Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Wszystko to nic w porównaniu z komentarzami i mailami od pewnego pana pośrednika nieruchomości z Wa-wy ul. Puławska ...

Kilka cytatów od pana "inteligenta":

  1. ... proszę o info skąd masz ten adres ? Idź lepiej do szkoły zamiast zajmować się gównami. ...
  2. Nikt Ci tego syfu nie kupi.
  3. ... Stary ochłoń i zejdż na ziemię i weź się za poważny biznes np. kopać doły.
  4. ... Masz syf w mózgu i idź do szkoły żeby go wyleczyć.
  5. ... Syf i gówno i gówno i syf.
  6. ... Gówno z dupy ci na mózg padło.
  7. ... Jak myślałeś, że ktoś ci to kupi to jesteś syfilisowym degeneratem.
  8. ... Idź w wakacje zbierać ogórki a potem do szkoły może się wyleczysz.
  9. ... Myślisz, że ekran komputera cię obroni, wyjdź do ludzi i powiedz jestem debilem.

To tylko część.

I pomyśleć że pan z wykształceniem (pośrednik nieruchomości) - też niedługo będę.

Ale gdy tak się zastanowię - jak miałbym takim być jak on to faktycznie wolałbym "kopać doły" i "zbierać ogórki". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko to nic w porównaniu z komentarzami i mailami od pewnego pana pośrednika nieruchomości z Wa-wy ul. Puławska ...

Kilka cytatów od pana "inteligenta":

[/color]

 

wow, chętnie bym przeczytał Twoje maile do niego ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogadałem się telefonicznie co do sprzedaży domeny, za niską kwotę bo to jakiś nieopłacony spad.

Pod koniec rozmowy:

– A czy wy się zajmujecie sprzedażą domen?

– Tak, między innymi.

– To czy nie jest przypadkiem tak że ta domena i tak niedługo spadnie?

– ...

 

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena cukiernia-xxxxxxy.pl

Oferta EUR 22

Nazwisko Renata

E-mail:

 

Uwagi: Jestem staÅ?Ä? klientkÄ? waszej cukierni. Wszystkim

opowiadam o waszych pysznych lodach i ciastkach. Na swoje urodziny zawsze kupujÄ?

jagodzianki. Niestety dzisiaj (6.07.2009) musiaÅ?am wszystkich

przepraszaÄ? za czerstwe jagodzianaki jaki zakupiÅ?am w cukierni koÅ?o

Katedry. ByÅ?o ich 16. ByÅ?y niezjadliwe. MusiaÅ?y mieÄ? co najmniej dwa

dni. W innych cukierniach przecenionoby ten towar i poinformowano klientka.

JechaÅ?am po nie specjalnie z Kabat.

 

czy ta oferta 22 euro to za domenę czy tyle zapłaciła :lol:

Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites
wow, chętnie bym przeczytał Twoje maile do niego :lol::)

 

z treści wynika, że była to próba sprzedaży poprzez mailing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to dzisiaj otrzymałem poprzez allegro, od razu zaznaczam, że nie mam na imię Karol :lol:

 

Treść wiadomości:

Hej Karol,

 

Przepraszam, że kontaktuje sie poprzez bramkę allegro, ale gdzieś zapodziałem Twój numer gg ( nie jestem nawet pewny czy to Twój login allegro ) Ostatnio pytałeś mnie o ciekawe domenki na sprzedaż, znalazłem jedną która powinna Cie zainteresować, gość sprzedaje ją za śmiesznie niską kasę, Marcin wycenił ją na jakieś 5.000 zł. Jak coś to pisz do mnie na gg. Pozdro

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=682383107

Share this post


Link to post
Share on other sites
No co Ty Karol.... ? Taka okazja ! :lol:

 

"Marketingowa" zagrywka :)

Nie jestem Karol tylko Darek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...)

gość sprzedaje ją za śmiesznie niską kasę, Marcin wycenił ją na jakieś 5.000 zł.

(...)

 

Aż dziwne, że nie napisał Daniel D. wycenił ją na jakieś 5.000 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to dzisiaj otrzymałem poprzez allegro, od razu zaznaczam, że nie mam na imię Karol :lol:

 

Treść wiadomości:

Hej Karol,

 

Przepraszam, że kontaktuje sie poprzez bramkę allegro, ale gdzieś zapodziałem Twój numer gg ( nie jestem nawet pewny czy to Twój login allegro ) Ostatnio pytałeś mnie o ciekawe domenki na sprzedaż, znalazłem jedną która powinna Cie zainteresować, gość sprzedaje ją za śmiesznie niską kasę, Marcin wycenił ją na jakieś 5.000 zł. Jak coś to pisz do mnie na gg. Pozdro

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=682383107

Dostałem to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba już standard:

 

Mój klient zaproponował kwotę 200PLN, na więcej go nie stać. Posiada już inną domenę i tylko opcjonalnie pyta czy jest Pan zainteresowany ofertą.

