Jump to content
DD

Co sądzisz o pomyśle pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

Lech Kaczyński na Wawelu?  

141 members have voted

  1. 1. Co sądzisz o pomyśle pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

    • Wspaniale, tam jest jego miejsce
      27
    • Powinien być pochowany w Warszawie
      81
    • To bez znaczenia, decyduje rodzina
      33


Recommended Posts

Zeby daleko nie szukać. Niemcy także mają socjal niczego sobie. Dodamy do tego silne związki zawodowe i mamy stagnacje jak ta lala(która sie u nich ciągnie prawie 10 lat)

No, proszę - jednak rozumiesz, że socjalizm=bieda!

Więc powiedz mi, dlaczego popierasz ludzi i ich poglądy, którzy chcą coś takiego wprowadzić w Polsce?

 

No nie, ale porównanie z tymi wyrokami, jak z Fidelem Castro. Nie ten ustrój, nie te lata. Wszystko wrzucasz do jednego worka.

Właśnie zgodziliśmy się, że zarówno w Polsce jaki w Szwecji oraz na Kubie panuje ustrój socjalistyczny. Wybory w których wygrał Fidel też nie odbywały się w latach siedemdziesiątych ostatnio, lae zaledwie kilkadziesiąt miesięcy temu. Więc zarówno ten ustrój i te czasy.

 

Co do języka Lisa, to jego postanowienie wiązało sie z decyzją Kaczyńskiego. Nie możemy powiedzieć że Leszek nie startuje, bo nie chce.

W zobowiązaniu nic nie było na temat powodów niestartowania przez Kaczyńskiego. Więc nie ma to nic do rzeczy.

 

A co jeśli w każdej partii są osoby szczególnie zasłużone dla Francji (nagradzane orderami) lub mające grube teczki w Rosji? Wtedy mamy demokrację sterowaną. To by tłumaczyło wiele decyzji politycznych podjętych po 1989 roku.

Dokładnie tak... też mam takie odczucia.

I co to za demokracja jeśli 4 partie dostają pieniądze z budżetu a reszta nie. Ostatnio prezes jednej z partii pozaparlamentarnych tłumaczył, że oni na cały rok działalności (w tym na wybory) mają mniej kasy niż Platforma Obywatelska wydała na jeden uroczysty obiad z okazji prawyborów.

No ale cudze pieniądze łatwiej wydawać.

Co swoją drogą jest jeszcze jednym złamaniem zasad demokracji. Więc czy taka połamana polska demokracja jest jeszcze demokracją czy już bliżej nam pod tym względem do Korei Płn., Kuby albo Białorusi?

Na kogo byś nie zagłosował to i tak wygrają ci, co mają wygrać.

 

Nie wiem jaki jest sens przywoływania tego oświadczenia. Przecież wiadomo że nikt nie życzył Kaczyńskiemu śmierci jako powodu niewystartowania w wyborach.

 

Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane... swoją drogą jak tera czytam archiwalne wypowiedzi niektórych polityków sprzed katastrofy to mam wrażenie, że niektórzy to codziennie modlili się o coś takiego. Ale być może to tylko ja mam takie wrażenie...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reszta jest chyba w zamyśle, nie?

Cóż, kilka postów wyżej wypominałeś mi, że nie trzymam się faktów. (Bezpodstawnie zresztą...)

 

Nie napisał także kiedy sobie odgryzie, równie dobrze może to zrobić przed śmiercią. Nie napisał także o jakie wybory chodzi, moze 2015?

I dlatego właśnie zadałem pytanie kiedy Lis to zrobi a nie czy to zrobi?

 

Dobra, ja sobie robie wolne od wątku. Bo jak ktoś mi wypomniał, sporo czasu mu ostatnio poświęcam.

To dobre rozwiązanie.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reszta jest chyba w zamyśle, nie?

 

Nie napisał także kiedy sobie odgryzie, równie dobrze może to zrobić przed śmiercią. Nie napisał także o jakie wybory chodzi, moze 2015?

