Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Guest Michal
Gdybys chciał mi sprzedać za taką cenę, dałbym podobną ofertę. :) Za tyle mozna kupić ciekawa dwuliterówkę, a nie jakis dziwny skrot.

Dla Ciebie to tylko dziwny skrót a dla kogoś innego optymalna nazwa dla jego projektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybys chciał mi sprzedać za taką cenę, dałbym podobną ofertę. :) Za tyle mozna kupić ciekawa dwuliterówkę, a nie jakis dziwny skrot.

 

 

Po co komuś powiedzmy ib.pl jak potrzebuje reo.pl? Nie zajmuje się domenami i potrzebuje konkretnie tej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna domena .pl:

"Pan jest chyba niepoważny. Obecna wartość domeny ze względu na jej pozycje w wyszukiwarkach etc. wynosi równe 0 złoty. Jednym słowem pod tym względem jest bezwartościowa. Do niedawna była do kupienia za 12 złoty, teraz kosztuje nagle 3500 złotych? Czary?"

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
.....Czary?"

 

Hokus Pokus Czary Mary Macius Z "klanu" To Twoj Stary - tak mu odpisz z lekko przesadzoną dawką humoru...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hokus Pokus Czary Mary Macius Z "klanu" To Twoj Stary - tak mu odpisz z lekko przesadzoną dawką humoru...

Już odpisałem kilka dni temu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no coments...

 

na chamskie maile odpowiadam w podobny sposób lub wcale - nie lubię cwaniaków i tonu rozmowy w jakim przedstawiona była oferta.

często zaczynam słyszeć że nas (a może póki co Was) uważa się za złodziei, pasożytów, że należy odbierać domeny drogą sądową itp itd do potęgi N

pytam DLACZEGO??

 

stąd z góry z bardzo dużym dystansem podchodzę do tego typu ofert i z modelu biznesowego przechodzę na model... no właśnie jaki to model:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie w moim stylu SWAGGER.

Czasami milczenie jest złotem. Klient który ostatnio wygrażał sądem, po braku jakiejkolwiek odpowiedzi z mojej strony, zaczął w końcu przepraszać mailowo, chce nawet zadzwonić i zaakceptował moje warunki, które są ważne do dzisiaj.

Oczywiście nie sprzedam mu tej domeny na proponowanych wcześniej warunkach, chytry traci dwa razy.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

chytry dwa razy traci - to prawda dlatego m.in ostatnio negocjowałem 4 miesiące z 3 lub 4 osobami które w rzeczywistości były tą samą osobą. dzisiaj wiem że domenę zakupiła zagraniczna firma w spółce z polskim inwestorem (dwie firmy na spółkę) - nie wiem co oni kombinują ale domena :)

dlaczego kłamali i mówili co innego w każdym mailu?

przecież pisali że są grupą prywatnych osób?!

 

przez ten okres właśnie zastanawiałem się czy napisać im że wiem że oni są autorami wszystkich maili "podejść" czy milczeć. po pewnym czasie wygarnąłem wszystkie kłamstwa - może dlatego doszło do transakcji bo wiedzieli że nie ma co czekać dłużej bo nic się nie zmieni.

 

oczywiście wszystko pisałem bardziej łagodnie niż cytat który wkleiłem wyżej - miał być to śmieszny komentarz do oferty klienta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poniższa wiadomość została wysłana z formularza kontaktowego na stronie Dropped.pl

 

Dotyczy ona domeny: taniepolaczenia.pl

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Nadawca wiadomości:

xxxxxx

 

Treść wiadomości:

Witam chciałam bym mieć tanie połaczenia do Niemiec z telefonów komórkowych i stacjonarnych czy jest może jakaś promocja na tanie połączenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kiedys do jednej z mojej domen dostalem reklamacje na odziez :)

 

oraz kiedys dostalem duuze zamowienie od jakies firmy z Niemiec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz do oferty do domenę kupie.com:

 

"zamienie mz etz 150 po kapitalce rok 91 na samochud lub

spszedam 2000zł" (pisownia oryginalna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorzuce też kilka komentarzy do samotni.pl, chociaż, żeby wymienić wszystkie trzeba by chyba założyć osobny wątek:

