Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

Nie popełnię podobnego błędu do tego który popełniłem w 2005 roku, kiedy głosowałem na tuska..

 

Dla Twojej wiadomości w 2005 wygrał Kaczyński, więc Twój "błąd" nie miał żadnych konsekwencji.

Co więcej jeśli nie wygrał Tusk, nie miałeś okazji przekonać się że Twoja decyzja była błędna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze kilkadziesiąt minut na przedstawienie swoich argumentów, które pewnie i tak nikogo nowego już nie przekonają.

A później będzie wreszcie cisza - grobowa lub jak kto woli wyborcza.

I media znowu zaczną informować o tym, że istnieje też inny, piękny lub codzienny świat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo dobry tekst o sondażach. Polecam przeczytać od <body> do </body> :-)

 

Jeszcze nie czytałem :blush: Zainteresował mnie tytuł cytowanego artykułu.

 

Może i 50% Polaków ma gdzieś sondaże i wcale nie zdziwiłbym się temu, a mój stosunek do wszechobecnej chałtury bezczelnie nazywanej sondażami, już wyraziłem wcześniej.

 

Jeśliby jednak przyjąć tę tytułową tezę jako prawdziwą, musielibyśmy uznać sondaż, na podstawie którego tę tezę wypracowano - jako wiarygodny.

[Chyba, że podparto się jakimś "odczuciem subiektywnym", czyli nieweryfikowalnym, ergo: również niewiarygodnym].

Przypomina mi to trochę znany paradoks, że "kłamca mówi, że kłamie" :)

Nie odbierzcie mnie opacznie, nie zarzucam nikomu kłamstwa tylko kiedy krytykujemy coś [autor cytowanego tekstu] naiwnością [?] jest podpierać się wynikami, które nam przekazuje obiekt krytykowany.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze nie czytałem :blush: Zainteresował mnie tytuł cytowanego artykułu.

 

Może i 50% Polaków ma gdzieś sondaże i wcale nie zdziwiłbym się temu, a mój stosunek do wszechobecnej chałtury bezczelnie nazywanej sondażami, już wyraziłem wcześniej.

 

Jeśliby jednak przyjąć tę tytułową tezę jako prawdziwą, musielibyśmy uznać sondaż, na podstawie którego tę tezę wypracowano - jako wiarygodny.

[Chyba, że podparto się jakimś "odczuciem subiektywnym", czyli nieweryfikowalnym, ergo: również niewiarygodnym].

Przypomina mi to trochę znany paradoks, że "kłamca mówi, że kłamie" :)

Nie odbierzcie mnie opacznie, nie zarzucam nikomu kłamstwa tylko kiedy krytykujemy coś [autor cytowanego tekstu] naiwnością [?] jest podpierać się wynikami, które nam przekazuje obiekt krytykowany.

 

 

Ja sobie zadałem trud przeczytania.

 

Koleś dowiedział się że ponad 50% ludzi do których dzwonią ankieterzy, od razu odkłada słuchawkę, z czego wyciągnął wnioski:

 

Moim zdaniem właśnie dotknęliśmy rozwiązań dwóch tajemnic. Wyjaśniła się tajemnica tak wysokich słupków poparcia dla Bronisława Komorowskiego i PO. Trudno mi, bowiem sobie wyobrazić, że Ci rzucający słuchawka i mówiący ankieterowi do słuchu to zwolennicy liderów sondaży

 

A jeżeli tak, to większość rzucających słuchawką to zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego, Janusza Korwina-Mikke, Marka Jurka lub Kornela Morawieckiego,

 

A ja bym powiedział że jest całkowicie na odwrót. Elektorat PO to ludzie młodzi, dynamiczni, mieszkańcy miast, niemający czasu na głupie sondaże. Natomiast zwolennicy Kaczyńskiego to osoby starsze które zawsze wysłuchują ankieterów(bo a nóż coś ważnego powiedzą), zaś JKM są bardzo aktywni i na pewno wykorzystaliby okazję żeby oddać głoś na swojego ulubieńca.

 

I się tak możemy spierać kto ma racje, co tylko pokazuje że takie artykuły nie poparte uczciwym badaniem są g..no warte.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ocena przyszłego rezultatu jest taka jak szkolne oceny od 1% do 6%, czyli 3% to dostatecznie, a 5% to bardzo dobrze, itd. Spodziewam się około 4%, czyli, że będzie dobrze. Niezależnie od wyniku, dla mnie, mój głos nie będzie stracony, chociażby to był jedyny głos. Ale jak widzę wielu chce uwolnić się od dyktatu świń, czego im gratuluję, a innym także życzę.