 

W 2015 roku L. Kaczyński raczej też nie będzie kandydował

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, na odchodne rzuce jeszcze jeden temat.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...edzi_Katyn.html

 

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości wystąpią do minister edukacji z wnioskiem o wpisanie do programu nauczania obowiązkowych wycieczek szkolnych między innymi do Katynia i na Wawel.

 

Renek domyślam sie że wniosek wyśmieje, ale Prego pewnie sie podpisze.

 

 

W 2015 roku L. Kaczyński raczej też nie będzie kandydował

Bystrzacha:)

 

 

Ok, spadam.

Pozdrawiam!

 

PS. Skad Ty Renek wziales to "Pozdrawiam!"?:rolleyes:

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
W 2015 roku L. Kaczyński raczej też nie będzie kandydował

Był już takie jeden, któremu udało się zmartwychwstać.

A w naszym kraju jest bardzo wielu ludzi u których mania prześladowcza oraz strach przed kaczystowską dyktaturą osiągnęła ten poziom w którym tego typu zagrożenia stają się bardzo realne i niepokojące.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jakis nick
No dobra, na odchodne rzuce jeszcze jeden temat.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...edzi_Katyn.html

To są już jakieś mega jaja z tymi wycieczkami.

Nie wpadnie jeden z drugim na to jak dzieciom dać coś do jedzenia w przedszkolach i szkołach a ja finansuję z własnej kieszeni dopłaty do obiadów w przedszkolu, żeby inne dzieci miły to samo na obiad. Są rodzice którzy płacą mniej co miesiąc ale rezygnują np. z zupy na obiad.

A oni kur... będą interpelacje składać żeby do Katynia szkoły wozić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dobra, na odchodne rzuce jeszcze jeden temat.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...edzi_Katyn.html

Renek domyślam sie że wniosek wyśmieje, ale Prego pewnie sie podpisze.

 

Za Katyniem jestem jak najbardziej za. Jakoś z Żydów nikt się nie śmieje, że przyjeżdżają do Oświęcimia.

A na Wawel każdy Polak powinien przynajmniej raz w życiu zajrzeć. Niekoniecznie ze względu po to by złożyć kwiaty w krypcie św. Leonarda. (Swoją drogą: czy wiecie, że to właśnie tam Karol Wojtyła odprawił swoją mszę prymicyjną?)

 

Pozdrawiam!

PS. Skad Ty Renek wziales to "Pozdrawiam!"?:rolleyes:

Oj, było... było...

 

A oni kur... będą interpelacje składać żeby do Katynia szkoły wozić.

 

Może dzięki temu za jakiś czas kilka osób się zastanowi zanim zacznie wprowadzać bardziej intensywnie ten najlepszy ustrój na świecie. Gdyby nie socjalizm panujący w Polsce wystarczyłoby i na zupy i na wycieczki. Niestety nie wystarczyłoby na watahę urzędników i samorządowców. I dlatego nie wystarczy na zupy i na wycieczki do Katynia i na Wawel.

 

 

Pozdrawiam :)

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednak... zmartwychwstanie. I to nie w 2015 ale już teraz:

 

lechkaczyskibdziekandyd.png

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A swoją drogą, niezależnie czy artykuł z Zetki jest z tego czy innego dnia, nie wiem czy zauważyliście, ale Kaczyński na zdjęciu ilustrującym tekst jest jeszcze ze starego zasobu fotografii.

Tego typu zdjęcia przestały się pokazywać w mediach 10.04.2010 roku kiedy to się okazło, że stacje telewizyjne i gazety mają mnóstwo materiału zarówno filmowego jak i fotograficznego na którym Lech Kaczyński wygląda godnie, poważnie, schludnie...

...bo wcześniej na każdym zdjęciu coś z nim było nie tak. A to zdjęcie jest jeszcze ewidentnie z tego okresu, kiedy praktycznie żadna redakcja nie miała prawa puścić Prezydenta w wersji normal...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jakis nick
Może dzięki temu za jakiś czas kilka osób się zastanowi zanim zacznie wprowadzać bardziej intensywnie ten najlepszy ustrój na świecie. Gdyby nie socjalizm panujący w Polsce wystarczyłoby i na zupy i na wycieczki. Niestety nie wystarczyłoby na watahę urzędników i samorządowców. I dlatego nie wystarczy na zupy i na wycieczki do Katynia i na Wawel.

