Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

I tak jak napisał DD na twiterze media pokazują teraz innego prezydenta co pokazuje jak bardzo są niebezpieczne.

Chyba Pierwszy raz TVN "mówi" tak dobrze o Kaczyńskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To też jest rzecz bez precedensu. [...]

Wypada mi się znów z Tobą zgodzić... niestety jest tak jak piszesz.

 

Umarł Król, niech żyje Król - tak to będzie wyglądało, a wspomniana rzeka szybko płynie i większość o niej będzie pamiętać tylko od święta

 

Być może się jeszcze zdziwisz. Od soboty żyjemy w tym samym państwie, ale nie w takim samym. Charakterystyczne jest, że Prezydent zginął tego samego dnia co Papież pięć lat temu (dla jasności - piszę tu o kalendarzu liturgicznym a nie ściennym).

 

Mnie zaskoczyła postawa Rosjan.

Mnie postawa Rosjan nie zaskoczyła, w Rosji mieszka bardzo dużo ludzi i, co może być zaskakujące dla wielu Polaków, w większości są to ludzie uczciwi, rozumni i współczujący. To tamtejszy zwyrodniały system przetrzebił ten naród w stopniu jeszcze większym niż nasz. Dla wielu Rosjan Katyń też jest jednym z symboli męczeństwa ich narodu. Poza 22.000 polskich oficerów leży tam również 10.000 obywateli ówczesnego ZSRR, którzy z takich czy innych powodów nie spodobali się komunistom.

 

 

Wszelkie spiski i słowa pogardy dla Kaczyńskiego są nie na miejscu.niebezpieczne.

A jak mowa o zaskoczeniach to zaskoczyli mnie Amerykanie. Nie wiem czy przeglądaliście komentarze pod artykułami na ten temat z amerykańskiej prasy. Co trzeci jest utrzymany w stylu: "To na pewno robota KGB, Putin maczał w tym palce, na pewno zrobiły to służby specjalne... Miedwiediew to zorganizował... a Obama zaakceptował." W Polsce mało kto podnosi takie wątki.

 

media pokazują teraz innego prezydenta co pokazuje jak bardzo są niebezpieczne.

Cóż, okazało się, że redakcje polskojęzycznych gazet posiadają zdjęcia Lecha Kaczyńskiego bez rozbieganego wzroku, skrzywionych albo otwartych ust...

...co więcej: posiadają takich zdjęć dużo.

Okazało się też, że o Prezydencie można też powiedzieć coś pozytywnego: na przykład, że był wybitnym prawnikiem, że świetnie znał historię, że skutecznie walczył o silną Polskę i że był wielkim patriotą, że godnie reprezentował Państwo, że miał przyjaciół wśród czołowych polityków na całym świecie i był przez nich bardzo poważany, szanowany i podziwiany...

...gdzie Ci wszyscy dziennikarze byli tydzień temu?

Kilka tygodni temu pisałem Wam o tym, że Polskie media manipulują opinią publiczną. Za co zostałem niemal wyśmiany i za co dostałem ostrzeżenie od pb. Nadal uważacie, że manipulacji nie było?

 

- - - - -

Cześć ich pamięci!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak mowa o zaskoczeniach to zaskoczyli mnie Amerykanie. Nie wiem czy przeglądaliście komentarze pod artykułami na ten temat z amerykańskiej prasy. Co trzeci jest utrzymany w stylu: "To na pewno robota KGB, Putin maczał w tym palce, na pewno zrobiły to służby specjalne... Miedwiediew to zorganizował... a Obama zaakceptował." W Polsce mało kto podnosi takie wątki.

 

Wiele zagranicznych portali internetowych w trakcie relacji na gorąco z miejsca katastrofy informowało o tym, iż "prezydent Polski został zabity".

 

Dla przykładu dziennikarz CNN w rozmowie z korespondentem użył słowa "kill" - co znaczy zabity, nie zaś "die", czyli zginął. Można by uznać to za przejęzyczenie dziennikarza, jednak także część niemieckich portali i telewizji m.in. N24 w swoich relacjach donosiła, że głowa polskiego państwa została zabita - "getoetet. Informacja taka podawana była na głównym pasku informacyjnym.

 

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=2...amp;id=ks18.txt

Share this post


Link to post
Share on other sites
To też jest rzecz bez precedensu.

