworzyłby te wrota historii dla całej masy ludzi szukających takiego miejsca w sieci.

 

Proszę bardzo, właśnie się natknąłem na ciekawy blog i ciekawą domenę aHistoria.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zważ, że w Hiszpanii dotCOMy mają zupełnie inną wagę :)

Wiem, wiem, chociaż i tam już od dość długiego czasu widoczny jest trend przejścia na domeny .es.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×