 

Pozdrawiam :rolleyes:

Ja wiem Renek, że ten świat jest tak zrobiony, że jeden ma jedzenie a drugi apetyt.

Tylko po jaką cholerę robić apetyczną historię jak nie ma co do garnka włożyć? Na wycieczki do Katynia pewnie każda szkoła może sobie pozwolić ale kto za to zapłaci jak w interpelacji ma to być obowiązkowe? Jak rodzice nie będą w stanie opłacić takiego wojażu to ich dzieci mają być gorsze? Wytykane palcami? Tak się nie robi polityki historycznej bo to prowadzi do kolejnych podziałów.

Żadna partia nie politykuje teraz ale PIS musi jebnąć czymś w czambuł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Chyba nie było:

Jaroslaw Kaczynski is likely to be the next president of Poland.

 

Tylko nie wiem czy to będzie na rękę FSB i Rosji, bo wydaje mi się, że Jaroslaw jest równie rusofobiczny (w najlepszym tego słowa znaczeniu...) co i Lech.

Tak więc, jeśli to oni to zrobili sami sobie niezłe kuku.

Ktoś jeszcze kilka miesięcy temu zauważył, że im Prezydent mniej się wypowiada w mediach tym jest bardziej lubiany. Okazało się, że to prawda. Kiedy zamilkł na wieki - Naród go pokochał.

 

Ja wiem Renek, że ten świat jest tak zrobiony, że jeden ma jedzenie a drugi apetyt.

 

Gdybyśmy mieszkali w normalnym kraju, którego nie dotknęła zaraza socjalizmu to obie te sprawy dałoby się połączyć. Mielibyśmy zarówno i apetyt i jedzenie.

 

Tylko po jaką cholerę robić apetyczną historię jak nie ma co do garnka włożyć? Na wycieczki do Katynia pewnie każda szkoła może sobie pozwolić ale kto za to zapłaci jak w interpelacji ma to być obowiązkowe? Jak rodzice nie będą w stanie opłacić takiego wojażu to ich dzieci mają być gorsze? Wytykane palcami? Tak się nie robi polityki historycznej bo to prowadzi do kolejnych podziałów.

 

Wycieczki młodych Izraelczyków do Oświęcimia są zarówno obowiązkowe jak i finansowane z budżetu. W całości.

Zresztą gdzieś jest w polskim prawie zapisane, że poseł zgłaszający jakąś ustawę musi wskazać źródła finansowania jej postanowień.

Więc pomysł raczej nie przejdzie.

 

Żadna partia nie politykuje teraz ale PIS musi jebnąć czymś w czambuł.

No, to żeś wyskoczył jak filip z konopi...

 

 

- - - - -

On zaś rzekł do nich: Zapewniam was, że jeśli oni zamilkną, kamienie będą wołać. (Łk 19, 40)

 

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jakis nick

Jeżeli chodzi o poruszony temat teczek w Moskwie; to tak są tam teczki na wiele osób w tym kraju.

Od 1985 (prawdopodobnie) kluczowa agentura sowiecka w Polsce była skrzętnie kamuflowana.

Teraz możemy zobaczyć filmy na YT które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego z jakimiś odgłosami strzałów. Jakby Rosja nie maiła w interesie utrzymywania rusofobów w Polsce to by to nagranie nie wyszło nigdy na jaw.

To nagranie to jest kolejna gierka Łubnianki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby Rosja nie maiła w interesie utrzymywania rusofobów w Polsce to by to nagranie nie wyszło nigdy na jaw.

To nagranie to jest kolejna gierka Łubnianki.

Nie przesadzałbym z tą wszechwładzą FSB.

