Jump to content
DESiGNER

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

  

123 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

    • Jarosław Kaczyński
      57
    • Bronisław Komorowski
      42
    • [ Oddam nieważny głos ]
      7
    • [ Nie będe głosował ]
      17


Recommended Posts

a jaki masz wniosek z tego, że im bardziej wykształcony wyborca tym częściej głosował na PO ?

a Ty jaki wniosek z tego wyciągasz? Jak to generalnie przekłada się na preferencje wyborcze? bo np. na rynku pracy przeciętnie absolwent zawodówki jest mniej więcej 2-3x więcej "wart" niż absolwent studiów wyższych tak "ważnych" kierunków jak np. politologia, socjologia, resocjalizacja, itd...(szkoda tylko, że ich głos jest tyle samo wart)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,81...bory_przez.html

 

 

Dziwni są ci ludzie. I pomyśleć że chcieli mieć swojego prezydenta...

 

heheh,

mówiłem ze pisuary nie potrafią przegrywać ! Wypala się z tej nienawiści i z tych swoich spiskowych teorii .I jakie uzasadnienie sobie wymyślili ze oni jako wyborcy Pisu nie mieli szans poznać poglądów kandydatów czyli co poglądów Jarka ? :)) A ...to oni nie wiedzieli ze Jarek zmienił poglądy i całował w dupe sld i podlizywał sie komu bądź aby tylko do koryta sie dopchać ! Moze i dobrze, ze tego nie widzieli ze ich Jarek to polityczna dziwka bo w tragedii jaka ich dotknęła tej już by nie przeżyli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i dość szybko wrócił stary "dobry" Jarek:

 

http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,81...czynskiego.html

 

Polska była dla niego najważniejsza, a teraz foch i odwracamy kota ogonem.

(Tylko co to ma wspólnego z Polską? Dla Kaczyńskiego to porażka.. Więc chyba wiadomo dlaczego nie przyszedł.)

 

.. To była impreza PO a Kaczyński nie przyszedł bo się bał .. żeby mu ktoś maczetą po głowie nie pociągnął. :)

 

(wiem wiem.. zaraz mi sie od PISdzielców oberwie.... ale jak patrze na elektorat PO .. to zaczynam się bać. Przecież to krok od wojny domowej... :) )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.pardon.pl/artykul/11929/jkm_poobcinac_im_rece

 

Proszę to zapamiętać, przypomnę to po następnych wyborach :)

 

Patrz, Muchę Mikke wpuścili na salony, nieprawdopodobne! Donek zapomniał przedłużyć mu abonament na pokój bez klamek?

 

muchamikke1.jpg

 

***

 

(Tylko co to ma wspólnego z Polską? Dla Kaczyńskiego to porażka.. Więc chyba wiadomo dlaczego nie przyszedł.)

 

.. To była impreza PO a Kaczyński nie przyszedł bo się bał .. żeby mu ktoś maczetą po głowie nie pociągnął. :)

 

 

Typowe tłumaczenie PiSuarów (przepraszam, Józefów PiSłudczyków). Ich idol, dyktator na swej kasztance, miał jednak więcej honoru, przyzwoitości i dyplomacji w sobie.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śpieszę Ci przypomnieć, że Tusk już raz przegrał z Kaczyńskim.

Tyle, że to był Lech Kaczyński...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Typowe tłumaczenie PiSuarów (przepraszam, Józefów PiSłudczyków). Ich idol, dyktator na swej kasztance, miał jednak więcej honoru, przyzwoitości i dyplomacji w sobie.

No i oberwało mi się. PISuarem mnie nazwano. Kuuurde. :)

(teraz każdy kto przeciw Platfusom to moherowy PISdzielec )

 

... A Bronek ma żółte zęby... a jego żonka ma bulimię... (no dalej.. nakręcajcie się...)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, wyręczył już Cię w rozszyfrowaniu winnych katastrofy bożek PeOwców:

 

 

 

Oczywiście znajdzie się element, który i takich głupot będzie bronił :)

 

PS. Nie ma co się nakręcać. Wygrał Bronek znakiem więcej ludzi go popiera i gratulacje. Ot, demokracja. Po niektórych jednak widać, że wczoraj przez cały dzień chodzili w brązowych spodniach i dzisiaj muszą odreagować :) Niby Ci wyborcy Bronka to tacy "kurtularni", "elokfęntni", "mondrzy", lepiej wykształceni, z ładniejszych miast a jak się czyta teraz te posty to aż miło :)

 

G.

