Jump to content
gtone

SKANDAL! (znów domeny.pl)

Recommended Posts

Co polecacie zrobic?

Czytać dokładniej regulamin na przyszłość.. :) I bardziej przemyślanie wybierać firmy rejestrujące domeny..

 

Ale co się stało.. masz dwa wyjścia. Jeśli to jedyne domeny, to albo zapłacić i mieć to z głowy albo nie płacić i czekać na rozwój wypadków.. nie pytaj mnie co ja bym zrobił...

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jade dzisiaj tam do siedziby zrobic afere. jesli tego nie anulują to zloże złoze wniosek do federacji praw konsumenta...nie bede czekal na rozwoj wypadków...skandal, zlodzieje, oszusci. Sam zapis w regulaminie mowiący o tym ze nie moge odwołac sie do nikogo, ani zrobic niczego co mogloby oznaczac nie zaplacenie naleznosci jest SKANDALEM niezgodnym z prawem (*ciekawe co na to UOPK). I taki mały massage do urzytkownika Domeny.pl...widzimy się po południu.

Edited by kulesz2

Share this post


Link to post
Share on other sites
jade dzisiaj tam do siedziby zrobic afere. jesli tego nie anulują to zloże złoze wniosek do federacji praw konsumenta...nie bede czekal na rozwoj wypadków...skandal, zlodzieje, oszusci. Sam zapis w regulaminie mowiący o tym ze nie moge odwołac sie do nikogo, ani zrobic niczego co mogloby oznaczac nie zaplacenie naleznosci jest SKANDALEM niezgodnym z prawem (*ciekawe co na to UOPK). I taki mały massage do urzytkownika Domeny.pl...widzimy się po południu.

 

*użytkownika = to tak na przyszłość

A użytkownik domeny.pl z tego co mi wiadomo nie m nic wspólnego z firmą domeny.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
*użytkownika = to tak na przyszłość

A użytkownik domeny.pl z tego co mi wiadomo nie m nic wspólnego z firmą domeny.pl ;)

 

A nie mówilem, że uzytkownik domeny.pl będzie mylony z firma Domeny.pl. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@domeny.pl Sorki wielkie;] (...ale sam rozumiesz) co do ortow to scisnieniowany bylem i pisalem zaraz jak wstalem wiec tez o wyrozumialosc bieglych polonistow prosze;=]

Meritum:

laska z biura obslugi odprawila mnie z kwitkiem (kompetentna laseczka i broni szefa przed wrednymi chamami, ktorzy chca go puscic z torbami) pojechalem do uokk <--chyba tak to w skrocie wyglada. Dostalem wiadomosc ze sprawa jeszcze w toku, natomiast ja mam im dostarczyc regulamin i wniosek: "podejrzenie o naruszenie zbiorowych praw konsumentow". Mam rownież zglosić sie do biura ochrony praw konsumenta i on bedzie reprezentowal mnie w tej sprawie. Co do czytania regulaminow...hm to fakt to byly moje pierwsze domeny przed tym jak zawitalem na forum. Wszystkim pokrzywdzonym przez domeny*pl polecam obranie tej samej drogi. mam dostep do danych ich firm wiec rozwniez zostana one poinformowane o praktykach stosowanych przez hostera. Troszke sensi i juz cisnienie spada. Pozdrawiam

Edited by kulesz2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich poszkodowanych przez domeny.pl,

Rowniez zostalem zrobiony w "balona". Zakupilem domeny w styczniu'08 w promocji "Nadeszła domenomania" i teraz strasza mnie swoimi prawnikami jak nie zaplace za 3lata ich serwisu.

Czy ktos ma kopie regulaminu tej promocji z tego okresu? podziekowania

 

ps.tak a propo to wynika ze ta firemka przedewszystkim bazuje na dokladnie zaplanowanych "promocjach", dobrze ze regulaminu nie podaja w innym jezyku lub ze nie trzeba kliknac jeszcze na inny link aby sie dowiedziec o tym ze wlasnie przepisales na nich dom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie wszystkich poszkodowanych przez domeny.pl,

Rowniez zostalem zrobiony w "balona". Zakupilem domeny w styczniu'08 w promocji "Nadeszła domenomania" i teraz strasza mnie swoimi prawnikami jak nie zaplace za 3lata ich serwisu.

Czy ktos ma kopie regulaminu tej promocji z tego okresu? podziekowania

 

ps.tak a propo to wynika ze ta firemka przedewszystkim bazuje na dokladnie zaplanowanych "promocjach", dobrze ze regulaminu nie podaja w innym jezyku lub ze nie trzeba kliknac jeszcze na inny link aby sie dowiedziec o tym ze wlasnie przepisales na nich dom.

 

Promocja domenomania: http://web.archive.org/web/20080202030032/...article135.html

Regulamin promocji: http://www.domeny.pl/files/regulamin_nades...enomania_II.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

DZIEKI WIELKIE ZA LINKI NA REGULAMIN.

W NIM NIE MA MOWY O TRZECH LATACH , CZY TO MOZLIWE ZE MOGLI DODAWAC JESZCZE JAKIES INNE REGULAMINY?

POZDR.

Edited by nebulae

Share this post


Link to post
Share on other sites
DZIEKI WIELKIE ZA LINKI NA REGULAMIN.

W NIM NIE MA MOWY O TRZECH LATACH , CZY TO MOZLIWE ZE MOGLI DODAWAC JESZCZE JAKIES INNE REGULAMINY?

POZDR.

na tzw. domeny*pl szkoda czasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie czytałem regulaminów do których podałem linki, ale jeśli nie ma mowy o 3latach to moim zdaniem nie ma podstaw do konieczności przedłużania domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×