Nie sądzę, że był to zamach, ale wiele jest tutaj niejasności. Raczej nieszczęśliwy zbieg okoliczności (pogoda) i zaniedbania ze strony rosyjskiej (rosyjski samolot wraca z remontu w Rosji - 5 lat gwarancji - a potem rozbija się na rosyjskim lotnisku z powodu niesprawnego wysokościomierza, w dodatku na lotnisku z którego kilka godzin wcześniej usunięto systemy pomagające lądować dużym maszynom, obsługa lotniska mówi wyłącznie po rosyjsku choć na całym świecie przyjęte jest, że komunikacja pomiędzy pilotami a wieżą kontroli lotów odbywa się po angielsku... można tak jeszcze długo wymieniać...), które są teraz bardzo skrzętnie kamuflowane.

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jakis nick
Nie przesadzałbym z tą wszechwładzą FSB.

Ja nie przesadzam ale się trochę naczytałem na ten temat. Pewnie różne informacje są zmanipulowane, a tym sam pewnie nie wiesz że możesz być wykorzystywany "kapturowo".

Służby rosyjskie to jest na prawdę potężna machina która się doskonali od czasów Piotra Pierwszego, a nie tak jak amatorzy z CIA od zakończenia drugiej wojny światowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przesadzałbym z tą wszechwładzą FSB.

Nie sądzę, że był to zamach, ale wiele jest tutaj niejasności. Raczej nieszczęśliwy zbieg okoliczności (pogoda) i zaniedbania ze strony rosyjskiej (rosyjski samolot wraca z remontu w Rosji - 5 lat gwarancji - a potem rozbija się na rosyjskim lotnisku z powodu niesprawnego wysokościomierza, w dodatku na lotnisku z którego kilka godzin wcześniej usunięto systemy pomagające lądować dużym maszynom, obsługa lotniska mówi wyłącznie po rosyjsku choć na całym świecie przyjęte jest, że komunikacja pomiędzy pilotami a wieżą kontroli lotów odbywa się po angielsku... można tak jeszcze długo wymieniać...)

 

+ najprawdopodobniej zaniedbania również ze strony Polskiej.

 

Wiele zbiegów okoliczności z bardzo tragicznym końcem.

 

Pzdr,

 

P.S. zakładam, że najprawdopodobniej były zaniedbania po stronie rosyjskiej, ale to co wymieniłeś to akurat czysta spekulacja i domysły (samolot raczej był sprawny, podobno i tak nie było możliwości technicznych, aby nasz samolot mógł wykorzystać z usuniętej aparatury), przynajmniej do dnia opublikowania raportu. Na pewno gęsta mgła była główną przyczyną tragedii, a reszta to już spekulacje, jak np. ukształtowanie terenu przed lotniskiem (przed samym lotniskiem teren jest niżej o ok. 20 - 30m), więc pilot po nawiązaniu kontaktu wzrokowego z ziemią, mógł sobie nie zdawać sprawy, że leci już za nisko, inne procedury lądowania w NATO i w Rosji - spekuluje się, że w samolocie powinien być rosyjski nawigator lub na wieży Polski kontroler ( co było standardem po wejściu Polski do NATO, że państwa wysyłały do nas swoich ludzi, aby sprawdzić procedury i zabezpieczyć lot), spekuluje się również, że wieże kontrolna mogła podać błędne ciśnienie przy powierzchni, przez co wysokościomierz baryczny pokazywał błędną wysokość, lub też samolot nie zrozumiał się w tej kwestii z wieżą (kontroler twierdził, że piloci mieli problem z jednostkami), w końcu moim zdaniem podróż była niezabezpieczona logistyczne (przylot na 30 minut przed uroczystością, więc presja że trzeba spróbować wylądować ( i to nawet bez żadnych sugestii pasażerów) - samolot cywilny najprawdopodobniej w podobnych warunkach pogodowych, nie podjął by próby lądowania). Ale jak już pisałem, póki co to tylko spekulacje.

Edited by SmartSEO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie przesadzam[...]

Służby rosyjskie to jest na prawdę potężna machina która się doskonali od czasów Piotra Pierwszego,

A nie od Iwana Groźnego??? Doświadczenia z czasów Piotra I nijak się mają do obecnej sytuacji geopolitycznej i technologicznej.

