Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

A ja myślałem, że jeden apartament w Sopocie jest dużo więcej wart niż jedno radio :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

radio*pl 100k €

 

Halooo czy ktoś wie, czy jest gdzieś jakiś magiczny przycisk "wystrzel się w kosmos"? Najlepiej na księżyc, żebym nie dostawał pytań od poprzednich abonentów chcących odkupić domenę, ale nie za cenę przekraczającą 100 zł.

 

Jak widzę takie 100k i moje 100 pln, to normalnie można się załamać ;(

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wiem gdzie jest przycisk Kup Teraz przy ofertach top-generyków, abyś dostawał dużo powalających ofert. ;)

Rewelacyjna domena, to nie ma co się dziwić ani porównywać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zywiec *net - 300 pln

Oj, nie masz Ty wyczucia czasu ;)

radio*pl 100k €

Twoje wyczucie wydaje się być znacznie lepsze ;)

 

Ładną kolekcję uzbierali i pewnie na tym nie skończą:

radio.de | radio.at | radio.fr | rad.io | radio.pt | radio.es | radio.pl

Zarabiają wyłącznie na reklamie ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam wolę TuneIn.com Ważne, żeby grało, a adres nie ma znaczenia skoro i tak używam appki na androida.

Idą tym tokiem rozumowania, można napisac że za chwilę domeny nie będą do niczego potrzebne...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ann.pl - przez ostatnie 4 miesiące: 200 pln, 800 pln, 7 000 pln. Ostatnia oferta od firmy mającej "ann" w nazwie.

 

Ładnie ! 7 k......

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jedyna oferta, tzn. kupiec sam z siebie walnął taką kwotę - trochę go pocisnę :)

Swoją drogą odrzuciłem jeszcze 200 PLN na reprinty.pl od kontrahenta (świeże konto) o intrygująco brzmiącym nicku wydpoz :D

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jedyna oferta, tzn. kupiec sam z siebie walnął taką kwotę - trochę go pocisnę :)

Tylko go nie zaduś!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście za sexybody oczekiwałbym 2 z przodu :-)

2 zamiast 8 ? :)

 

Geekboy, spróbuj powalczyć o 1,2k PLN, ale jak się nie uda to ja bym za te 800 PLN sprzedał bez żalu.

 

Sebastian

alpine5

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×