 

Także to co wczoraj stało się w rosyjskiej telewizji publicznej jest rzeczą bez precedensu. Po projekcji filmu "Katyń" Wajdy przez kilkanaście minut trwała rozmowa o wydarzeniach katyńskich. Sam nie widziałem (zresztą nie znam niestety rosyjskiego), ale z dwóch źródeł wiem, że bez absolutnie żadnego kłamstwa przedstawiono milionom Rosjan prawdę o Katyniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uważam żeby Lech Kaczyński był dobrym politykiem. Wynoszony teraz na piedestał, nazywany mężem stanu. W moim odczuciu to słowa na wyrost.

Oczywiście spodziewam się głosów krytyki ale będę bronił swojego stanowiska. Choćby tym iż twierdzę że mąż stanu nie pchałby się na stanowisko na którym niewiele można zdziałać.

Ale faktem jest że media obecnie odwracają kota ogonem. Ale to normalne w naszej rzeczywistości.

Za to mnie zastanawia też inna kwestia. Tyle lat żądaliśmy do Rosjan przyznania się i przeprosin. Czekamy aż pokalają się i będą błagać o wybaczenie. A czy my przeprosiliśmy Rosjan za naszą nienawiść?

Bo dziwnym trafem mamy w zwyczaju uogólniać. Jeśli grupa Rosjan była be to cały rosyjski naród jest be...

Nie zapominajmy że i w historii polski zdarzały się sytuację kiedy to my mordowaliśmy Litwinów, Rosjan, Ukraińców, Białorusinów i innych...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A widzieliście to: Uwaga na oszustów. Żerują na tragedii ?

SMS za 30 PLN za wpis do księgi kondolencyjnej

 

Domena już została zablokowana. We Whois:

Co to oznacza? Prokuratura się dobiera do tego cwaniaczka?

 

A niby za co miałaby się dobrać?

No chyba że za wpis dotyczący umieszczenia Księgi w Pałacu Prezydenckim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Także to co wczoraj stało się w rosyjskiej telewizji publicznej jest rzeczą bez precedensu. Po projekcji filmu "Katyń" Wajdy przez kilkanaście minut trwała rozmowa o wydarzeniach katyńskich. Sam nie widziałem (zresztą nie znam niestety rosyjskiego), ale z dwóch źródeł wiem, że bez absolutnie żadnego kłamstwa przedstawiono milionom Rosjan prawdę o Katyniu.

Oglądałem. Potwierdzam.

 

Nie uważam żeby Lech Kaczyński był dobrym politykiem. Wynoszony teraz na piedestał, nazywany mężem stanu. W moim odczuciu to słowa na wyrost.

Oczywiście spodziewam się głosów krytyki ale będę bronił swojego stanowiska. Choćby tym iż twierdzę że mąż stanu nie pchałby się na stanowisko na którym niewiele można zdziałać.

Przypominam, że Donald Tusk również ubiegał się o fotel prezydenta...

 

Ale faktem jest że media obecnie odwracają kota ogonem. Ale to normalne w naszej rzeczywistości.

Za to mnie zastanawia też inna kwestia. Tyle lat żądaliśmy do Rosjan przyznania się i przeprosin. Czekamy aż pokalają się i będą błagać o wybaczenie. A czy my przeprosiliśmy Rosjan za naszą nienawiść?

Przeczytaj to co napisałeś i się zastanów nad tym.

Rozumiem, że Polacy mają nie domagać się przeprosin za wymordowanie jednej trzeciej Narodu, a sami mamy ich przepraszać za "nienawiść".

Zresztą nie mnie Rosjanie akurat powinni przepraszać, tylko tych kilkadziesiąt milionów ludzi, które leżą gdzieś w bezimiennych mogiłach rozrzuconych po połowie świata.

 

Nie zapominajmy że i w historii polski zdarzały się sytuację kiedy to my mordowaliśmy Litwinów, Rosjan, Ukraińców, Białorusinów i innych...

Jakieś przykłady, czy tylko ogólne stwierdzenia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością?

 

 

A jakby ktoś chciał się zdziwić to Gazeta Wyborcza zaczyna patronować propozycji nazwania Stadionu Narodowego imieniem Lecha Kaczyńskiego. ( http://www.sport.pl/sport/1,65025,7761191,...czynskiego.html ). Ta sama Gazeta, która jeszcze kilka dni temu... sami zresztą wiecie, co GW pisywała o Kaczyńskich.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektorzy sa po prostu nieroformowalni, szkoda gadac.

 

Za to mamy w pełni reformowalne media i polityków, którzy tak "ładnie" teraz mówią... Prawda?