 

a nie tak jak amatorzy z CIA od zakończenia drugiej wojny światowej.

:rolleyes::) :)

 

Nie jest istotne czy kot jest biały czy czarny. Ważne żeby łowił myszy. (Cytat z jakiegoś pierwszego sekretarza Chin, ale nie pamiętam jak się nazywa, bo wszyscy oni nazywają się dla mnie jednakowo.)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jakis nick

/OT/

 

Wiesz Renek że mieliśmy szpiega pod Grunwaldem który gotował w kuchni krzyżackiej?

:rolleyes:

 

/OT/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz Renek że mieliśmy szpiega pod Grunwaldem który gotował w kuchni krzyżackiej?

:rolleyes:

 

A widzisz, nie dałem się sprowokować, chociaż bardzo się starałeś... zresztą z tymi szpiegami spod Grunwaldu to może być bardzo prawdopodobne :) :) :)

 

A wracając do tematu: kończy się tydzień miłości do zwierząt: (Witalij Portnikow: "Nie ma podstaw do przełomu z Polską").

 

A tu już Adam Michnik zapowiadał wielkie zmiany... i jak zwykle się pomylił. (Michnik i Węglarczyk: Co się przestawiło w głowie Putina?)

 

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wtrąciłem się, ponieważ:

a) dyskusja jest na forum publicznym i każdy może się wtrącić, kiedy uzna za właściwe.

b ) uważam że, stawianie wszystkich tych ludzi w jednym rzędzie jest niestosowne, a miejsce pochówku bieruta jest wątłym argumentem w całej dyskusji.

 

 

ad. a.) oczywiście że tak, ale dobrze by było aby to wtrącenie było na temat. Co nas w tym momencie interesuje postać Bieruta? Nic. Chodzi o kwestie pochówku nie biografii

Wybrałeś sobie jedną osobę z listy którą podałem i odbiłeś z dyskusją w inną stronę :) nie bardzo wiem czemu to miało służyć.

ad. b.) A co ma do rzeczy biografia Bieruta w rozmowie na temat pochówku prezydentów? Prowadzimy rozmowę o LOKACJI zwłok a nie relacji biograficznych prezydentów.

 

Jakbś dalej nie zauważył o co mi chodzi to wkleiłem moje pytanie (skierowane nie do Ciebie tak na marginesie):

 

"Prezydentem powiadasz?

A Gabriel Narutowicz, Stanisław Wojciechowski, Ignacy Moscicki, Bolesław Bierut...to byli kim?"

 

...i Twoje wtrącenie, kompletnie nie na temat:

 

"Zbrodniarzem i mordercą, agentem NKWD. Nie wiem jak możesz zestawiąć tych wszystkich ludzi w jednym rzędzie. To dopiero jest ignoranctwo do potęgi."

 

 

 

...a tu pełna wersja żeby nie było że wybiurczo cytuję:

 

post #206 - pytanie skierowane do krystekm

To dlaczego Andrzej Sariusz- Skąpski nie jest chowany na Wawelu? :)

Ponieważ L.Kaczyński był Prezydentem Polski.- trudno to zrozumieć ?

 

Prezydentem powiadasz?

A Gabriel Narutowicz, Stanisław Wojciechowski, Ignacy Moscicki, Bolesław Bierut...to byli kim?

Gdzie spoczywają?

 

Post # 265 - Twoje wtracenie:

 

Zbrodniarzem i mordercą, agentem NKWD. Nie wiem jak możesz zestawiąć tych wszystkich ludzi w jednym rzędzie. To dopiero jest ignoranctwo do potęgi.

