Jump to content
umberto

Bzdury, absurdy, bezsensy, buble, kicz

Recommended Posts

W takim razie dlaczego nie powstrzymujesz masowego mordu na trzodzie chlewnej? Pojedyńcze przypadki zabijania psów to sprawa marginalna w porównaniu z tym co się tam dzieje. Pomijając fakt, że świnie tworzą skomplikowane więzi emocjonalne i są jednymi z najinteligentniejszych zwierząt (bardziej od psów).

Ludzie są mięsożerni - tak jest skonstruowany ten świat, że istnieje w naturze łańcuch pokarmowy. Zwierzęta mięsożerne zabijają inne w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych - taka natura. Trzody chlewnej nie zabija się dla zabawy, z nudów, dla wygody tylko z tego samego powodu dla którego kot poluje na myszy.

 

edytka: Jakby ktoś przeciągnął prosiaka za samochodem to byłoby to tak samo naganne jak w przypadku psa.

Edited by deha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie są mięsożerni - tak jest skonstruowany ten świat, że istnieje w naturze łańcuch pokarmowy. Zwierzęta mięsożerne zabijają inne w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych - taka natura. Trzody chlewnej nie zabija się dla zabawy, z nudów, dla wygody tylko z tego samego powodu dla którego kot poluje na myszy.

 

edytka: Jakby ktoś przeciągnął prosiaka za samochodem to byłoby to tak samo naganne jak w przypadku psa.

 

No dobra ale jakie to ma znaczenie w kwestii śmierci? Może się mylę, ale śmierć to śmierć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytam to wszystko o tych ciążach embrionach i bla bla bla......i dochodzę do wniosku że jestem bardzo głupi w porównaniu do Was....Tak pięknie składacie zdania,tyle w nich mądrości i przekazu........To i ja coś mniej mądrego napiszę ;-)

Ja miałem lat 17 żona 16 gdy się okazało że nie zdążyłem na czas wyjąc ;-) Szok dla nas,dla naszych rodziców no ale cóż jak powiedziało się A to trzeba powiedzieć B.........Matka moja namawiała nas usunięcie(kochana mamusia) ale pierwsze co wydusiłem z siebie w stronę Matki to :"żebym Ciebie nie usunął!!!!!" Żona(wtedy jeszcze dziewczyna) tez chciała usuwać i powiedziałem jej to samo co matce.Dzisiaj od tego momentu minęło już 15 lat,mamy dwójkę dzieci jesteśmy bardzo przykładnym i szczęśliwym małżeństwem i nie wyobrażam sobie że mogłem te 15lat temu podjąć inną decyzję.Gdy żona nosiła drugie dziecko rozpłakała się i podziękowała mi że nie dopuściłem do aborcji.......

Ah....taka tam historyjka mojego życia ;-)

 

Ja jestem przeciwny aborcji i wychodzę z założenia że jeżeli idziesz z kobietą do łóżka to liczysz się z konsekwencjami.Jak to powiadał mój nieżyjący już Przyjaciel "z ch....a oranżada nie leci"......... i poruszając kwestię gwałtu myślę że przecież dziecko nie wybiera sobie rodziców i taka zgwałcona kobieta może oddać dziecko po urodzeniu do domu dziecka itp..........

 

To są moje wewnętrzne przemyślenia i tylko chciałem się nimi podzielić,Więc mojego postu nie bierzcie pod uwagę w dalszej kłótni na temat życia.

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwierzęta mięsożerne zabijają inne w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych - taka natura.

 

Embriony są doskonałym źródełem totipotencjalnych komórek macierzystych - taka ich natura. Jeden embrion jest w stanie uszczęśliwić dziesiątki chorych, czekających na terapię za pomocą komórek macierzystych. I teraz pytanie: czyje życie ważniejsze?

 

Ja miałem lat 17 żona 16 gdy się okazało że nie zdążyłem na czas wyjąc ;-) Szok dla nas,dla naszych rodziców no ale cóż jak powiedziało się A to trzeba powiedzieć B.........Matka moja namawiała nas usunięcie(kochana mamusia) ale pierwsze co wydusiłem z siebie w stronę Matki to :"żebym Ciebie nie usunął!!!!!" Żona(wtedy jeszcze dziewczyna) tez chciała usuwać i powiedziałem jej to samo co matce.Dzisiaj od tego momentu minęło już 15 lat,mamy dwójkę dzieci jesteśmy bardzo przykładnym i szczęśliwym małżeństwem i nie wyobrażam sobie że mogłem te 15lat temu podjąć inną decyzję.Gdy żona nosiła drugie dziecko rozpłakała się i podziękowała mi że nie dopuściłem do aborcji.......