 

http://kokos.salon24.pl/169136,pogrzeb-kartofla

 

Choć był wyższy od Miedwiediewa i Stalina o całe 5 cm, a od Sarkozego o 2, niższy od Wałęsy i Kwaśniewskiego o zaledwie 1cm, okrzyknięto go wyjątkowym „kurduplem” wśród światowych przywódców.

 

W TVN24 i nie tylko zadbano, aby jego sylwetka zawsze filmowana była od dołu wbrew 10 letniej tradycji z czasów Kwaśniewskiego, kiedy obowiązywały plany z „góry”.

 

Był również „durniem” dla Wałęsy i jednym z „dyplomatołków” dla Bartoszewskiego, który zwolenników PiS-u przyrównywał do bydła. Media niesłychanie się ekscytowały i nie kryły radości, kiedy niejaki Palikot okrzyknął go „chamem”, pił „małpki” na oczach uradowanej gawiedzi czy recytował fragmenty pracy doktorskiej prezydenta. Wśród chorób, o które był podejrzany znalazł się nawet alkoholizm i Alzhaimer.

 

Do walenia w Lecha Kaczyńskiego zaprzęgnięto media III RP z TVN na czele, a programy „Szkło kontaktowe” czy „Szymon Majewski show” ukazały nam, do czego zdolni są nasi rodzimi, dyspozycyjni komedianci. Odsunięcie Lecha Kaczyńskiego od władzy stało się mottem przewodnim „dziennikarza” Jacka Żakowskiego i podobnych mu salonowych sługusów. Potem miało nas czekać tylko szczęście.

[...]

Dzisiaj już ci, którzy zawsze o tym wiedzieli i z wiadomych powodów milczeli, mówią, że to profesor i wybitny znawca prawa pracy. Dziś, kiedy już Indianin jest martwy można powiedzieć, że był to dusza człowiek, znawca polskiej historii i jej fanatyk. Normalny gość z humorem, niepowtarzalny gawędziarz i dowcipniś. Lech Kaczyński dzięki swojej nagłej, tragicznej i tajemniczej śmierci z nacjonalisty awansował na patriotę, z którym każdy chciałby dzisiaj wypalić fajkę pokoju..

 

Dzisiaj Już można.

 

Hołdy biją mu Niesiołowscy, Komorowscy i Millerzy. Póki, co milczy jeszcze Palikot, ale to tylko kwestia czasu, kiedy pojawi się w TVN24 z jakimś zniczem, większym od tego, jaki zapalił Giertychowi.

 

Amatorom FB polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakby ktoś chciał się zdziwić to Gazeta Wyborcza zaczyna patronować propozycji nazwania Stadionu Narodowego imieniem Lecha Kaczyńskiego. ( http://www.sport.pl/sport/1,65025,7761191,...czynskiego.html ). Ta sama Gazeta, która jeszcze kilka dni temu... sami zresztą wiecie, co GW pisywała o Kaczyńskich.

 

Pozdrawiam!

 

Wlasnei na tym polega polityka. Mozna zarzucac mediom ze czepiajac sie wygladu, czy braku oglady Kaczynskiego, byli zlosliwi. Ale w wiekszosci byl krytykowany slusznie. Niestety ale byl bardizej prezydentem PIS niz wszystkich Polakow.

A zwlekanie z podpisaniem Traktatu Lizbonskiego, oraz wetowanie waznych dla rzadu ustaw byly tego przykladem i stawiaja Go w zlym switle.

 

Z reszta, zobacz co pisza na stronach internetowych znanych zachodnich dziennikow. Wszedzie oddaja czesc Kaczynskiego, ale takze okreslaja go mianem "kontrowersyjnego".

 

Nalezy sie Mu szacunek, ale to wybielanie i przy okazji atakowanie osob ktore go krytykowaly staje sie niesmaczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety Nasz Dziennik dalej sieje nienawisc, dzisaij ukazal sie w nim tekst Gorskiego, posla PIS, o tym ze rosja "mataczy", a PO z Komorowskim na czele juz zaczelo sie dobierac do NBP i IPN.

Niektorzy sa po prostu nieroformowalni, szkoda gadac.

Też mi się wydaje, że niektórzy są nieroformowalni i szukają dowodów spisku nawet po śmierci samych domniemanych spiskowców.

