Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 2017.07.03 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Co głupiego jest w tym temacie?
 2. 2 punkty
  To wszystko zależy jakie się ma domeny. Jeśli ktoś kupi działkę między ubojnią a wysypiskiem śmieci to nie ma się raczej co dziwić, że żaden developer nie chce tam wybudować osiedla. Z pewnością słabiej się sprzedają dwu i trzyliterówki, ale to na rynku d2d. Poza tym te o większej możliwości rozwinięć są już zagospodarowane.
 3. 1 punkt
  Odpływ kapitału spekulacyjnego byłby nirvaną. Swojego zadania u nas ten kapitał nie spełnia, bo rynek d2d i tak mamy marny. Za to wpływa negatywnie na ceny domen/opcji wygasających.
 4. 1 punkt
  Ja myślę że autor tematu nie zdołał wyartykułować logicznie co miał na myśli i wyszło coś zupełnie innego. Osobiście bardziej jestem teraz skupiony na obserwacji i nauce rynku kryptowalut niż na domenach bo tam jest teraz największe pole do zarobku.
 5. 1 punkt
  Głupich pytań podobno nie ma, ale dla mnie tytuł jak i hipoteza zupełnie bezsensowna, którą @Warszawiak spuentował znakomicie. Korelacja taka sama jak cena miedzi do cen domen. Bitcoin'y jako dodatkowy środek płatniczy w mojej opinii mogą co jedynie to poprawić sytuację na rynku, a nie zaszkodzić. Tym bardziej, że domeny docelowo mają trafiać do KK - który jest świadomy zakupu i ma plan zagospodarowania, niżeli do spekulanta. Tak mi się wydaje do tej pory.
 6. 1 punkt
  Targ (dla wielu Polaków kojarzy się z bazarem), Targi natomiast to inna para kaloszy. Dla mnie również 0zł.
 7. 1 punkt
  Z tego co mi wiadomo to inwestorzy dywersyfikują swoje inwestycje. Tak dodając to głupszego tematu na Di.pl dawno nie widziałem.
 8. 1 punkt
  Dokładnie tak jest, ludzie od niedawna stawiają strony firmowe na bitcoinach.
 9. 0 punktów
  TargSlubny.pl Co myślicie? l.mn lepsza i niestety zajęta ale w sieci stoi np SlubnyTarg w peelce. Pozdrawiam!
 10. 0 punktów
  Do mnie też nie trafia. Domena zarejestrowana "na siłę". Tylko l. mn.
 11. 0 punktów
  Garnki, a myślałem że na kwiaciarnie... Floreo*pl Floria*pl
 12. 0 punktów
  Melonik.pl 1001 zł (1231.23 PLN z VAT) https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2183947&newsletter=1 15509 to ktoś z forum?
×