Jump to content
fandomen

Przyszłość domen .eu

Recommended Posts

Co sądzicie o finansowych słowach kluczowych w domenie .eu . Naszła mi refleksja że to może być dobre prognozowanie na przyszłość. Otóż jak wiemy w Polsce ma być zmiana waluty na euro, ludzie wtedy będą szukać informacji właśnie pod kątem euro. Do domen finansowych świetnie to by pasowało...Kto wie czy niektóre domeny nie prześcigną domen .pl - co o tym sadzicie? :)

Edited by fandomen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co masz na myśli?

 

Pewnie to, że idziesz w ilość nie w jakość...:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
Co sądzicie o finansowych słowach kluczowych w domenie .eu . Naszła mi refleksja że to może być dobre prognozowanie na przyszłość. Otóż jak wiemy w Polsce ma być zmiana waluty na euro, ludzie wtedy będą szukać informacji właśnie pod kątem euro. Do domen finansowych świetnie to by pasowało...Kto wie czy niektóre domeny nie prześcigną domen .pl - co o tym sadzicie? B)

To jakaś karkołomna refleksja.

Uświadomcie sobie niektórzy wreszcie, że .EU nawet jak będą w złoto zawinięte, to nie będą miały takiej wartości jak dotPL, co dopiero większej. Domena .EU została stworzona dla tych co lubią ludziom ciemnotę wciskać. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] EU została stworzona dla tych co lubią ludziom ciemnotę wciskać. B)

 

No to masz mnie anglik :D ,

ale w prowokacje [z dzisiaj] typu domena "eu" + wiara/teologia nie wciągnę się ku Twojej uciesze ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
No to masz mnie anglik B) ,

Ale masz satysfakcję, że to napisałeś, co?

To jakaś zemsta chrześcijańska? I nie odpisuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jakaś karkołomna refleksja.

Uświadomcie sobie niektórzy wreszcie, że .EU nawet jak będą w złoto zawinięte, to nie będą miały takiej wartości jak dotPL, co dopiero większej. Domena .EU została stworzona dla tych co lubią ludziom ciemnotę wciskać. :D

 

A no taka mi przyszła refleksja. Nie jestem zbytnio zwolennikiem .eu , wczoraj jednak słyszałem kolejny reportaż w TV o zmianie waluty i największe zmiany będą się odbywały w dziedzinie finansowej. I z mojej refleksji widzę, że tak jak .info jest kojarzone ze stronami informacyjnymi, .tv z telewizjami itd , tak .eu może być kojarzone z nową walutą. B)

 

EDIT: literówka

Edited by fandomen

Share this post


Link to post
Share on other sites
słyszałem kolejny reportaż w TV o zmianie waluty i największe zmiany będą się odbywały w dziedzinie finansowej

 

No nie mów! B)

 

 

Mnie się .eu kojarzy z enduserami. Jak .pl jest zajęta, to sobie .eu zarejestrują. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie mów! :D

Mnie się .eu kojarzy z enduserami. Jak .pl jest zajęta, to sobie .eu zarejestrują. ;-)

 

No nie do końca B)

 

Nazwa .EU oznacza po prostu domenę, w przypadku której istnieje szansa, że zwróci nam się cena rejestracji, jedynie w przypadku sprzedaży End User'owi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem domeny .eu jeszcze dłuuuugo nie będą miały wartości peelek

Uważam że o ile już rejestrować .eu to tylko z mocnymi keywordami, od wielkiego święta mocne domeny dwuwyrazowe a resztę która w połączeniu z .pl dawałaby jakieś średnie XXX czy słabe XXXX chyba można sobie odpuścić

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uświadomcie sobie niektórzy wreszcie, że .EU nawet jak będą w złoto zawinięte, to nie będą miały takiej wartości jak dotPL, co dopiero większej. Domena .EU została stworzona dla tych co lubią ludziom ciemnotę wciskać. :D

 

Parafrazujac.... B)

 

Uswiadom sobie wreszcie że liczy sie treść. Internauci wchodzą na strony aby zobaczyć to co ich interesuje a nie hulajacy wiatr po zaparkowanych "cudownych" domenach.

Możesz mieć polską domenę bez serwisu zawiniętą w złoto i nie bedą miały takiej wartości jak domena pod którą stoi serwis.

Mit o niepodwazalnym panowaniu domeny .pl nad wszystkim co się rusza i na drzewo nie ucieka został stworzony przez tych co ludziom lubią ciemnotę wciskać.