 

Rozmawiałem dziś z pewnym Rosjaninem, który nie mógł wyjść z podziwu nad organizacją i sprawnością rosyjskich służb w Smoleńsku. Mówił mi, że obserwował działania milicji i straży pożarnej po zamachach w Moskwie i określił je jako jeden wielki burdel za to akcję w Smoleńsku, jak stwierdził, wydała mu się przeprowadzona tak sprawnie, jakby była ćwiczona od dwóch miesięcy.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za to mamy w pełni reformowalne media i polityków, którzy tak "ładnie" teraz mówią... Prawda?

 

http://kokos.salon24.pl/169136,pogrzeb-kartofla

 

 

 

Amatorom FB polecam

 

Jak napisalem w poscie powyzej, w wiekszosci byl krytykowany slusznie. Palikot oczywiscie przeginal, ale Traktat Lizbonski, blokowanie reform, malostkowosc, latwosc obrazania sie na zachodnie gazety, dziennikarzy itp sa faktem. Nalezy sie Mu czesc i szacunek, ale nie uzywajmy jego smierci zeby atakowac tych ktorzy go krytykowali, bo wlasnie na tym polega polityka.

 

A chcialem Ci przypomniec ze Walesa, Komorowski, Niesiolowski, grali kiedys w jednej druzynie i znaja sie "od malego". Z czasem ich drogi sie rozeszly, a polityka to nie zabawa dla malych dziewczynek.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
w wiekszosci byl krytykowany slusznie.

[...]

to wybielanie i przy okazji atakowanie osob ktore go krytykowaly staje sie niesmaczne.

 

Nawet Palikot, Żakowski, Lis i Michnik przestali szczekać na Kaczyńskich. Okazuje się, że uczniowie przerośli jednak swoich mistrzów.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspołczuję rodzinom ofiar mam jednak nadzieję, że nie zginęli na marne, że jakiś pozytywny wpływ ta tragedia będzie miała. Wiem, że to nie brzmi może odpowiednio w takich okolicznosciach ale dzięki temu można łatwiej się z tym pogodzić. Liczę, że poprawią się stosunki z Rosją, bo konflikty do niczego dobrego nie prowadzą. Liczę też bardzo na to, że nasza klasa polityczna się opamięta, że ten szok uzmysłowi im, że nie są istotami boskimi, wszechmogącymi, nietykalnymi. Niech nauczy ich to większej pokory, niech wrócą na ziemię, niech nie traktują nas jak głupków, niech wreszcie skonsolidują się dla dobra państwa . Tak, wiem, to mrzonki..

Share this post


Link to post
Share on other sites
sa faktem.

...medialnym.

 

Niech nauczy ich to większej pokory, niech wrócą na ziemię, niech nie traktują nas jak głupków, niech wreszcie skonsolidują się dla dobra państwa . Tak, wiem, to mrzonki..

 

No, to już jest nas dwóch. Też mam nadzieję, że kilka osób się opamięta i że skończą z bieganiem z plastikowym penisem a zaczną normalnie dyskutować z powoływaniem się na fakty i liczby a nie na emocje, osobiste animozje i uprzedzenia.

 

 

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakby ktoś chciał się zdziwić to Gazeta Wyborcza zaczyna patronować propozycji nazwania Stadionu Narodowego imieniem Lecha Kaczyńskiego. ( http://www.sport.pl/sport/1,65025,7761191,...czynskiego.html ). Ta sama Gazeta, która jeszcze kilka dni temu... sami zresztą wiecie, co GW pisywała o Kaczyńskich.

 

Pozdrawiam!

 

 

Wybacz, ale gdzie tam pisze ze GW patronuje propozycji? Propozycja wyszla od Warzechy z "fakt"'u, nic nie pisze ze GW patronuje temu pomyslowi. Jedyne co to zamiescila informacje na swoim portalu.

 

 

Nawet Palikot, Żakowski, Lis i Michnik przestali szczekać na Kaczyńskich. Okazuje się, że uczniowie przerośli jednak swoich mistrzów.

 

Pozdrawiam!

 

 

Oni wszyscy mimo ze nie zgadzali sie z Jego polityka, znali sie bardzo dobrze.

 

Jak mozna takie fakty, jak zwklekanie z podpiwaniem TL, liczne weta nazwac faktami medialnymi?

A gdy odwolal oficjanlna wizyte z Merkel zpowodu nazwania go Kartoflem(w gazecie pokroju fakt, i to na ostatniej stronie), nazwanie Olejnik "stokrotka", itp, czy to nie jest malostkowosc?

Czy nie uwazazyles ze byl rusofobem?

