Jump to content
Kangur

Mundial 2010

Recommended Posts

nie wkurzają was te wuwuzele ?

 

Mnie bardzo, okrutnie to przeszkadza w oglądaniu rozgrywek. ;) Naprawdę straszne są, nie dziwię się temu pomysłowi zakazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wkurzają was te wuwuzele ?

 

 

Przypominają mi trąbki z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem [sam ich tam używałem :P] ale już barbarzyństwem dźwiękowym i profanacją futbolowego spektaklu było zastosowanie ich na meczach Reprezentacji piłkarskiej w Chorzowie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie az nie chce ogladac takiego meczu, a i chyba pilkarzom daja sie we znaki bo cos malo goli pada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypominają mi trąbki z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem [sam ich tam używałem :P] ale już barbarzyństwem dźwiękowym i profanacją futbolowego spektaklu było zastosowanie ich na meczach Reprezentacji piłkarskiej w Chorzowie ...

 

No ale w ogóle kibiców nie słychać tylko tak, jakby przerośnięte afrykańskie pszczoły bzyczały przez całe bite 90 minut i to w każdym jednym meczu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamiętam Australię jako świetnie kondycyjnie przygotowany zespół, grający bez kompleksów. Mam nadzieję, że nie zmieniła się i posiada te cechy ...

 

Tej cechy nie zmieniła, ale też nikt młody nie doszedł do składu - chyba tylko 7 zawodników z tych powołanych do RPA nie grało w 2006 roku. Moim zdaniem Niemcy dzisiaj spokojnie wygrają.

 

Pisałeś też gdzieś wcześniej o czarnych koniach - w dalszym ciągu myślę, że takowym będzie Chile. Widziałem trochę ich meczów i grają naprawdę ładny, ofensywny futbol, mają też kilku piłkarzy, którzy mogą zrobić wielką karierę. Daleko zajdzie też USA - moim zdaniem Amerykanie wyjdą z pierwszego miejsca w grupie i unikną gry z Niemcami w 1/8

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie bardzo, okrutnie to przeszkadza w oglądaniu rozgrywek. ;) Naprawdę straszne są, nie dziwię się temu pomysłowi zakazu.

 

 

3391_4e75_480.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem Niemcy dzisiaj spokojnie wygrają.

miał rację, spokojnie wygrali. Ger- Aus 4:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites
miał rację, spokojnie wygrali. Ger- Aus 4:0.

 

Jak mam być szczery to bardziej pasowałoby dla tej drużyny określenie "Drużyna Volksdeutschy" z Niemiec..

Ale faktem jest że zagrali solidnie i równo przez całe 90 minut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak mam być szczery to bardziej pasowałoby dla tej drużyny określenie "Drużyna Volksdeutschy" z Niemiec..

Ale faktem jest że zagrali solidnie i równo przez całe 90 minut.

 

 

Zaskoczyli mnie dzisiejszą grą. Grali pięknie a ja przesra ...m u buka. Niemniej, jakieś ograniczenie przydałoby się dla obcokrajowców w drużynach narodowych. 11 "nabytych" na 23 [?] osobową kadrę to chyba już nie jest lekka przesada ...

 

Moja teoria dotycząca zblazowanych drużyn europejskich nie dotyczy więc drużyny [nie]Niemców. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja teoria nadal [nie licząc pseudoniemieckiej drużyny] działa :). Jak na złość dzisiaj nic nie postawiłem ...

Italia przegrywa z Paragwajem. Trwa przerwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja teoria nadal [nie licząc pseudoniemieckiej drużyny] działa :). Jak na złość dzisiaj nic nie postawiłem ...

Italia przegrywa z Paragwajem. Trwa przerwa.

 

W drugiej połowie już zupełnie inny mecz, Włosi bardzo zdeterminowani, niewiele zabrakło im do zwycięstwa. W każdym razie jak dla mnie najlepszy jak do tej pory mecz na Mistrzostwach, chociaż bardzo wiele obiecuję sobie po jutrzejszym starciu WKS z Portugalią.

 

Swoją drogą kurs na WKS bardzo zachęcający.....

 

A tutaj skrót meczu Anglia - USA w wykonaniu klocków Lego:

 

http://www.guardian.co.uk/football/video/2...gland-usa-brick

Edited by blaugrana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naukowcy ostrzegają, że dźwięk wuwuzeli może powodować utratę słuchu u kibiców na stadionach. - Zmierzono, że poziom ich głośności przekracza 125 decybeli. Młot pneumatyczny na ulicy sięga 90-100 decybeli - mówi Crystal Rolfe z brytyjskiego Instytutu Głuchoniemych. Dźwięk sędziowskiego gwizdka to 122 decybele.

Nie dziwię się. Posłuchajcie tego przeraźliwego dźwięku po Brazilian Culture:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×