 

 

 

domainerzy swoje a rzeczywistość swoje:

 

logotyp.jpg

 

logo.gif

 

logo.gif

 

charaktery.eu

 

logo_echodnia.gif

 

logo2009beta.png

 

sslogo_04.jpg

 

pprp_logo.jpg

 

logo_pl.png

 

onet.eu

 

img_logo.png

 

zgorzelec.eu

 

szczecin.eu

 

rybinski.eu

 

warsaw.jpg

 

dzpr.eu

 

grandoff.eu

 

ekoportal.eu

 

replika.eu

 

kowal.eu

 

eurocarp.eu

 

logo.jpg

 

pokoleniejp2.eu

 

logo.gif

 

motodriver.eu

 

banner.jpg

 

furniture.eu

 

muzeumzabawek.eu

 

i tak można wyliczać i wyliczać

 

 

a to parę z ulicy

 

 

p1_shine.jpg

 

dsc00122.jpg

 

moto_0359.jpg

 

moto_0360.jpg

 

snc00862p.jpg

 

studentlublineu.jpg

Edited by Alex (MisUszatek)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że czym innym jest goła domena .pl a czym innym domena .eu z serwisem (szczególnie dobrym serwisem) ale porównanie samej domeny .pl z domeną .eu moim zdaniem jeszcze długo będzie wypadać zdecydowanie na korzyść peelki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg

Od jakiegoś czasu testuje i rejestruję domeny xxxxEU.pl i nawet maja przyzwoity ruch. B)

Nawet klikają w reklamy. :D

Edited by smg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam swoją teorię - domeny .EU nabiorą na wartości... a może to się stać w każdej chwili. Podobnie jak z różnego rodzaju trendami, tak i w tym przypadku potrzebny jest porządny bodziec. Żadna z domen

oto...

nasza...

...eo

 

nie miała wartości dopóki ktoś nie postawił popularnego serwisu i nie wypromował frazy. Tak samo prędzej czy później stanie się z końcówką .EU

 

Jeżeli któryś z kolejnych "genialnych" projektów będzie promowany w tej domenie, to natychmiast miliony internautów uświadomią sobie, że poza .pl i .com istnieją też .eu - a wtedy wzrośnie ruch na tych domenach, chęć ich posiadania... ceny domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mit o niepodwazalnym panowaniu domeny .pl nad wszystkim ...

 

tyle pracy, a nikt nawet nie posłucha, skąd tyle motywacji do takiej aktywności

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak ktos chce zainwestowac nieduze srodki w domeny, to ma alternatywe pomiedzy rejestracja ciagle jeszcze dobrych keywordow z eu a kiepskimi keywordami/frazami z pl. osbobiscie uwazam, ze na eu mozna osiagnac wyzsza stope zwrotu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
jak ktos chce zainwestowac nieduze srodki w domeny, to ma alternatywe pomiedzy rejestracja ciagle jeszcze dobrych keywordow z eu a kiepskimi keywordami/frazami z pl. osbobiscie uwazam, ze na eu mozna osiagnac wyzsza stope zwrotu

Ja polecam jakiegoś lekarza który da skierowanie na odwyk.

Na AM można kupić bardzo fajne frazy(pl) za pieniądze odpowiadające ich wartości. B) i to się będzie tak ciągneło. Nie duże środki to jest rejestracja+przedłużenia(ad montus usrandum), a temat jest śliski jak DD czegoś nie kupi. :D

Edited by smg

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak ktos chce zainwestowac nieduze srodki w domeny, to ma alternatywe pomiedzy rejestracja ciagle jeszcze dobrych keywordow z eu a kiepskimi keywordami/frazami z pl. osbobiscie uwazam, ze na eu mozna osiagnac wyzsza stope zwrotu

 

ale w jaki sposób, bo w obu przypadkach brak jest ruchu, czyli brak klientów, zdarzy się czasem przypadek losowy

 

więc raczej jest to dyskusja o przyszłości, niż o stopie zwrotu, bo wtedy potrzebne by były przykłady sprzedaży, a ich po prostu nie ma

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale w jaki sposób, bo w obu przypadkach brak jest ruchu, czyli brak klientów

 

więc raczej jest to dyskusja o tym co będzie, niż o stopie zwrotu, bo wtedy potrzebne by były przykłady sprzedaży, a ich po prostu nie ma

 

czasami cos sie jednak sprzedaje.., a jak kogos nie bedzie stac na zakup pl za xx.xxx, to kupi eu za x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×