 

Co przemawia za JKM:

 

1) wolność gospodarcza, to dla niego priorytet, to podstawowy postulat, dogmat,

 

2) żąda zniesienia podatku dochodowego i przymusu ubezpieczeń, które są głównym źródłem bezrobocia, i karzą ludzi za ich pracę, oraz powodują, że Tylko 2 proc. młodych Polaków zakłada własny biznes.

 

Niech już będą, jak muszą, podatki od wybranych ruchomości, typu Belki od odsetek bankowych, oraz od nieruchomości, przykładowo podatek katastralny, którego w Polsce nie ma, ale nie podatek dochodowy. Nie wiem jak ludzie z lewicy tego nie są w stanie zauważyć, muszą być skrajnie zaślepieni przez swoją ideologię i nie są w stanie logicznie myśleć. Karzą ludzi za wykonywana pracę, zamiast zastąpić podatek dochodowy innymi podatkami. Karzą ludzi pracy za ich pracę, to jakiś absurd. Czy karzą w ten sposób bogatych, nie, tylko tych, którzy chcą dopiero się wzbogacić, a często po prostu utrzymać, jak ktoś ma tonę złota, nie płaci żadnych podatków.

 

3) wolność internetu, którego jest symbolem, to dla niego więcej niż priorytet, jest prezydentem internetu, tu już wygrał, to nawet wie wyborcza,

 

Odpowiedź twierdząca, choćby na jeden z tych punktów, każe głosować właśnie na JKM.

 

Jest to także kwestia uczciwości, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, niech obejrzy te nagrania, i odniesie to do sprawy, którą sam popiera. A są to tylko przykłady, wierzchołek góry lodowej. Dlatego nie można głosować na kandydatów sejmowych, oprócz tych 4, jest 6 innych, można zobaczyć tutaj, jak ktoś o tym jeszcze nie wie.

 

Dwa ciekawie filmiki

1.

2. TVP kłamie!

 

TYLKO Janusz Korwin-Mikke :blush:

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i nastała mroczna cisza

 

Cisza Wyborcza

 

Wszystkich Polaków zapraszam do wzięcia udziału w niedzielnym głosowaniu.

 

ciszah.jpg

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daj spokój maryuse.. Chyba widzisz, że nie warto :-)

Jak nie warto?

Jakby tak sztaby wyborcze odpowiadały to by daleko nie zaszły. ;-)

Na każdą zaczepkę trzeba odpowiadać. Takie pisanie "nie warto" może być odczytane jako "poddaję się". ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak nie warto?

Jakby tak sztaby wyborcze odpowiadały to by daleko nie zaszły. ;-)

Na każdą zaczepkę trzeba odpowiadać. Takie pisanie "nie warto" może być odczytane jako "poddaję się". ;-)

Przeczytaj posty wyżej i zobacz co zacytowałeś. Byłem chętny na dyskusję, to ja zapytałem/zaczepiłem i nie doczekałem się odpowiedzi.

Dzisiaj jest cisza wyborcza i uszanuję to mimo, że dla mnie jest to bzdura.

 

DzienDomeny posłuchaj sobie Powodzi Wyborczej dla rozluźnienia.

I daj Boże każdemu kandydatowi takiego sztabu jaki ma JKM - o tym internetowym mówię.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeczytaj posty wyżej i zobacz co zacytowałeś. Byłem chętny na dyskusję, to ja zapytałem/zaczepiłem ale dzisiaj jest cisza wyborcza i uszanuję to mimo, że dla mnie jest to bzdura.

 

DzienDomeny posłuchaj sobie Powodzi Wyborczej dla rozluźnienia.

