Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Przynajmniej wiadomo, że ta dziewczyna ma taką wartość jak jej imię :rolleyes: ,

bo np. z "imionami domen" bywa różnie ...

 

Mógłbyś mi to jakoś przetłumaczyć, bo chyba nie załapałem, może jestem przemęczony

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbyś mi to jakoś przetłumaczyć, bo chyba nie załapałem, może jestem przemęczony

 

pewnie Tanya = tania :rolleyes:

 

A ja jeszcze czegoś takiego nie dostałem, chyba mało seksowne domeny rejestruję. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbyś mi to jakoś przetłumaczyć, bo chyba nie załapałem, może jestem przemęczony

 

JEST TANIA (Tanya) :blush:

 

"Imiona domen", domain names (gra słów) niekoniecznie mają wartość taką, o jaką możnaby je podejrzewać patrząc na ich nazwy.

 

---

Mniej więcej coś takiego ... No głupie, ale o to mi chodziło :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
JEST TANIA (Tanya) ;)

 

"Imiona domen", domain names (gra słów) niekoniecznie mają wartość taką, o jaką możnaby je podejrzewać patrząc na ich nazwy.

 

---

Mniej więcej coś takiego ... No głupie, ale o to mi chodziło :rolleyes:

 

Wiesz, chyba się nie zrozumieliśmy, ja dostrzegłem w Twoim poście mało zabawne powiązanie imienia "Tanya" z polskim wyrazem "tania", rzecz jednak chodzi o:

 

Przynajmniej wiadomo, że ta dziewczyna ma taką wartość jak jej imię :blush: ,

 

- na jakiej podstawie określiłeś wartość tej dziewczyny? i gdzie tu jest zabawność?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz, chyba się nie zrozumieliśmy, ja dostrzegłem w Twoim poście mało zabawne powiązanie imienia "Tanya" z polskim wyrazem "tania", rzecz jednak chodzi o:

 

 

 

- na jakiej podstawie określiłeś wartość tej dziewczyny? i gdzie tu jest zabawność?

 

Lol. Trochę dystansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Radek (Brewka)' date='pią, 19 cze 09' post='196874']

Wiesz, chyba się nie zrozumieliśmy, ja dostrzegłem w Twoim poście mało zabawne powiązanie imienia "Tanya" z polskim wyrazem "tania" [...]

 

Uff. Spadł mi kamień z serca :rolleyes:

 

[...] - na jakiej podstawie określiłeś wartość tej dziewczyny? [...]

 

Mam taki kalkulator. Obliczam wartość białoruskich dziewczyn na podstawie ich imion.

Radek, być może jeśli wstałeś dzisiaj lewą nogą, to ja na to nic nie poradzę ...

 

[...] i gdzie tu jest zabawność?

 

... a chyba nie oczekujesz, że będę Ci się tłumaczył z mojego poczucia i rodzaju humoru?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam taki kalkulator. Obliczam wartość białoruskich dziewczyn na podstawie ich imion.

(...)

... a chyba nie oczekujesz, że będę Ci się tłumaczył z mojego poczucia i rodzaju humoru?

 

Tak, jeżeli w swoim poczuciu humoru (według mojej prywatnej opinii o niskiej wartości) obrażasz kogoś bezpodstawnie to właśnie liczę na to, że uzyskam wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje.

 

Mam do tego pełne prawo, tak samo jak Ty miałbyś prawo wymagać ode mnie wyjaśnień gdybym ja "miał taki kalkulator", na którym obliczałbym wartość Twojej Matki oraz Twojej Dziewczyny, Żony, etc. i robił sobie z tego żarty.

 

EDIT:

Acha, nie wstałem lewą nogą :blush: ja po prostu nie lubię hipokrytów :rolleyes:

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Radek (Brewka)' date='pią, 19 cze 09' post='196890']

Tak, jeżeli w swoim poczuciu humoru (według mojej prywatnej opinii o niskiej wartości)

 

Tak. To był żart o niskiej wartości. I celowo go umieściłem bo chciałem, aby został umieszczony żart o niskiej wartości. Taką miałem potrzebę i tak zrobiłem.

Żarty o niskiej wartości bywają czasami o dziwo śmieszne. Zależy od nastroju. Ja na taki żart nastrój mam. I tyle.

[...] obrażasz kogoś bezpodstawnie to właśnie liczę na to, że uzyskam wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje.

 

Tak. Obrażam wirtualną Tany'ę, która nie zdążyła się nawet jeszcze obrazić bo pięknie zrobiłeś to za nią ...

 

[...] Mam do tego pełne prawo, tak samo jak Ty miałbyś prawo wymagać ode mnie wyjaśnień gdybym ja "miał taki kalkulator", na którym obliczałbym wartość Twojej Matki oraz Twojej Dziewczyny, Żony, etc. i robił sobie z tego żarty.

 

Tylko w jednym wypadku uzyskasz ode mnie takie wyjaśnienie. Mianowicie, jeżeli Twoja Matka, Dziewczyna, Żona etc. ma na imię Tanya.

W innym przypadku - nie licz na to :rolleyes: .

 

 

EDIT:

Acha, nie wstałem lewą nogą smile.gif ja po prostu nie lubię hipokrytów happy.gif

 

EDIT:

 

Jakoś intuicyjnie przeczuwałem, że będziesz chciał w jakiś sposób nawiązać do moich wypowiedzi

w innych tematach/wątkach ...

Tematach/wątkach jednak o innym kalibrze.

