Jump to content
Kangur

Stowarzyszenie

Recommended Posts

w pełni popieram inicjatywę i chętnie przyjadę do Warszawy na spotkanie.

od czegoś trzeba zacząć, a statut w przyszłości może ewoluować przecież...

 

OK

czyli poki co mamy na liscie chetnych, alfabetycznie :

 

Apze nie wyrazil oficjalnie checi ale rozumiem ze tak ?

Kangur

Kemiz - anglik

Kilofek

Michal

Pb rozmumem ze tez ?

Seles

Sylyx

TomNice

 

 

Jesli kogos pominolem to przepraszam i prosze o sprostowanie

Kontakt tel. do mnie w sprawie spotkania w Warszawie 502 543 883

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pb rozmumem ze tez ?

 

Jeśli spotkanie będzie w możliwym dla mnie terminie, to chętnie przyjadę się stowarzyszyć.

Proponowany(?) wyżej 23.06 na chwilę obecną jest ok.

Aktualnie jestem poza wszelkim zasięgiem do 2 czerwca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie. Jaka data? 23.06 to poniedziałek. Poza tym to musi być nas więcej i trzeba się przygotować (wiadomo że ktoś się wykruszy, niektórzy muszą zaplanować wyjazd, poza tym potrzebne są konkrety).

Edited by sylyx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Właśnie. Jaka data? 23.06 to poniedziałek. Poza tym to musi być nas więcej i trzeba się przygotować (wiadomo że ktoś się wykruszy, niektórzy muszą zaplanować wyjazd, poza tym potrzebne są konkrety).

Dla mnie uczestnictwo niestety będzie możliwe tylko od piątku do niedziely.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszy mnie bardzo, że są ludzie którzy chcą coś zrobić dla świata domen :-)

 

Szkoda że tego postu nie zauważyłem wcześniej.

 

Ja od pół roku "wałkuje" temat stowarzyszenia. Załatwiania tego to naprawdę sporo pracy.

Ale od początku.

domeny które mam pod stowarzyszenie:

- spdi.pl (Stowarzyszenie Posiadaczy Domen Internetowych)

- posiadaczedomen.pl

 

Mam również już prawie gotowy status

 

Rozmowy z kancelarią prawniczą są prawie na ukończeniu

 

Na chwilę obecną mam 4 chętnych (osoby bardzo związane ze światem domen).

 

Koszt założenia stowarzyszenia to około 4-5 tys. zł.

 

Każdy kto będzie chciał przystąpić do Stowarzyszenia będzie musiał dokonać wpisowego, które będzie przeznaczone na porady prawnicze.

 

Jutro jestem jeszcze umówiony na dokładne rozmowy z prawnikami, bo oni namawiają nas do założenia nowej działalności, a nie stowarzyszenia.

 

Mimo iż naprawdę sporo pracy mnie to pochłonęło, z ogromną przyjemnością przystąpię do takiego Stowarzyszenia, jeśli zostanie podjęta decyzja że to co My zrobiliśmy się Wam nie podoba.

Więcej informacji przedstawię Wam jutro.

 

Jeśli chodzi o miejscę, mogę zaproponować Łódź, centrum Polski. Możemy spotkania robić u mnie w firmie (odpada wynajem lokalu). Ale to tylko moja propozycja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie będzie to przypominało ipeh.pl. :)

 

Proszę o szkic tego statutu. I myślę, że domenę przekaże Pan gratis. :)

Edited by sylyx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że nie będzie to przypominało ipeh.pl. :)

 

Proszę o szkic tego statutu. I myślę, że domenę przekaże Pan gratis. :)

 

gratis moge dac domeniarze*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że to nie najlepsze miejsce na docinki nawet względem kogoś kto ma tutaj mocno kontrowersyjną opinię.

Osobiście nie przekreślałbym nikogo i proponuję kontakt telefoniczny z ojcem-koordynatorem czyli z kilofkiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie poznałem osobiście Pana Zajkiewicza, ale go bardzo lubię i prędzej bym skreślił Ciebie.

Mnie byś skreślił ?

Zechcesz rozwinąć ta myśl nawet jeśli to będzie małe OT ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma sensu. Cieszę się, że się spotkamy. :)

 

Nawet jesli (czego nie zakladam) wszystkiego nie ustalimy na pierwszym spotkaniu to chociaz pogadamy o domenach tak jak inni gadaja o autach czy kobietach :)

A serio to faktycznie ten teramin poniedzilkowy 23 czerwiec jest kulawy bo np Michal zglosil takie zastrzezenie ze nie bedzie mog w nim uczestniczyc a tylko z koncem tygodnia.

Czyli zeby miec na wzgeldzie mozliwosc obecnosci Michala i chyba luzniejszy charakter konca tyg proponuej piatek 27 czerwca !

Co panowie zainteresowni mysla o tym terminie ?.Prosze pisac na pw lub dzonic 502 543 883

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wierzę, że do tego czasu uda się zebrać wymagane quorum by podpisać list intencyjny.

Nie chce mi się przeszukiwać działu prawo ale kilka osób dopytywało tam o stowarzyszenie.

Ktoś jeszcze wskakuje do tego pociągu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Czyli zeby miec na wzgeldzie mozliwosc obecnosci Michala i chyba luzniejszy charakter konca tyg proponuej piatek 27 czerwca !

Data jest OK, ale jeżeli możliwe, wolałbym w sobote (28). Mam jednak nadzieję, że będzie niebawem jakiś plan o czym dokładnie będziemy rozmawiać, bo nie uśmiecha mi się spędzać pół dnia na lotniskach i wydawać kilkaset EUR, żeby porozmawiać sobie o tym, jakie fajne są domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Data jest OK, ale jeżeli możliwe, wolałbym w sobote (28). Mam jednak nadzieję, że będzie niebawem jakiś plan o czym dokładnie będziemy rozmawiać, bo nie uśmiecha mi się spędzać pół dnia na lotniskach i wydawać kilkaset EUR, żeby porozmawiać sobie o tym, jakie fajne są domeny.
Nawet jesli (czego nie zakladam) wszystkiego nie ustalimy na pierwszym spotkaniu to chociaz pogadamy o domenach tak jak inni gadaja o autach czy kobietach

Share this post


Link to post
Share on other sites
Data jest OK, ale jeżeli możliwe, wolałbym w sobote (28). Mam jednak nadzieję, że będzie niebawem jakiś plan o czym dokładnie będziemy rozmawiać, bo nie uśmiecha mi się spędzać pół dnia na lotniskach i wydawać kilkaset EUR, żeby porozmawiać sobie o tym, jakie fajne są domeny.

No właśnie, mi też się nie widzi z podobnych powodów ale przede wszystkim chodzi o czas. Może umówmy się wszyscy na czacie w następną sobotę 31.05.2008 o 12:00?

Edited by sylyx

Share this post


Link to post
Share on other sites
31.06.2008 o 12:00?

 

Jako że czerwiec ma 30 dni, zakładam że chodziło o maj...

 

Jak dla mnie niezbyt fortunna pora, bo właśnie będę w pociągu z dziczy do cywilizacji (ale jeszcze nie do tej naszej). ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry pomysl z czatem ale powinien to być dzień tygodnia, a nie środek weekendu.

 

29 czwartek 18:00 czat di.pl Pasuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×