Mi sie wydaję, że Umberto Was zaczepił swoim postem. ;-)

Zaraz grzmotnę piwo i zjem flaki i poczytam zaległości w tym wątku. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JKM chyba jako pierwszy polski polityk uległ bilokacji i wystąpił w tych wyborach również pod innym nazwiskiem :)

 

morawieckijkm.jpg

 

BTW. Planktonowi dziekujemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olechowski, Lepper, Jurek, Ziętek też się pokiełbasili :)

 

(ps.. wyznawcy JKM pora wracać na ziemię ..sztuczny tłum zrobił swoje.. a teraz pora na drugą turę ) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
JKM chyba jako pierwszy polski polityk uległ bilokacji i wystąpił w tych wyborach również pod innym nazwiskiem :)

 

morawieckijkm.jpg

 

BTW. Planktonowi dziekujemy.

Od Olechowskiego w dół coś im się pomieszało:)

 

I co Wy na to, zwolennicy JKM? Kolejny spisek?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
I co Wy na to, zwolennicy JKM?

 

 

jak widać świńskich ryjów nie brakuje, są już wszędzie, nic nowego

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. a tak propos Napieralskiego... zdobył 13.4%. Zaskoczył mnie ten wysoki wynik.

(widać.. że komuszków wśród nas jest naprawdę sporo...)

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. a tak propos Napieralskiego... zdobył 13.4%. Zaskoczył mnie ten wysoki wynik.

(widać.. że komuszków wśród nas jest naprawdę sporo...)

Do ciebie ten sam komentarz, co do Andro TUTAJ. Jacy komuniści? Klepka sie poprzestawiała, czy wypadła? Poszukaj dobrze pod hasłem "socjalista".

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porozmawiać o wynikach to będziemy mogli, ale po oficjalnych... 

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sondaże mówią same za siebie. Tutaj są przedstawione trzy, a różnice nawet 6%...

 

Niemniej jednak widać wzrost poparcia JKM, nawet po sondażach, liczę jednak na nieco więcej procent po oficjalnych wynikach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wynik jest gorszy, niż się spodziewałem (4-5%). ale i tak sukcesem jest lepsza pozycja od Pawlaka. Ja się spodziewalem pary Komorowski - Kaczyński w II turze, ale czy to powód do zadowolenia? No to panowie, składamy się dalej na: Urząd Skarbowy, Urząd Pracy, NFZ, ZUS, MOPS i inne państwowe pasożytnicze instytucje :) Dalej 50% mniej w portfelu i długie lata odkładania na własne mieszkanie. Głosowanie jest jednoznaczne: jako naród CHCEMY płacić wysokie podatki, CHCEMY mieć kontrole finansowe, CHCEMY np. płacić po 4000 zł pensji pracownikom MOPSu, fundować im wczasy i studia podyplomowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dalej 50% mniej w portfelu i długie lata odkładania na własne mieszkanie. Głosowanie jest jednoznaczne: jako naród CHCEMY płacić wysokie podatki, CHCEMY mieć kontrole finansowe, CHCEMY np. płacić po 4000 zł pensji pracownikom MOPSu, fundować im wczasy i studia podyplomowe.

 

masz rację, ale niewolnicy świń tak zostali zaprogramowani, że nawet przez moment tego nie zrozumieją

 

będą pisać "nowoczesne technologie" i inne hasła, a kończyć jak Grecja, na łasce Chińczyków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
masz rację, ale niewolnicy świń tak zostali zaprogramowani

Nie wiem dlaczego ale od godziny obrażasz ( już pal sześć, że mnie) lewicowy elektorat na tym forum.

Lubię czytać co masz do powiedzenia ale przestań walić na prawo i lewo epitetami. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem dlaczego ale od godziny obrażasz ( już pal sześć, że mnie) lewicowy elektorat na tym forum.

 

 

ale to z twojej odpowiedzi jasno wynika, że niewolnicy świń to lewicowy elektorat, a nie z mojej, więc kto tu ich obraża, najwidoczniej ty :)

 

a swoją drogą to czy ty nie pomyliłeś tematów, widzisz tytuł tego, nie wiem co ty tu robisz, czemu nie założysz tematu "my socjaliści", jeżeli nie masz odwagi do "my nowocześni komuniści", czy tylko umiecie oszukiwać

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale to z twojej odpowiedzi jasno wynika, że niewolnicy świń to lewicowy elektorat, więc kto tu ich obraża :)

 

a swoją drogą to czy ty nie pomyliłeś tematów, widzisz tytuł tego, nie wiem co ty tu robisz, czemu nie założysz tematu "my socjaliści", jeżeli nie masz odwagi do "my nowocześni komuniści", czy tylko umiecie oszukiwać

Bez komentarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×