W moim poscie tutaj, w temacie dot. "Zabawnych komentarzy ..." nawiązuję dokładnie do "gry słów" i tego co mi się z tymi słowami kojarzy. Słów polskich, angielskich, rosyjskich/białoruskich (imion) i skojarzeń. W danym momencie mnie to śmieszyło. Jutro może mnie to już nie śmieszyć, a pojutrze znowu się z tego będę śmiał.

Nie sądze więc, aby to co ująłem w żart, należało do spraw dotyczących pewnych aksjomatów, constansów, wartości, światopoglądu. W innych tematach, miałem wrażenie, że podczas wymiany zdań "na ostro", osoby biorące udział w dyskusji walczyły o naprawdę ważne dla siebie pozycje. W sensie: ważne wartości.

Tutaj, mam wrażenie, że wywołujesz sztuczny spór a cała para jaką w to wkładasz, idzie kolokwialnie mówiąc "w gwizdek".

Pozdrawiam.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak. Obrażam wirtualną Tany'ę, która nie zdążyła się nawet jeszcze obrazić bo pięknie zrobiłeś to za nią ...

 

Z mojej strony płynie potrzeba uzyskania informacji nt. Twoich przesłanek do obrażania nieznanej Ci dziewczyny (cyt. "ta dziewczyna ma taką wartość jak jej imię")

- jeżeli Ty moją potrzebę określasz mianem "obrażania się", to zdecydowanie istnieje różnica pomiędzy naszym rozumieniem czasownika "obrazić się".

 

Tylko w jednym wypadku uzyskasz ode mnie takie wyjaśnienie. Mianowicie, jeżeli Twoja Matka, Dziewczyna, Żona etc. ma na imię Tanya.

W innym przypadku - nie licz na to :rolleyes: .

 

Wiele moich dalekich sióstr ma na imię Tanya, a zatem oczekuję wyjaśnienia, które powyżej obiecujesz.

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Radek (Brewka)' date='pią, 19 cze 09' post='196900']

Z mojej strony płynie potrzeba uzyskania informacji nt. Twoich przesłanek do obrażania nieznanej Ci dziewczyny (cyt. "ta dziewczyna ma taką wartość jak jej imię")

 

Nie do "obrażania" ale do wyprowadzenia żartu skojarzeniowego.

I w tym zdaniu zawiera się całe clue. Bez drugiego dna.

 

 

[...] - jeżeli Ty moją potrzebę określasz mianem “obrażania się”, to zdecydowanie istnieje różnica pomiędzy naszym rozumieniem czasownika “obrazić się”.

 

Zdecydowanie istnieje.

Uznałem, po Twojej tutaj reakcji, że być może "obraziłeś się" za nieobecną tutaj wirtualną Tany'ę. Niejako w jej imieniu. W zw. z moim - jak to oceniłeś "obrażaniem" (obrazą).

 

[...] Wiele moich dalekich sióstr ma na imię Tanya, a zatem oczekuję wyjaśnień, której powyżej obiecujesz.

 

Wypada mi wierzyć Ci na słowo, że masz wiele dalekich sióstr o imieniu Tanya.

Ze swojej strony, jedyne co mogę zrobić,

to przeprosić wiele Twoich dalekich sióstr o imieniu Tanya jeśli byłyby takim żartem dotknięte.

 

I teraz nie obraź się naprawdę,

ale niestety muszę się wylogować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Hallow!=))Its not comfortable to speak with you, becouse I can't to see you...(..how are you?I didn't see you 1 day, but already miss you.....(Tanya from Belaruse)"

Mogę prosić o jakąś podpowiedź a propos samej domeny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doprawdy, myślałem że już daliście spokój, ale wobec powyższego posta, zamykam wątek na co najmniej 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli o mnie chodzi to jestem w stanie dac max xxx tys (totalny max to

xxx tys.), oferte skladam. tak do 15.lipca jestem gotowy ja kupic

pozniej pewnie kupie cos za 1,22 brutto jak juz mnie wezmie totalny

wk** ze z nikim nie mozna sie dogadac

 

Przynajmniej szczery ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czy te "xxx tys" oznacza np. 100 tys? czy 100 pln? ;)

 

xxx to około 1k ;)

 

I jeszcze się wk** że się dogadać z nikim nie może (czyt. kupić za 1k) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jeszcze się wk** że się dogadać z nikim nie może (czyt. kupić za 1k) :)

 

Jestem ciekaw co to za domena i jaka branża interesuje tego nerwusa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak juz mnie wezmie totalny wk** ze z nikim nie mozna sie dogadac

Czyżby recepcjonistka z motelu tak go wkurzyła ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
xxx to około 1k :)

 

I jeszcze się wk** że się dogadać z nikim nie może (czyt. kupić za 1k) :)

 

a no to ok, bo tak sobie pomyślałem, że jakbym komuś dawał 100 tys i nikt by mi nie chciał sprzedać żadnej domeny to tez by mnie totalny wk** wziął.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pytanie (?) o domenę reo.pl i reo.com.pl

 

to zart z tymi 12 tysiacami? moge dac 1000 zł to i tak wiecej niz zaplaciles pan za aukcje. pozdrawiam

 

osobiście uważam że to ktoś z forum podkupuje w ten sposób i pali janka

Share this post


Link to post
Share on other sites
to zart z tymi 12 tysiacami? moge dac 1000 zł to i tak wiecej niz zaplaciles pan za aukcje. pozdrawiam

 

 

osobiście uważam że to ktoś z forum podkupuje w ten sposób i pali janka

Gdybys chciał mi sprzedać za taką cenę, dałbym podobną ofertę. :) Za tyle mozna kupić ciekawa dwuliterówkę, a nie jakis dziwny skrot.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×