Jump to content
anbial

b m * com pl

Recommended Posts

Kilka dni temu domena zmieniła właściciela za kwotę 12,3K brutto. Sprzedaż bezpośrednia za pośrednictwem escrow w Premium. Klient sam się zgłosił. Sprzedała się praktycznie bez negocjacji. Myślę że cena zacna :)

  • Like 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratki! Mega cena jak za .com.pl. Sprzedałem kiedyś pozyczka.com.pl za kilkaset złotych, bo nie wierzę w .com.pl, ale widzę, że czasem klienci są innego zdania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna cena :)

Dobrze ustawiłeś KT

 

Wiedziałeś kto może być nią zainteresowany ( przy ustawianiu KT ) bo widać że firma zna się na domenach ( faktura.pl, kokos.pl .. etc )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra. Blue Media w tym roku kupiła też domenę bm*pl i pewnie chcieli sobie zabezpieczyć com.pl. :) Gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie nie udało im się w przyzwoitej cenie ( albo w ogóle ) nabyć odpowiednika w .pl i wybór pozostał niewielki.

Jedna dwuliterówka w cenie kilku trzyliterówek, to odpowiednie proporcje :) Gratuluję.

 

edit: Napisałem przed sprawdzeniem kto jest nabywcą :)

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidny KK i solidna kwota. Sądzę, że dobra cena jak za com.pl

Gratuluje

 

Widoczna jest coraz większa świadomość KK o posiadaniu kluczowych końcówek.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena oczywiście kosmiczna, ale tak się powinno właśnie sprzedawać dobre domeny...

 

Gratuluję !

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.. :)

 

Moim zdaniem ceny 2-literówek będą rosły i rosły ..szczególnie obecnie, wobec pojawienia się syfu gtld

 

Komplet powodów ..oczywisty.

 

1. Prestiż

Firmy lubią się wzorować na potęgach.

"Z pamięci":

MS.com - Morgan Stanley

MS.net - Microsoft

BH.com - Bell Helicopters

GT.com Grant Thorntom

GE.com - General Electric

GS.com - Goldman Sachs

ML.com - Merrill Lynch

DB.com - Deutsche Bank

RR/WB.com - Warner Bros

mb.co.uk - Mercedes-Benz

AB.de - Air Berlin

 

Można tak wymieniać i wymieniać...

 

2. Prestiż jako "Szybszy dostęp" ...do strony brandu Xing Zingzingzing, to ukłon w stronę każdego Klienta, bo dzięki temu nie szmaci czasu na wpisywanie całego adresu. Jeszcze ważniejsze jest to w urządzeniach mobilnych, gdzie łatwiej o literówkę, a przede wszystkim liczy się komfort... : )

 

Sam też zbieram 2-literówki od roku dużego i silnego gospodarczo kraju, bo widzę, że moda na takie jest tam powszechna zarówno u podmiotów lokalnych i jak i zagranicznych z siedzibami "in".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu domena zmieniła właściciela za kwotę 12,3K brutto. Sprzedaż bezpośrednia za pośrednictwem escrow w Premium. Klient sam się zgłosił. Sprzedała się praktycznie bez negocjacji. Myślę że cena zacna :)

 

Ponad 12k za com.pl? Najpierw pomyślałem, że mam problemy ze wzrokiem i, że są to jakieś 'jajca' :)

Bardzo okazyjna kwota, ale jak takie domeny jak s.net.pl sprzedają się za 4k to dwuliterówki .com.pl powinny sprzedawać się za co najmniej 5tys.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra sprzedaż, dobry klient. Ciekawe za ile kupili bm*.pl. Ktoś coś? :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaż konkretna naprawde gratuluje.

 

A czy domena bm.pl nie nalezala do kolegi BadBoy z forum ? czy mi sie myli ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Dzięki za Waszą opinie  Już wiem, że nie ma sensu puszczać jej za 5k.
    • Dobra wycena Przemka. Moim zdaniem bliżej nawet tej dolnej granicy niż górnej. Porównywanie rynku i trendów pomiędzy .com a .pl nie ma sensu, to tak jakby porównywać polską gospodarkę do amerykańskiej lub chińskiej.
    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×