 

PS. Sorry, ze pisze zle o zmarlym, ale uwazam ze wybielanie jest niespawiedliwe, i szkodzi nawet samemu Kaczysnkiemu, poza tym wyniklo z dyskusji.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
I tak jak napisał DD na twiterze media pokazują teraz innego prezydenta co pokazuje jak bardzo są niebezpieczne.

 

Chyba Pierwszy raz TVN "mówi" tak dobrze o Kaczyńskim.

 

Media teraz dają społeczeństwu to.. czego oczekuje. Spokój, łączenie się w bólu itd i bla bla bla...

Teraz dopiero jest to mistrzostwo manipulacji przez media.

(Oglądałem program z Moniką Olejnik... rety, teraz p. Monika to anioł... stonowana, wyrozumiała, kochająca ludzi, wrażliwa i taka po prostu "ludzka"... to taki mały przykładzik tylko... )

 

Mediom nie wypada teraz mówić źle o nie żyjącym prezydencie. Trzeba dać społeczeństwu otuchę... i tyle.

W sumie jedna wielka ściema.

 

 

edit:

http://fakty.interia.pl/prasa/tygodnik_sol...le,1460849,3406

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oni wszyscy mimo ze nie zgadzali sie z Jego polityka, znali sie bardzo dobrze.

 

Tak, oni znali się bardzo dobrze. Niektórzy to środowisko ze względu na te znajomości określają mianem salonu a są i tacy którzy mówią wprost o republice kolesi.

 

Jak mozna takie fakty, jak zwklekanie z podpiwaniem TL, liczne weta nazwac faktami medialnymi?

 

Gdybym był wówczas na miejscu Kaczyńskiego to bym tego wcale nie podpisywał a nie tylko zwlekał.

 

Czy nie uwazazyles ze byl rusofobem?

W sytuacji Polaka, który zna historię trudno nie być Rusofobem. Zauważ tylko 123 lata zaborów, wojnę polsko-bolszewicką, 17 września i jego następstwa łącznie z Katyniem, ponad 50 lat komunizmu... nie, no nie mamy żadnych a to żadnych powodów do bycia rusofobami. Nasza rusofobia wynika tylko i wyłącznie z bezpodstawnej nienawiści.

 

wybielanie jest niespawiedliwe

No, tak... a za życia to Kaczyński zaznał samej miłości i sprawiedliwego traktowania...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, oni znali się bardzo dobrze. Niektórzy to środowisko ze względu na te znajomości określają mianem salonu a są i tacy którzy mówią wprost o republice kolesi.

 

Mialem na mysli ze znali sie dobrze z Kaczynskim, mimo ze sie nawzajem opluwali to sie swietnie znali.

Tak jak Kaczynski z Walesa, PiS chcial zniszczyc Walese, wiec czy to dziwne ze nienawidzil Kaczynskich? Wielu dziennikarzy niezgadza sie z polityka z PISu/Kaczynskich. W ostatnich czasach Jarek jak i caly PIS stracil stolek, i jedynym wyrazicielem Ich polityki stal sie wlasnie Lech Kaczynski. Przez co na nim skupiala sie cala krytyka.

Gdybym był wówczas na miejscu Kaczyńskiego to bym tego wcale nie podpisywał a nie tylko zwlekał.

To jestes w ogromnej mniejszosci, Ta decyzja bylaby woda na mlym konkurenyjnych gospodarek(usa, chiny, brazylia).

 

 

W sytuacji Polaka, który zna historię trudno nie być Rusofobem. Zauważ tylko 123 lata zaborów, wojnę polsko-bolszewicką, 17 września i jego następstwa łącznie z Katyniem, ponad 50 lat komunizmu... nie, no nie mamy żadnych a to żadnych powodów do bycia rusofobami. Nasza rusofobia wynika tylko i wyłącznie z bezpodstawnej nienawiści.

Ok, mozna go zrozumiec, ale od polityka, "meza stanu" jakim go niektorzy lubieli nazywac, wymaga sie aby, dla dobra kraju, odlozyl na bok wlasne sympatie/antypatie. Niestety popadl w wlasne sidla, kurs jaki obral, polityka "histroyczna", nie pozwalaala mu na obiektywizm, na czym Polska tracila.

 

No, tak... a za życia to Kaczyński zaznał samej miłości i sprawiedliwego traktowania...

 

Pozdrawiam!