Według mnie oferta i tak jest dobra ponieważ podobne domeny można nabyć już od 10PLN.

 

Oczywiście zaproponowałem niech ten klient kupi sobie 20 domen po 10 zł. - będzie taniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna domena .pl, oferta 9.90 zł.

Część odpowiedzi po mojej propozycji:

" Podana przez Pana cena jest absolutnie nie do zaakceptowania. Jest za wysoka.[...]

Jeżeli zależy Panu tylko na zarobku to nie mamy o czym rozmawiać. Mnie interesuje odkupienie domeny po realnej cenie a nie z

sufitu."

Zapomniałem, że inwestuję w domeny po to, żeby je rozdawać po 9,90. :)

 

 

Kolejny miszczu.

Domena rzutniki.eu.

Klient skorzystał z formularza Kopalni, przy propozycji ceny wpisuje 500 zł, a w komentarzach:

"witam mam do sprzedania MAGNIFAX 4 W STANIE REWELACYJNYM ROK PRODUKCJI 1971 CENA DO NEGOCJACJI"

 

Ciężko się połapać o co chodzi. :D

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejny miszczu.

Domena rzutniki.eu.

Klient skorzystał z formularza Kopalni, przy propozycji ceny wpisuje 500 zł, a w komentarzach:

"witam mam do sprzedania MAGNIFAX 4 W STANIE REWELACYJNYM ROK PRODUKCJI 1971 CENA DO NEGOCJACJI"

 

Ciężko się połapać o co chodzi. :)

 

 

Może pomyślał, że jesteś gotów zainwestować w jego Magnifaxa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może pomyślał, że jesteś gotów zainwestować w jego Magnifaxa :)

 

Pomijając wulgarne maile itp. miałem rozmowę z pewną Panią, która "zna" (tak twierdziła) rynek domen i taka domena o jaką pytała nas (jesteśmy w jej posiadaniu) można kupić za 100 zł (nie było wtedy promocji rejestracji).

 

To poprosiłem ją o kupno domeny "Allegro.pl" czy "NaszaKlasa.pl" za 100 zł to chętnie je od niej odkupimy za 10.000 zł - jeszcze zarobi sobie :D

 

Takich rodzynków nie brakuje i do tej pory.

 

Co 5 zapytanie to albo niezrozumiały bełkot, reklamy lub dziwne oferty albo "klientowi" tak bardzo zależy na domenie a go nie stać, że jest gotów wyzywać cały świat i domeniarzy od najgorszych.

 

Jakiś czas temu na aukcji wystawiliśmy domenkę "szkola-jazdy.com" chyba za 2000 zł (dokładniej nie pamiętam) to zostaliśmy poczęstowani (w ciągu kilku godzin od wystawienia) tekstem: Cyt.: "Popierdoliło Cię ? Z takimi cenami wale to na księżyc." :D

 

Inny przykład przy domenie "gg24.pl" (ma całkiem niezły ruch) ludzie zaczęli formularz kontaktowy wykorzystywać jako sms-owy czat, choć wyraźnie było napisane, że dotyczy chęci kupna domeny :D

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótka historia w trzech aktach. W rolach głównych: mocno komercyjny generyk, zainteresowany domeną osobnik, ja; w roli drugoplanowej: pewna duża firma.

 

Mail #1

 

proszę o podanie ceny za domenę : *.pl - jestem zainteresowany jej odkupieniem po rozsądnej cenie.

 

Odp #1

 

Cena domeny *.pl to 30 000 zł netto.

 

Mail #2

 

Nie zdecydujemy sie na zakup. Ta domena wg nas nie ma takiej wartości (szacowana woartośc ok 800 zł)

 

Odp #2

 

Dziękuję za wycenę, wkleję sobie do pamiętnika.

Dwa dni temu otrzymałem od pewnej firmy ofertę na kwotę 10 000 zł netto,

którą odrzuciłem. Myśli Pan że powinienem szybko napisać i zapytać czy

jeszcze aktualna? ;-)

 

Mail #3

 

Zapewne różnica jest taka, że ja znam wartości domen a osoba z ofertą za 10. 000 zł - nie zna się.