 

Nic dodac, nic ujac ;)

 

Szczegolnie smieszy mnie dobre samopoczuce PO, wiedzac, ze teraz trzeba sie z obietnic wywiazac... Dawniej byl winien wszystkiemu prezydent Kaczynski, teraz bedzie winien PSL, a pozniej kto? No i czy to sp. Kaczynski byl kolesiem Zbysia Mira i innej zgrai zlodziei? Wlasnie - na czas katastrofy i wyborow, pominieto ten fakt - drugiej twarzy PO... PiS chcial pokazac sie z dobrej strony w obliczu tragedii i przez to nie mowil glosno o Mirach, Grzesiach i innych cudakach.

 

Mam jednak nadzieje, ze zostanie to narodowi przypomniane podczas kolejnych wyborow ;-)

 

Widać, gdzie rozwijała się technika, a gdzie lepianki i pastwiska. I tak zostało do dziś.

 

z8100934Q.jpg

 

 

Nie wiem, czy jezdziles koleja... Ale ja tak. I powiem szczerze, ze jedynie miedzy Kielcami a Czestochowa osobowki jezdza z taka sama predkoscia jak pospieszne... Za to z Katowic, Czestochowy, jak i z Bialegostoku do Warszawy jedzie sie naprawde komfortowo i szybko (wg. mapy, to trasy, gdzie powinny jezdzic wolniej niz furmanka), za to po Opolszczyznie, Dolnym Slasku, Wielkopolsce i na polnoc od Warszawy w strone Bydgoszczy i Gdanska, nawet IC jezdza tak, ze szybciej ciagnikiem bym dojechal... Ot, masz swoja "nowoczesnosc" (potwierdone niedawnymi wojazami po kilku regionach)

 

Typowe stereotypy "ludzia z zachodu", ktory nigdy nie byl na wschodzie, a najwiecej sie wypowiada i krytykuje. Proponuje odwiedzic niby biedny i zasciankowy Bialystok, albo Lublin, ew. Rzeszow - o wiele czysciejsze, bardziej zadbane i ladniejsze miasta, niz zasmrodzone Wroclaw, Poznan, Gdansk.

 

Problemem nie jest "nowoczesnosc"/"zacofanie", jak to ujales, bo wschodnie tereny sa czesto bardzej zurbanizowane i nowoczesne, niz powszechnie sie sadzi. Problemem jest myslenie takie jak Twoje. uwazasz sie za kogos lepszego. jesli wyborcy Komorowskiego odzwierdziedlaja Twoj poglad, swiadczy to o tym, ze to bardzo zakompleksieni ludzie i tu bym bardziej upatrywal problemu, bo niestety mamy malo psychologow do leczenia tej przypadlosci.

 

Spojz tez na Lublin - miasto Palikota, jednego z szefow i wazniejszych politykow PO - jedyne duze miasto, ktore zaglosowalo za Kaczynskim. O czyms to swiadczy. A odnosnie Palikota - krytykujesz wyborcow PiS, a o wybrykach tego imbecyla nic nie wspomnisz, a to przeciez taki wyksztalcony/swiatly czlowiek... A Rysiu, Grzesiu i inni? No tak - zapomnialem - przeciez to chlopaki z zachodu, zatem reprezentuja najlepsze cechy teegoz "zachodu" (dzikiego?)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

My tu pitu pitu, a tymczasem...