Polityka to nei zabawa dla malych dziewczynek, wiedzial z czym to sie je.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie nie dawno słyszałem w radio że polska komisja będzie prowadzić śledztwo na podstawie dowodów zgromadzonych przez służby rosyjskie :(, nie będzie osobnego śledztwa ? Nie wiem jakie są procedury ale dziwnie mi to zabrzmiało

 

PS. również dziwnie wyglądała mi ta dobra organizacja Rosjan

Share this post


Link to post
Share on other sites
właśnie nie dawno słyszałem w radio że polska komisja będzie prowadzić śledztwo na podstawie dowodów zgromadzonych przez służby rosyjskie :(, nie będzie osobnego śledztwa ? Nie wiem jakie są procedury ale dziwnie mi to zabrzmiało

 

PS. również dziwnie wyglądała mi ta dobra organizacja Rosjan

 

A myslisz ze szczatki samolotu tam jeszcze leza? Cale lotnisko zostalo juz w wiekszosci oczyszczone, a szczatki zostaly zebrane w jednym miejscu.

Akurat tutaj nie ma sei do czego przyczepic, a to co pisza inni, ze rosjanie zaraz po wypadku, ogrodzili caly teren i nie wpuszczali dziennikarzy, to akurat swiadczy o ich profesjonalizmie.

Podobno w promieniu 1km, byly porozrzucane szczatki samolotu, ciala, dokumenty, telefony, karty kredytowe, dla wielu to bardzo lakomy kasek.

A gdyby ktos, za jakis czas, wystawil np na allegro, rzeczy osobiste ktoregos z zabitych poslow, to kogo by to osmieszylo? Wlasnie sluzby rosyjskie, dlatego tak duzą wage przywiazuja do zabezpieczenia wszytkich dowodow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A myslisz ze szczatki samolotu tam jeszcze leza? Cale lotnisko zostalo juz w wiekszosci oczyszczone, a szczatki zostaly zebrane w jednym miejscu.

Podobno, nie wydobyto jeszcze wszystkich ciał (wbrew temu o czym byliśmy informowaniu już jakiś czas temu), bo są pod większymi częściami kadłuba. Musieli zbudować drogę, żeby ciężki sprzęt mogący je podnieść.

 

Nie wiadomo, czy to prawda. Jak widać, w nic nie można wierzyć. Po tej tragedii widać, jakie przekłamania występują w mediach.

Jeszcze wczoraj wieczorem, nie wiem jak jest dzisiaj, Polsat informował, że pas był za krótki, bo miał 1600 m. Tymczasem oni lądowali na lotnisku wojskowym, które ma 2500 metrów. Do tego sprawa z czterema podejściami, których prawdopodobnie nie było. I większość wniosków z całodniowej dyskusji można wyrzucić do śmieci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A widzieliście to: Uwaga na oszustów. Żerują na tragedii ?

SMS za 30 PLN za wpis do księgi kondolencyjnej

 

Domena już została zablokowana. We Whois:

Co to oznacza? Prokuratura się dobiera do tego cwaniaczka?

 

Na ewidentne fałszywe dane była domena i to ujawnione we whois.

 

http://www.di.pl/index.php?act=findpost&am...&pid=308441

 

było to zgłoszone (przez co najmniej kilka osó:( do NASK-u, który zgodnie z regulaminem mógł wypowiedzieć umowę utrzymania domeny i chyba to zrobił albo się choć sprawą zainteresował.

 

telefon: +1.23012345678

 

złoty numer... Sam nie rozumiem zarabiania w taki sposób na tak wielkiej tragedii.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, to prawda, ale bynajmniej nie mozna oskarzac za to rosjan, bo w wiekszosci to nieoficjalne dane. Co do podejsc, to podobno przed proba podejscia samolot 3 razy okrazyl lotnisko, postronni obserwatorzy mogli uznac to za proby.

 

Takze uwazam ze jeszcze za wczesnie na wyciaganie jakichkolwiek wnioskow.

 

 

Tak sobie pomyslalem teraz jaki zlosliwy jest los. Ledwie 3 tygodnie temu, bylo glosno, o Krakowskich radnych ktorzy chcieli uczynic Kaczynskiego honorowym obywatelem miasta Krakowa. Glownym argumentem przeciw tej nominacji, byl wlasnie fakt ze zwykle tym tytulem honoruje sie osoby juz niezyjace.

Z innej beczki, w najblizszym tygodniu PIS planowal ogromna fete w zwiazku z ogloszeniem decyzji o ubieganiu sie Lecha Kaczysnkiego o reelekcje.

Uroczystosc bedzie, ale w calkowicie innych nastrojach.

To wszytko wyglada jak jakis ponury zart.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×