Jump to content
blazej

historia.pl

Recommended Posts

a co mozna zrobic na historia.pl ?

za komercyjna domena to chyba nie jest?

podręczniki do historii sprzedawac? oczywiscie teoretyzuje teraz...

ale jak mozna zarobic na takiej domenie??

 

 

Prosze Cie...Zastanow sie zanim cos napiszesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosze Cie...Zastanow sie zanim cos napiszesz.

 

i vice versa

 

(skoro nie zrozumiełes mojej sugesti)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak: jak DD sprzedał strefabiznesu.pl za 24k, to musiał jeszcze wyłożyć ze dwie domeny tego typu na sprzedaż, aby nabyć historia.pl. Ale to dowiemy się niedługo - o ile się dowiemy ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Historia.pl to portal moim zdaniem dla ludzi interesujacych sie historia. Duzo pracy na poczatku ale nie wymaga czestych aktualizacji.

Hehe - uśmiałem się z tymi aktualizacjami, ale trochę prawdy w tym jest ;)

 

Co do komercyjnego zastosowania domeny historia.pl - na wszystkim da się zarobić a już na pewno na portalu historycznym ^_^ To ma być jeden z projektów, który ma zmienić oblicze polskiego Internetu. Chcę pokazać, że w Internecie można przyciągnąć ludzi nie tylko pudelkami, sensacją i plotkami, ale również wartościowymi treściami.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe - uśmiałem się z tymi aktualizacjami, ale trochę prawdy w tym jest ;)

 

Co do komercyjnego zastosowania domeny historia.pl - na wszystkim da się zarobić a już na pewno na portalu historycznym ^_^ To ma być jeden z projektów, który ma zmienić oblicze polskiego Internetu. Chcę pokazać, że w Internecie można przyciągnąć ludzi nie tylko pudelkami, sensacją i plotkami, ale również wartościowymi treściami.

 

DD

No to czekamy na ten projekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Praca organiczna Daniel ?

Coś w ten deseń ^_^

 

Ale myślę, że dobra, ciekawa i wartościowa treść się jednak obroni. Ludzie tego potrzebują tylko tak naprawdę jest niewiele miejsc, gdzie można to dostać. Jest Wikipedia i widać jak jest popularna. Dlatego takie projekty moim zdaniem też mają możliwość rozwoju.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja powiem tak: jak DD sprzedał strefabiznesu.pl za 24k, to musiał jeszcze wyłożyć ze dwie domeny tego typu na sprzedaż, aby nabyć historia.pl. Ale to dowiemy się niedługo - o ile się dowiemy ^_^

 

Transakcja była dokonana ponad rok temu. Czytaj ze zrozumieniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe - uśmiałem się z tymi aktualizacjami, ale trochę prawdy w tym jest ;)

 

Co do komercyjnego zastosowania domeny historia.pl - na wszystkim da się zarobić a już na pewno na portalu historycznym ^_^ To ma być jeden z projektów, który ma zmienić oblicze polskiego Internetu. Chcę pokazać, że w Internecie można przyciągnąć ludzi nie tylko pudelkami, sensacją i plotkami, ale również wartościowymi treściami.

 

DD

 

Ile to miało być projektów, które zmienią obliczę internetu, wprowadzą coś kompletnie innowacyjnego, a co się okazywało? :P Jak dla mnie Panie Danielu to zbyt mocne słowa jak na sam początek. Wiadomo też że target kierowany jest do zupełnie innych osób dla których liczy się jedynie bogata treść, przejrzystość oraz bogata funkcyjność - no chyba, że portal będzie kierowany również dla osób, które szukają treści na swoją ściągę, ale to i tak nie zmienia faktu, że ta "nowość" nie na ten projekt.

Ale... Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że twój projekt zdominuję inne portale historyczne. ;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile to miało być projektów, które zmienią obliczę internetu, wprowadzą coś kompletnie innowacyjnego, a co się okazywało? ;) Jak dla mnie Panie Danielu to zbyt mocne słowa jak na sam początek.

Nie mówię, że tak będzie :P Ale mówię, że chciałbym, żeby tak było ^_^

 

Jedno z moich ulubionych powiedzeń, jakie zasłyszałem USA to "Think big" ;) I tego będę się trzymał. Zresztą jak widzę kolejne serwisy O2.pl czy Agory to mam wrażenie, że nie ma za dużej konkurencji, jeśli chodzi o tworzenie konkretnych serwisów :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zresztą jak widzę kolejne serwisy O2.pl czy Agory to mam wrażenie, że nie ma za dużej konkurencji, jeśli chodzi o tworzenie konkretnych serwisów ^_^

 

DD

swieta racja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

671 użytkownik(ów) aktywny(ch) w ciągu ostatnich 15 minut

Active Users 605 gości, 62 użytkowników 4 anonimowych użytkowników

 

historycy.org...a to tylko zwykle forum.Jesli Daniel zrobi tak jak mowi i stworzy kompleksowy portal ma duza szanse na sukces.Zycze powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
swieta racja ;)

 

Ale co święta racja? To, że agora, o2.pl wypuszcza kiczowe serwisy? - owszem, ale za to jaką mają reklamę na start... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mówię, że tak będzie ;) Ale mówię, że chciałbym, żeby tak było ^_^

 

Jedno z moich ulubionych powiedzeń, jakie zasłyszałem USA to "Think big" ;) I tego będę się trzymał. Zresztą jak widzę kolejne serwisy O2.pl czy Agory to mam wrażenie, że nie ma za dużej konkurencji, jeśli chodzi o tworzenie konkretnych serwisów :P

 

DD

 

chyba wiadomo ze te ich nowe twory tworzone sa z mysla tylko o zarabianiu kasy... jak wiadomo maja niektore dobre serwisy gdzie te gorsze latwo rozreklamowac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła historia ^_^

 

Dobrze chociaż, że udało mi się w ostatniej chwili zabezpieczyc opcją prawa do nonprofitowych legenda*pl i polis*pl ;) .

 

Moje gratulacje ! (dotyczy obu Panów)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ale w jaki sposób można zarobić na historykach?

 

Domena ładna, na pewno można zarobić na dalszej odsprzedaży. Jednak jakoś nie widzę $ z portalu historycznego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okaże się, że Daniel zrobi coś bardzo prostego i wszyscy wtedy powiemy, czemu ja na to nie wpadłem ;-)

Gratuluje domeny i czekam na serwis.

 

Hmm, a może będą to historie pisane przez użytkowników ...

 

PS. Sam jestem bardzo ciekawy co z tego będzie.

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale co święta racja? To, że agora, o2.pl wypuszcza kiczowe serwisy? - owszem, ale za to jaką mają reklamę na start... ;)

mialem wlasnie na mysli , ze sa kiczowate. Ale sie zgadzam sie z Toba, ze jesli za czyms stoja naprawde wielkie pieniadze to i kicz mozna wypromowac ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transakcja była dokonana ponad rok temu. Czytaj ze zrozumieniem.

Dobrze wiem kiedy była dokonana. To było porównanie ceny, którego Ty nie zrozumiałeś(24+24+24=historia.pl;))

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Sam jestem bardzo ciekawy co z tego będzie.

Będzie to portal traktujący o historii, czyli bez udziwnień :) Ale oczywiście będzie musiał być tak przygotowany, żeby konkurować chociażby z Wikipedią czy innymi podobnymi portalami.

 

Jedną przewagę konkurencyjną portal już ma - domenę :wacko:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×