Jump to content
Kangur

Mundial 2010

Recommended Posts

Twardy z Ciebie zawodnik. Trzymaj się wariacie i dużo zdrowia!

 

 

Dużo zdrowia Ci życzę! Jesteś dzielny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Benni nie wytrzymał :0

 

Media w RPA ujawniają kulisy braku powołania Benniego McCarthy'ego do kadry na mundial. Oficjalnie doświadczony napastnik nie zakwalifikował się do reprezentacji z powodu kiepskiej formy i nadwagi. Teraz okazuje się, że Carlosa Parreirę rozwścieczyły doniesienia o spotkaniach z prostytutkami podczas zgrupowania kadry.

 

http://www.sport.pl/MS2010/1,104137,799671..._spotkanie.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze się Mundial nie rozpczął a już są pierwsze ofiary . W niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach w wypadku autokaru zginęło 2 angielskich kibiców a 22 zostało rannych .

 

Zapewne te mistrzostwa przejdą do historii w statystykach osób rannych , zabitych w wypadkach lub zamieszkach

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobno od jutra Bóg jest Anglikiem a nie Brazylijczykiem. ;-)

kurczę też masz przeczucie, że Anglicy zamieszają na tych mistrzostwach? Chyba dziś wpadnę do buka, żeby postawić na to że zdobędą tytuł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurczę też masz przeczucie, że Anglicy zamieszają na tych mistrzostwach? Chyba dziś wpadnę do buka, żeby postawić na to że zdobędą tytuł.

Tak mam takie przeczucie. ;-) Należy się ojczyźnie piłki ten tytuł.

Wczoraj miałem próbkę a w sumie dzisiaj możliwości Francuza. Przyszedł do baru z Ralfem a Ralf to osoba pracująca w konsulacie niemieckim jako przedstawiciel Interpolu. Ten Francuz cały czas mnie zaczepiał, żebym z nim wino wypił a ja mówię nie. Francuz poszedł do ubikacji i Ralf mówi, żebym z nim wypił to wino bo jest upierdliwy. Francuz wrócił i mi to wino proponuje to mówię do niego, że wypiję ale potem pijesz to co ja chcę. I wypił cztery piędziesątki i autentycznie spadł z hokera. Zapowiedział się na Francja-Urugwaj. ;-) Ciekawe czy dotrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak mam takie przeczucie. ;-) Należy się ojczyźnie piłki ten tytuł.

Wczoraj miałem próbkę a w sumie dzisiaj możliwości Francuza. Przyszedł do baru z Ralfem a Ralf to osoba pracująca w konsulacie niemieckim jako przedstawiciel Interpolu. Ten Francuz cały czas mnie zaczepiał, żebym z nim wino wypił a ja mówię nie. Francuz poszedł do ubikacji i Ralf mówi, żebym z nim wypił to wino bo jest upierdliwy. Francuz wrócił i mi to wino proponuje to mówię do niego, że wypiję ale potem pijesz to co ja chcę. I wypił cztery piędziesątki i autentycznie spadł z hokera. Zapowiedział się na Francja-Urugwaj. ;-) Ciekawe czy dotrze.

 

 

... a ja mm przeczucie, że ani Anglicy ani Włosi sobie nie pograją. Kibicuję jak zwykle Argentynie i braciom Słowakom pokibicuję, choć jeśli Brazylia wygra nie będę się gniewał ;) Może wśród czwórki będzie WKS?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, Śląsk Wrocław tam nie gra. ;) ;-)

 

 

Wawel Kraków również nie :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaczynamy!

Podobno od jutra Bóg jest Anglikiem a nie Brazylijczykiem. ;-)

Boga nie ma, a niektórzy i tak zamiast mózgu mają nadmuchaną piłkę made in China.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę,że Anglicy nie dojdą daleko.

Chciałbym żeby tytuł zdobyli Hiszpanie.Obecnie grają dla mnie najlepszy futbol na świecie.Kibicuję też Słowenii (mam Słowenkę w rodzinie i lubię Słoweńców).Szkoda,że Mistrzostwa nie odbywają się w Europie bo napewno bym się wybrał.Euro 2008 mam już zaliczone.

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurczę też masz przeczucie, że Anglicy zamieszają na tych mistrzostwach? Chyba dziś wpadnę do buka, żeby postawić na to że zdobędą tytuł.

 

Nie ma bata, tytuł zdobędą Hiszpanie, chociaż będę kibicował Oranje. Ciekaw jestem co pokaże Korea Pn. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiszpanii kibicowałem od zawsze, uwielbiam hiszpańską piłke i mam nadzieje że wygrają. Ale jak juz mówiłem dla mnie czarnym koniem może okazać się Argentyna, Messi nie raz pokazał że potrafi sam wygrac mecz, a i innych świetnych piłkarzy u nich nie brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już za chwileczkę już za momencik wsadzę Ci w dupę gorący pręcik. ;-) Jak to mówi przed każdym meczem Pan Lech, który nie opuścił żadnego meczu Odry Opole od 1965 roku. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że naginam regulamin postem pod postem.

Zaraz idę na mecz i oczywiście występuję dzisiaj w strojach reprezentacji Albionu.

 

Kochamy piłkę?!

Kochamy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekaw jestem co pokaże Korea Pn. :-)

Ciekaw jestem co pokaże nasza reprezentacja za 2 lata u siebie ?

Na młodzież chyba nie bardzo można liczyć skoro polska reprezentacja do lat 21 przegrała 0:1 z ... Luksemburgiem !

- Zapisaliśmy się na kartach historii małego państwa. Po meczu cieszyli się, jakby wygrali mistrzostwo świata i Europy razem wzięte. Większego sukcesu dawno nie mieli.
Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oczywiste, że tytuł zdobędzie Polska ;)

Tam na tym stadionie jak widzę znaczy słyszę, tak jakby troszkę głośno jest czy co...Trąbki?

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
..., chociaż będę kibicował Oranje...

 

 

to tak jak ja!! ;-)

 

zawsze grają super widowiskowo i skutecznie ale coś w pewnym momencie nie wychodzi ;-)

 

pzdr

 

d.

 

PS. do boju Mexico! Postawiłem parę domen ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tam na tym stadionie jak widzę znaczy słyszę, tak jakby troszkę głośno jest czy co...Trąbki?

To nie trąbki tylko roje pszczół afrykańskich - wsłuchaj się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również sadzę, że Meksyk wygra. Jak dotąd w historii mecz otwarcia zawsze wygrywali gospodarze, ale dziś historia się zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja również sadzę, że Meksyk wygra. Jak dotąd w historii mecz otwarcia zawsze wygrywali gospodarze, ale dziś historia się zmieni.

 

Mecz się skończył już kilkanaście minut temu remisem ;) Chociaż RPA mniej miało z gry to było bliżej zwycięstwa - Parker trafił w słupek 3 minuty przed końcem meczu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja również sadzę, że Meksyk wygra. Jak dotąd w historii mecz otwarcia zawsze wygrywali gospodarze, ale dziś historia się zmieni.

Przepraszam, ale Ty już nie pisz za dużo. ;-)

Wypiłem dzisiaj już kilka stocków z colą ale na takiego posta to bym się nie zdecydował. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×