 

"Sprawując władzę, Bierut był realizatorem polityki uzależniania od ZSRR i sowietyzacji Polski. Był współodpowiedzialny za liczne zbrodnie systemu komunistycznego w Polsce (w tym ówczesnego Urzędu Bezpieczeństwa powołanego do czynnego i bezwzględnego zwalczania terrorem i represjami przeciwników politycznych komunistów) oraz bezpośrednio odpowiedzialny (jako przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa KC PZPR – od 1949 aż do śmierci w 1956) za terror i prześladowania polskich działaczy niepodległościowych, osobiście nadzorując śledztwa przeciwko żołnierzom Armii Krajowej i Wojska Polskiego, a także proponując i zatwierdzając wyroki – według niepełnych danych w czasie jego rządów stracono 2500 osób. Ofiarami UB stali się członkowie Armii Krajowej i ludzie związani z polskim rządem w Londynie. Komunistyczna propaganda nazywała ich "podziemiem reakcyjnym" lub "zaplutym karłem reakcji".

 

Źródło trochę nienaukowe, ale myślę że wystarczy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_Bierut

 

Pzdr,

 

 

 

 

___________

 

Nie rozumiem, co w moich pytaniach jest "tendencyjnego".

Pierwsze dotyczy powszechnie przyjętego zwyczaju (choć może się mylę, więc pytam na wszelki wypadek).

Drugie pewnych ogólnych praw (choć, też może się mylę, więc pytam).

 

Zaproponowałeś pewną konwencję dyskusji, aby wykazać błędność moich twierdzeń. Skoro więc Ty możesz używać takiej konwencji, sam ją proponujesz, to mam nadzieję, że ja też mogę się nią posłużyć.

No chyba, że uzurpujesz sobie jakieś szczególne prawa i mam traktować wszystko co napiszesz jako dogmat z którym się nie dyskutuje (moherowy beret? :).

 

Tak więc ponawiam prośbę, o krótką odpowiedź na moje pytania:

1. (tak/nie)

2. (tak/nie)

 

Pzdr,

 

Jak to co.. to tak jakbyś zadał pytanie "czy w Krakowie pada deszcz" ..... odpowiedz TAK albo NIE :rolleyes:

Ja zadałem Ci (a własciwie to nawet nie Tobie, bo się wtrąciłeś) KONKRETNE pytanie, nie ogólnikowe na które istnieje dwojakość odpowiedzi.

 

 

Zaproponowałeś pewną konwencję dyskusji, aby wykazać błędność moich twierdzeń. Skoro więc Ty możesz używać takiej konwencji, sam ją proponujesz, to mam nadzieję, że ja też mogę się nią posłużyć.

No chyba, że uzurpujesz sobie jakieś szczególne prawa i mam traktować wszystko co napiszesz jako dogmat z którym się nie dyskutuje (moherowy beret? :).

 

Słuchaj...nie histeryzuj, bo po pierwsze nie wprowadzałem żadnej konwencji tylko chciałem uniknąć referatów na kilka stron na temat faktów które są wszystkim znane.

Po drugie co to znaczy "wykazać błędność Twoich twierdzeń" .... wróć do tekstu i przeczytaj czy ja w ogóle z Tobą o czymkolwiek dyskutowałem?

Wciąłeś się z tą biografią Bieruta w rozmowę na temat miejsca pochówku, to skoro się wciąłeś to zadałem ci to samo pytanie co dostał krystekm.

Wiec na co miałem niby wykazywać tą błędność? na twoje referaty biograficzne? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jakis nick
A widzisz, nie dałem się sprowokować, chociaż bardzo się starałeś... zresztą z tymi szpiegami spod Grunwaldu to może być bardzo prawdopodobne :rolleyes::) :)

Z tymi interesami Rosji odnośnie rusofobów to pisałem poważnie jak i z tym szpiegiem pod Grunwaldem. :)

 

Rosji jest na rękę trzymanie w Polsce kilkuprocentowego zagonu antyrosyjskiego.

Edited by jakis nick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Dzięki za Waszą opinie  Już wiem, że nie ma sensu puszczać jej za 5k.
    • Dobra wycena Przemka. Moim zdaniem bliżej nawet tej dolnej granicy niż górnej. Porównywanie rynku i trendów pomiędzy .com a .pl nie ma sensu, to tak jakby porównywać polską gospodarkę do amerykańskiej lub chińskiej.
    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×