 

... na Dzikim Zachodzie:

 

Prezydent Obama zapowiedział wpompowanie 2 mld. dolarów w 2 firmy produkujące panele słoneczne. Pieniądze pochodzą z pakietu stymuluącego gospodarkę w wysokości 863 mld. dolarów. Zainwestowane pieniądze dadzą 5 tys. nowych miejsc pracy.

http://mashable.com/2010/07/05/obama-solar-energy/

 

... na Dzikim Wschodzie:

 

Chiny wpompują 100 mld dol. w 23 duże projekty infrastrukturalne. Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę nowych linii kolejowych, autostrad, lotnisk, kopalni węgla, elektrowni atomowych i linii energetycznych.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,810509..._prowincje.html

 

To kiedy przecinają u nas wstęgę na kolejnym 100-metrowym odcinku autostrady o jakości drogi nibyekspresowej?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kiedy przecinają u nas wstęgę na kolejnym 100-metrowym odcinku autostrady o jakości drogi nibyekspresowej?

 

To dobrze? Ja bym się nieźle wkurzył gdyby ktoś 2 mld z moim podatków wpompował w "stymulowanie gospodarki"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrz, Muchę Mikke wpuścili na salony, nieprawdopodobne! Donek zapomniał przedłużyć mu abonament na pokój bez klamek?

 

Heh, umberto myśli, że damy się sprowokować i zaczniemy nazywać go skończonym kretynem, wrzodem na dupie narodu albo ostatecznie spedaloną k***ą, ale nic z tego. Ja przynajmniej tego nie zrobię :-)

Chyba każdy ma już wyrobione zdanie o tym osobniku :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dobrze? Ja bym się nieźle wkurzył gdyby ktoś 2 mld z moim podatków wpompował w "stymulowanie gospodarki"

 

Nie dobrze ...to ...bardzo dobrze.

Kanada jest liderem w produkcji technologii panelowych a Niemcy najwiekszym odbiorcą i wdrożeniowcem tej technologii.

 

Jak cywilizowany świat bedzie masowo używał żródeł odnawialnych to co poniektórzy gdzie ich nie wdrozono, będą wtedy płakać dlaczego nie czyniono inwestycji w odpowiednim czasie.

 

Obama i tak sie spóźnił, ale jak to mówią...lepiej późno niż wcale.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie dobrze ...to ...bardzo dobrze.

Kanada jest liderem w produkcji technologii panelowych a Niemcy najwiekszym odbiorcą i wdrożeniowcem tej technologii.

 

Jak cywilizowany świat bedzie masowo używał żródeł odnawialnych to co poniektórzy gdzie ich nie wdrozono, będą wtedy płakać dlaczego nie czyniono inwestycji w odpowiednim czasie.

 

Obama i tak sie spóźnił, ale jak to mówią...lepiej późno niż wcale.

To chyba dobrze, na tym polega gospodarka. Jeśli wszędzie by wdrażano identyczną technologię nie byłoby przepływu kapitału, produktów i usług.

Ci, którzy nie wdrożą będą płakać i płacić - czy to jest coś niezwykłego? Kto pierwszy ten lepszy, konkurencja na rynku być musi.

Czasem nawet lepiej jest kupić w późniejszym terminie technologię aby móc wybierać w konkurencji.

"Pompowanie kasy" wcale nie musi oznaczać taniej technologii.

Należy pamiętać, że istnieje coś takiego jak wywiad gospodarczy - po co wdrażać technologię jak taniej będzie ją "ukraść".

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh, umberto myśli,

 

obawiam, że nie ma czasu na to, gdyż nie jest w stanie zdążyć nawet wstępnie przerobić tej liczby informacji jakie czyta w mediach, a które kształtują silnie jego świadomość,

 

jego poglądy zaczynają być sprzeczne ze sobą, nie wiem z jakiego powodu, ale może pod wpływem tego forum, a może dlatego, że strefa euro się sypie, zaczyna zgłaszać coraz więcej liberalnych postulatów dotyczących gospodarki, choć gospodarka nie jest jego mocnym punktem, gdyż najważniejsza jest walka z kościołem i inne kwestie ideologiczne, i tak z jednej strony żąda odpowiedzialności materialnej urzędników za ich działania, czyli nie ma do nich zaufania, z drugiej strony myśli, że urzędnik "da" mu na rozwój nauki, i że to państwo ma rozwijać nowe technologie, czyli poglądy zbliżone do pisu :)