 

"Szukam miłości z mazur"

 

"Lubię każdy rodzaj seksu"

 

"Brunet, wysoki, zielone oczy, szukam gorącej i ładnej"

 

"szukam dziewczyny dojrzałej ładnej z okolicy

będzina.dąbrowy górniczej,sosnowca.dziewczyna ma miec lat od17-25"

 

Wybrałem na chybił trafił, może były też lepsze kwiatki:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz do domeny trzyliterowej po przedstawieniu mojej oferty cenowej :unsure: :

 

witam

 

no to zycze powodzenia, przez ostatnie 2 lata bylem jej wlascicielem i nikt nawet o tą domenę nie zapytal, nabralem jednak do niej sentymentu bo to oznaczenie tablic rejestracyjnych mojego rodzinnego miasta, no ale ten sentyment nie jest az tak wielki. 5 stowek max

 

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na świeżo, domena eporady*pl

Oferta klienta 50 zł. Moja oferta cenowa trochę wyższa. :ph34r:

Odpowiedź klienta:

"Pan zdaje sobie sprawe z tego ze cena jest dosc przeszacowana o kilkaset %?

Moge dorzucic jeszcze 50pln czyli niech bedzie 100pln i niech bedzie to

cenna netto (uklon z mojej strony)

Co Pan na to?"

 

:ph34r:

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na świeżo, domena eporady*pl

Oferta klienta 50 zł. Moja oferta cenowa trochę wyższa. :)

Odpowiedź klienta:

"Pan zdaje sobie sprawe z tego ze cena jest dosc przeszacowana o kilkaset %?

Moge dorzucic jeszcze 50pln czyli niech bedzie 100pln i niech bedzie to

cenna netto (uklon z mojej strony)

Co Pan na to?"

:ph34r:

 

Ja to się zawsze zastanawiam co kieruje ludźmi którzy piszą takie maile. To chyba najlepsza forma aby zniechęcić sprzedającego do sprzedaży a przecież o wspomnianą sprzedaż i pozyskanie danego towaru właśnie chodzi :)

Najlepiej odpisywać na takie maile poważnie, ignorując zaczepki. Co poniektórym żyłka pęka, frustraci najbardziej w świecie nie lubią być ignorowani :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja to się zawsze zastanawiam co kieruje ludźmi którzy piszą takie maile. To chyba najlepsza forma aby zniechęcić sprzedającego do sprzedaży a przecież o wspomnianą sprzedaż i pozyskanie danego towaru właśnie chodzi :ph34r:

Najlepiej odpisywać na takie maile poważnie, ignorując zaczepki. Co poniektórym żyłka pęka, frustraci najbardziej w świecie nie lubią być ignorowani :ph34r:

Dla niektórych to rodzaj gry, tylko karty rozdaje, ten kto ma domenę.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla niektórych to rodzaj gry, tylko karty rozdaje, ten kto ma domenę.

 

Dokładnie, stąd moje zdziwienie, że taktyką kupującego jest zniechęcanie do siebie sprzedawcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem ostatnio podobnie. Odezwał się właściciel sporego portalu o grach komputerowych z propozycją odkupienia domeny progaming.pl za... 30zł następnie ofertę łaskawie podwyższył do 100zł... i... musi sobie innej poszukać :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem propozycję nie do odrzucenia,

gdyż jeden z "biznesmenów" allegrowych (aby nie być hipokrytą przyznaję, że korzystam czasem

z tego słupa ogłoszeniowego) zaoferował mi odkupienie ode mnie forum militarnego

(fakt, że na darmowym skrypcie :ph34r: z kilkudziesięcioma Użytkownikami, Moderatorami, domeną opłaconą na rok, hostingiem opłaconym na pół roku ... 50 zł (za "całość").

Przekonywał mnie w trzech emailach.

Wiadomo ... do trzech razy sztuka :ph34r:.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny a1.pl:

(...)

Witam

Interesują mnie plany Syreny Sport.

 

Czy ja o czymś nie wiem? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×