Jump to content
Sign in to follow this  
umberto

AxelSpringer - nowe portale

Recommended Posts

Axel Springer Polska uruchomił dwa nowe portale dla kobiet - Koktajl24.pl i W-spodnicy.pl. Redakcjami obu serwisów kieruje Monika Lubowiecka, była redaktor naczelna portalu Kobieta.Dziennik.pl.

 

http://interaktywnie.com/newsy/2881-nowe-p...springer-polska

 

PS widzę, że wSpódnicy.pl i w-spódnicy.pl oczekują na rejestrację :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głupota nie zna granic.

Najpierw nie kupili w-spódnicy.pl i potem reklamuja strone tak

<title>Serwis informacyjno-społecznościowy dla kobiet – w-spódnicy.pl</title>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głupota nie zna granic.

Najpierw nie kupili w-spódnicy.pl i potem reklamuja strone tak

 

Ja tam bardzo lubię reklamy Axel Springer :excl: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeciez napinase jest, ze Axel wprowadza do nowej spolki "Dziennik" papierowy i internetowy serwis "dziennik.pl". Zniknie z kioskow GP, ktora bedzie wydawana jedynie w prenumeracie.

 

Mysle, ze powstanie twor na wzor Rzepy, ktora jako jedyna (bynajmniej wg. mnie) ma bardzo rozbudowane i dobre dodatki ekonomiczne, prawne, podatkowe etc Nowy Dziennik tez chyba ma podobne aspiracje, gdzie oprocz uprawiania szmatlawej polityki dawac tez cos z sensem, co bedzie bardziej poczytne. Gazeta Prawna jest dosyc droga, ale jesli to bedzie polaczenie Dziennika, WSJ PL i Gazety Prawnej w jednym za przystepna cene, to mysle, ze Rzepa moze miec konkurenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam empireus, że się czepiam, ale jedno słowo ("bynajmniej") zaciemniło mi odbiór Twojej wypowiedzi.

"Rzepa" w końcu jest wg Ciebie dobra czy nie :) ?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam empireus, że się czepiam, ale jedno słowo ("bynajmniej") zaciemniło mi odbiór Twojej wypowiedzi.

"Rzepa" w końcu jest wg Ciebie dobra czy nie ;) ?

 

 

 

Aj tam sie czepiasz ;-) Rzepy jako takiej nie lubie i ogolnie dziennikow nie czytuje, bo kazdy z nich "mataczy" jak stacje informacyjne TV typu: "TuskVisionNews24, TVPiS Info i Superlewicowastacja", ale w Rzepie jako chyba jedynej z dziennikow papierowych sa rozbudowane dodatki, ktore lubie. Np. zawsze czytuje dodatek "Dobra Firma". Wybiorcza, Polska, Dziennik a tym bardziej Fakt, tego nie maja - sa tam szczatkowe informacje gospodarcze. Dziennik niby ma dodatek WSJ, ale to jeszcze nie jest to, co tygrysy lubia najbardziej ;-)

 

 

 

Odnosnie jeszcze Rzepy, to polecam http://pocalujciemniewdupe.info/ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

Odnosnie jeszcze Rzepy, to polecam http://pocalujciemniewdupe.info/ :)

 

Pomysł mi się podoba. Chyba go skopiuję,

i będę przesyłał linki nielubianym instytucjom

z intencją, aby łaskawie się ode mnie odp ...liły ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liderem sprzedaż nieustannie jest "Fakt".

Wydawany przez Axel Springer Polska tabloid sprzedawał w marcu 490 898 egzemplarzy (średnio) - czyli o 7,7 proc. mniej niż w marcu 2008 roku.

 

O 11 procent spadła średnia sprzedaż zajmującej drugie miejsce "Gazety Wyborczej" (Agora SA) i wyniosła 370 784 egz. Na trzecim miejscu ze 198 399 egzemplarzy utrzymał się "Super Express" (Murator). Jego sprzedaż była więc o 4,5 proc. niższa niż przed rokiem.

 

Tuż za podium znalazła się "Rzeczpospolita" (Presspublica), która zanotowała spadek o 12 procent w porównaniu do marca 2008 r.. W marcu tego roku jej wynik sprzedaży był najgorszy w historii tych statystyk i wyniósł 120 172 egzemplarzy.

 

Piątą lokatę w zestawieniu zajął "Dziennik" (Axel Springer Polska), którego średnia sprzedaż wyniosła 83 460 egz. - czyli była o 40 procent niższa niż przed rokiem. Ta kolejny miesiąc spadków tej gazety - wynik "Dziennika" był o ponad 4 tysiące egzemplarzy niższy niż w lutym.

 

Ciekawe z kim gazeta się połączy. :)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe z kim gazeta się połączy. :)

 

chciałbym, żeby Gazeta byłą pierwszym medium, które wprowadzi na masową skalę elektroniczne czytniki takie jak Kindle

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nowy tytuł ma łączyć wysoki poziom treści Dziennika, szczególnie z obszaru polityki, kultury i sportu...

 

hehe, a to ciekawe stwierdzenie speców od PR Axel Springer... wysoki poziom "Dziennika" - dobry humor z rana

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

no cóż, dogorywający, żegnający sie już z tym światem (całe szczęście), Dziennik trzeba jeszcze nakarmić nowym serwisem, bo inni (czyt. TVN24, Gazeta.pl) już takie cudo mają.

 

W sekcji "Wydarzenia" pojawiają się informacje z ostatniej chwili przesłane przez naocznych świadków niecodziennych sytuacji. "Ustrzel gwiazdę" to z kolei zdjęcia gwiazd show-biznesu, podpatrzonych przez internautów, a "Oko na Maroko" - zabawne fotografie i teksty na każdy temat

 

OkoNaMaroko.pl - utworzona: 2008.10.01 05:13:52

 

U mnie w Google na frazę "Oko na Maroko" Dziennik.pl na razie dopiero na 7 i 8 miejscu

 

BTW Oko Na Maroko to coś na kształt serwisu 1414 niemieckiego "Bilda", którego polskim klonem jest co prawda "Fakt", ale wszystko nalezy do Wydawnictwa AxelSpringer

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol:

 

Ciekaw jestem, ile osób teraz sprawdziło czy infoko.pl jest wolna. :blush:

w newsie jest też o domenie mdziennik*pl. mdzienik*pl niedlugo spadnie po testach, ma 1uq dziennie. nawet jak bedzie ciekawy ruch na infoko*pl, to nie bedzie sie on konwertowal. ;-)

Edited by lora

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziennikgazetaprawna.pl

created: 2009.06.03 14:47:07

 

 

B) już w czerwcu ;)

 

Bo w czerwcu było wiadomo, że się połączą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo w czerwcu było wiadomo, że się połączą B)

Jak w czerwcu byłeś taki mądry, to trzeba było rejestrować. ;)

 

Mi się i tak wydaje, że będzie inny tytuł....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak w czerwcu byłeś taki mądry, to trzeba było rejestrować. B)

 

Mi się i tak wydaje, że będzie inny tytuł....;)

 

News z 02.06.2009

http://www.wirtualnemedia.pl/article/27251...polacza_sie.htm

 

Ktoś więc poszedł po najmniejszej linii oporu i zarejestrował najprosztszą domniemaną wersję

 

Jaki jest lub jaki będzie ostateczny tytuł to inna sprawa

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×