 

w sumie zapewnia reklamę JKM, a tym samym jego poglądów, i to w temacie o II turze, znaczy Napieralski już się nie liczy, skończyły się jabłka, disco polo i inne tanie chwyty :)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
w sumie zapewnia reklamę JKM, a tym samym jego poglądów, i to w temacie o II turze, znaczy Napieralski już się nie liczy, skończyły się jabłka, disco polo i inne tanie chwyty :)

Hehe, a to dobre, to się uśmiałem. JKM we wszystkich tych swoich błazenadach - zwanych dla niepoznaki kampaniami wyborczymi - uzbierał ledwo połowę tego, co Napieralski w jednej turze. Hehe, jak zawsze Twoje wywody sprawiają, że nie muszę już wchodzić na żadne portale z humorem i dowcipami, bo to mi wystarczy.

 

JKM

 

Czterokrotnie kandydował także na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

jkmstat.jpg

 

SUMA:

 

JKM: 7,74% (4 razy)

 

Napieralski 2010: 13,68% (1 raz)

 

***

 

Należy pamiętać, że istnieje coś takiego jak wywiad gospodarczy - po co wdrażać technologię jak taniej będzie ją "ukraść".

 

 

To bardzo innowatorskie podejście. Kraść to na potęgę kradną Chiny. W Polsce skończy się to tak, że zapłacić i tak trzeba będzie (pewnie kupując technologie - vide: ekotechnologie - głównie od tych niedobrych Szwabów zza Odry), a Polacy będą wołani jedynie do taśmy produkcyjnej, bo przecież Państwo daje bezpłatną naukę na studiach po to, aby ci bardziej wykształceni Polacy pracowali w ośrodkach R&D głównie za granicą. Umiejętność logicznego myślenia bezcenna - za wszystko inne i tak Polska zapłaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie dobrze ...to ...bardzo dobrze.

Kanada jest liderem w produkcji technologii panelowych a Niemcy najwiekszym odbiorcą i wdrożeniowcem tej technologii.

 

Jak cywilizowany świat bedzie masowo używał żródeł odnawialnych to co poniektórzy gdzie ich nie wdrozono, będą wtedy płakać dlaczego nie czyniono inwestycji w odpowiednim czasie.

 

Obama i tak sie spóźnił, ale jak to mówią...lepiej późno niż wcale.

 

Gdyby było rzeczywiście takie branie na te technologie to prywatne firmy by się zabijały o ten rynek i ni było by potrzeba pompowania pieniedzy. Nie wiem czy wiesz, ale jakaś branża ZAWSZE sobie radzi świetnie zanim państwo nie zacznie się nią interesowac. Gdy państwo zaczyna się w to miesać zawsze kończy się to tragedią.

 

Hehe, a to dobre, to się uśmiałem. JKM we wszystkich tych swoich błazenadach - zwanych dla niepoznaki kampaniami wyborczymi - uzbierał ledwo połowę tego, co Napieralski w jednej turze. Hehe, jak zawsze Twoje wywody sprawiają, że nie muszę już wchodzić na żadne portale z humorem i dowcipami, bo to mi wystarczy.

 

To daj mu kilka baniek na kampanie i przynajmniej połowę czasu antenowego Grzesia to zobaczymy gdzie twój błazeniarz wyląduje.

 

Ps. kocham demokracje...

! Edited by Adam_

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Polecam szczególnie fanom Napieralskiego i całej tej czerwonej hołoty. Oto do czego dążymy budując wspaniałą socjalistyczną Polskę.

 

Ostrzegam, że pod rządami PO (w końcu Bronek tak bardzo lizał czerwony tyłek Grzesiowi) będzie to samo. Pod rządami PiS też byłoby to samo, w końcu to już jest teraz lewicowa partia :-)

 

Nie wierzę, ze ktoś kto popiera SLD w ogóle wyciągnie jakieś wnioski z tego filmu, ale są tam fragmenty piosenek ABBY, więc może chociaż dla rozrywki obejrzy ;-)

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy w tym filmie byłe ten dziwoląg z młodzieżówki zielonych opowiadający o swojej rodzinie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×