I mogę łatwo udowodnić że mam rację - ale moja wiedza kosztuje :)

 

[Kurtyna]

 

Oferta o której mowa w odpowiedzi numer dwa jest prawdziwa, złożyła ją firma występująca w roli drugoplanowej w odpowiedzi na moją 30k. Ciekawostką jest że w pierwszym mailu pisze do mnie pojedyncza osoba, w drugim już grupa osób, a w trzecim znów pojedyncza osoba, w dodatku ceniący swoje usługi ekspert* od rynku domen. ;-)

 

(*) z tych ekspertów typu "ja wiem wszystko a reszta to gupki"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z kolei dostałem dzisiaj kilka maili odnośnie domeny TV-ONLINE.PL

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=680755796

 

Kupujący nie chce zapłacić za przedmiot (a ma czas do poniedziałku), bo na zdjęciu jest telewizor a ja nie sprzedaje telewizora :)

Później czepiał się dlaczego domena TV-ONLINE*PL pisana jest z gwiazdką a nie z kropką zamiast gwaiazdki - jednym słowem szuka dziury w całym, żeby się wycofać. W końcu napisał, że pracuje w ministerstwie sprawiedliwości, nie stać go na tą domenę, kliknął ją tato, a on się w tych sprawach "orjętuje" ze względu na swój zawód.

Cytat: Aukcja była nie czytelna opis byl nieodpowiedi i nie przedstawiala tego czego pan sprzedaje "nie sprzedaje pan Tv "

 

ja nie wiem, ale dlaczego akurat ja (!) przyciągam taką śmietankę... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nie wiem, ale dlaczego akurat ja (!) przyciągam taką śmietankę... ?

 

o już nie marudź, jedną domenę ( wszyscy wiemy jaką i do kogo poszła :)) sprzedałeś dobrej "śmietance" a teraz masz okazję posmakować tej "gorszej" śmietanki. Masz więc szansę zakosztować całej gamy smaków :D

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
o już nie marudź, jedną domenę ( wszyscy wiemy jaką i do kogo poszła :D) sprzedałeś dobrej "śmietance" a teraz masz okazję posmakować tej "gorszej" śmietanki. Masz więc szansę zakosztować całej gamy smaków :D

 

masz na myśli domenę imienazwisko.pl ?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nie wiem, ale dlaczego akurat ja (!) przyciągam taką śmietankę... ?

Po prostu masz coś w sobie. :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja z kolei dostałem dzisiaj kilka maili odnośnie domeny TV-ONLINE.PL

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=680755796

 

Kupujący nie chce zapłacić za przedmiot (a ma czas do poniedziałku), bo na zdjęciu jest telewizor a ja nie sprzedaje telewizora :)

Później czepiał się dlaczego domena TV-ONLINE*PL pisana jest z gwiazdką a nie z kropką zamiast gwaiazdki - jednym słowem szuka dziury w całym, żeby się wycofać. W końcu napisał, że pracuje w ministerstwie sprawiedliwości, nie stać go na tą domenę, kliknął ją tato, a on się w tych sprawach "orjętuje" ze względu na swój zawód.

Cytat: Aukcja była nie czytelna opis byl nieodpowiedi i nie przedstawiala tego czego pan sprzedaje "nie sprzedaje pan Tv "

 

ja nie wiem, ale dlaczego akurat ja (!) przyciągam taką śmietankę... ?

 

To "załatw" go sprytnie i kup telewizor LCD np. 32 cale (LG - by nie przyczepił się, że firma inna niż na zdjęciu - bodajże chodzą od 1200 do 1500 zł) + domena gratis.

 

I tak wyjdziesz ponad 12.000 zł do przodu a on już nie będzie miał się do czego przyczepić :D

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny  rozkładyjazdy.pl: 

Imię i nazwisko: Janusz xxxx
E-mail: xxxxxxxxx@op.pl
Telefon:  
IP: xxxxxxxxxxx

Treść: 
Proszę o informacje dotyczące  zamieszczenia za Państwa pośrednictwem rozkładu jazdy na trasie Wysoka  Strzyżowska - Strzyżów - Rzeszów- Wysoka Strzyżowska.
Dziękuję Janusz xxxx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny  rozkładyjazdy.pl: 

Imię i nazwisko: Janusz xxxx
E-mail: xxxxxxxxx@op.pl
Telefon:  
IP: xxxxxxxxxxx

Treść: 
Proszę o informacje dotyczące  zamieszczenia za Państwa pośrednictwem rozkładu jazdy na trasie Wysoka  Strzyżowska - Strzyżów - Rzeszów- Wysoka Strzyżowska.
Dziękuję Janusz xxxx

 

odpisz: Niestety, my tylko zamieszczamy od Koziej Wólki do Tefauen :)

 

1c591345232c257c.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
WSPÓŁPRACA - zapraszam do opracowania "OFERTY CENOWEJ" na temat "produkcja domków drewnianych prefabrykowanych". Proszę o pilny kontakt e-mail: xxx@xxx.xx lub gsm: 500 500 500. P/S - duże zlecenie.

 

I jak tu nie wierzyć w wartość ruchu generowanego na domenach :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×