Jump to content
Kangur

Mundial 2010

Recommended Posts

Dobry mecz ze strony Urugwaju, wygrana im się należała co do RPA to nie pokazali nic. Kurcze może i ja zacznę coś obstawiać, jakiego buka online byście polecili??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już grałem u 5 czy 6 bukach internetowych . Lecz najbardziej spodobał mi się bet365.com z uwagi iż ma największą ofertę obstawiania spotkań trakcie ich trwania

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiszpanie przypominają nieco Anglię. Bardzo dobre drużyny a zespołowo wypadają źle. A to ze ładnie grają?

Co z tego, jak nie piękno gry się liczy a bramki...

 

 

ps. Sąsiad wczoraj obstawił remis i wygraną 1:0 Szwajcarów.

W sobotę pijemy na jego koszt

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobry mecz ze strony Urugwaju, wygrana im się należała co do RPA to nie pokazali nic. Kurcze może i ja zacznę coś obstawiać, jakiego buka online byście polecili??

 

Bet-at-home ma trochę live ... Np w BAH w tym momencie 5 spotkań jest live a wkrótce 25 następnych. Poza tym chyba najniższy depozyt w sieci gdybyś chciał się bardziej pobawić albo nie miał gotówki, bo 10 zł.

Jeśli interesuje Cię oprócz tradycyjnego stawiania, giełda kursów, to nie masz wyjścia i będzie to betfair.

Zresztą w ogóle stosunkowo wysokie kursy są u nich. Nie zarejestrujesz się jednak u nich "od ręki". Tu potrzebne, nie wiem czy teraz ale było, uwiarygodnienie w postaci skanu wyciągu z rachunku bankowego + dowodu tożsamości ... No ale to właściwie jest giełda.

 

 

Hiszpanie [...]

Co z tego, jak nie piękno gry się liczy a bramki...

[...]

 

Być może, będzie tak jak już było z Hiszpanią chyba zawsze na MŚ: "Gramy jak zwykle, odpadamy jak zawsze ...".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ale Grecy pogonili Nigerie, szkoda troche tego Kaity ze dostał czerwoną i osłabił drużyny, gdyby był na boisku to inaczej by się potoczyły koleje meczu i myślę że Nigeria by wygrała. Choć mieli piękna sytuacje, która nie wykorzystali. A co myślicie o wieczornym meczu FRancja-Meksyk. Ja myśle, że Francja powinna spokojnie ograć meksyk, choć już to nie t sama drużyna co za czasów Zizu

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co myślicie o wieczornym meczu FRancja-Meksyk. Ja myśle, że Francja powinna spokojnie ograć meksyk, choć już to nie t sama drużyna co za czasów Zizu

czuję ze Meksyk co najmniej zremisuje, a moze nawet wygra. Francuzi sa ze soba skloceni, potworzyly sie "obozy"- to nie sprzyja grze, a juz szczegolnie o najwyzsze cele. No chyba ze np. Riberry blysnie geniuszem.

Zapowiada sie ciekawy wieczor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ha, ale Grecy pogonili Nigerie, szkoda troche tego Kaity ze dostał czerwoną i osłabił drużyny, gdyby był na boisku to inaczej by się potoczyły koleje meczu i myślę że Nigeria by wygrała. Choć mieli piękna sytuacje, która nie wykorzystali. A co myślicie o wieczornym meczu FRancja-Meksyk. Ja myśle, że Francja powinna spokojnie ograć meksyk, choć już to nie t sama drużyna co za czasów Zizu

 

Francja dostanie w tyłek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja się wyłamię i powiem....

 

Francja- Meksyk 2-1 lub 2-0

 

:)

 

 

A ja właśnie postawiłem po ładnym kursie 1,47 zl na live iż będzie under 2,5 ;) ( poniżej 3 goli w meczu )

 

 

Edit: Kolejna wygrana ;)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
czuję ze Meksyk co najmniej zremisuje, a moze nawet wygra. Francuzi sa ze soba skloceni, potworzyly sie "obozy"- to nie sprzyja grze, a juz szczegolnie o najwyzsze cele. No chyba ze np. Riberry blysnie geniuszem.

Zapowiada sie ciekawy wieczor.

Jednak miałeś rację, dobrze że pieniądze mi nie wpłynęły na konto bo bym na wstępie wtopił :). Francja była lepsza od meksyku, ale Meksyk pokazał co potrafi i zasłużenie wygrał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Francja była lepsza od meksyku

Z tym akurat bym się nie zgodził, sądzę że w przekroju całego meczu to właśnie Meksyk miał więcej sytuacji, więcej składnych akcji :) ogólnie lepiej się prezentował ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejny mój kupon Niemcy - Słowenia 1 po kursie 1,74 za 200zł :blush:

Niemcy są ze Słowenią w grupie? Zawsze się człowiek czegoś nowego dowie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...a ja nawet nie zwróciłem uwagi... :)

nic dziwnego. Serbia, Słowenia, Słowacja - łatwo sie pomylić.

 

No! Za chwilę zaczynamy :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kibicuję oczywiście Serbii :blush: a ze Słowenii to Polacy raczej nie powinni się śmiać bo to oni wyjechali na te MŚ z naszej grupy eliminacyjnej ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

takiego meczu bym nie grał, Serbowie muszą, a Niemcy już mają 3 punkty, więc nie są już tak głodni wygranej jak w pierwszym , mogą grać bardziej wyrachowany futbol,

Share this post


Link to post
Share on other sites
takiego meczu bym nie grał, Serbowie muszą, a Niemcy już mają 3 punkty, więc nie są już tak głodni wygranej jak w pierwszym , mogą grać bardziej wyrachowany futbol,

 

Ja podobnie - stawiam że będzie X2.

 

A propos naszej reprezentacji:

 

http://demotywatory.pl/869680

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×