Ah....taka tam historyjka mojego życia ;-)

 

Widzę, że też nie rozumiesz: to twoja żona zdecydowała czy też razem zdecydowaliście, bo miała prawo wyboru, choć niedobra teściowa atakowała z każdej strony. Ale DECYZJA NALEŻAŁA DO WAS! Napisac ci to większymi literkami?

 

Dlaczego zatem nie chcesz, żeby teściowa decydowała o Twoim zyciu, a chcesz decydowac o życiu i decyzjach innych kobiet?

 

To co, jeszcze raz napisać WIELKIMI LITERAMI?

 

. i poruszając kwestię gwałtu myślę że przecież dziecko nie wybiera sobie rodziców i taka zgwałcona kobieta może oddać dziecko po urodzeniu do domu dziecka itp..........

 

NIechaj Cie zatem ktoś zgwałci, a potem spróbuj z bananem na twarzy chciej urodzić dziecko a jemu w wieku 10 latek wytłumacz, że "powstałeś z nasionka pana Zbyszka gwałciciela, który gdzieś tam gnije w pierdlu, ale to nic, bo i tak jesteś kochanym stworzonkiem". Wszystkiego dobrego Ci życzę. OCzywiście najpierw, żeby ci urosła macica i jajniki z jajowodami.

 

 

PS Jeśli chcesz ratować życie, to zawsze możesz skończyć kurs kierowcy pogotowia ratunkowego, zapisać się do GOPR-u, zostać negocjatorem od samobójców, psychologiem od spaczonych psychicznie żołnierzy, zgwałconych przez księży nastolatków na krawędzi popełnienia samobójstwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że też nie rozumiesz: to twoja żona zdecydowała czy też razem zdecydowaliście, bo miała prawo wyboru, choć niedobra teściowa atakowała z każdej strony. Ale DECYZJA NALEŻAŁA DO WAS! Napisac ci to większymi literkami?

 

Dlaczego zatem nie chcesz, żeby teściowa decydowała o Twoim zyciu, a chcesz decydowac o życiu i decyzjach innych kobiet?

 

To co, jeszcze raz napisać WIELKIMI LITERAMI?

 

Zadecydowałem za swoją żonę ponieważ chciała podjąć złą decyzję.Jeżeli ktoś z twoich bliskich chciałby podjąć złą decyzję w życiu wydaje mi się iż byś zareagował tak samo.No chyba że masz głęboko dobro bliskich to ok,rozumiem.

 

 

 

NIechaj Cie zatem ktoś zgwałci, a potem spróbuj z bananem na twarzy chciej urodzić dziecko a jemu w wieku 10 latek wytłumacz, że "powstałeś z nasionka pana Zbyszka gwałciciela, który gdzieś tam gnije w pierdlu, ale to nic, bo i tak jesteś kochanym stworzonkiem". Wszystkiego dobrego Ci życzę. OCzywiście najpierw, żeby ci urosła macica i jajniki z jajowodami.

Dlaczego życzysz innym czegoś czego byś zapewne sam nie chciał???Zgwałcona kobieta nie jest winna temu iż została zgwałcona i dziecko które jest wynikiem gwałtu też nie jest temu winne.A jeśli w wieku 10lat powiesz temu dziecku że"powstałeś z nasionka pana Zbyszka gwałciciela, który gdzieś tam gnije w pierdlu, ale to nic, bo i tak jesteś kochanym stworzonkiem" a Ono Ci odpowie dziękuję że pozwoliłaś mi żyć mamo.............Nie pomyślałeś w ten sposób??????

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytam to wszystko o tych ciążach embrionach i bla bla bla......i dochodzę do wniosku że jestem bardzo głupi w porównaniu do Was....

 

Pozdrawiam

+późniejsze Twoje wypowiedzi

 

Ja uważam, że jesteś wielkim człowiekiem i na pewno nie głupim.

 

Sam bardzo nie lubię takiej "technicznej" narracji, ale została taka narzucona. Niestety nie da się precyzyjnie odnosić się do konkretnych wypowiedzi i argumentów nie używając takich samych sformułowań.

 

 

No dobra ale jakie to ma znaczenie w kwestii śmierci? Może się mylę, ale śmierć to śmierć.

Nie rozumiem, jakiej odpowiedzi oczekujesz? ;) Może zadaj precyzyjniej pytanie, to postaram się, w miarę moich możliwości, precyzyjnie odpowiedzieć. No i skąd ta niepewność - śmierć to śmierć. Nieunikniony element natury.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna walka o "prawa kobiet" w wykonaniu samców eeech.

( co to w ogóle jest "masz prawo?".. jaka jest tego definicja? i komu to jest potrzebne?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra ale jakie to ma znaczenie w kwestii śmierci? Może się mylę, ale śmierć to śmierć.

Złe kryteria przyjąłeś do oceny stąd błędny wniosek, tutaj nie należy porównywać skutków zabójstwa bo te są zawsze takie same, ale jego zasadności. Zabójstwo zwierzęcia w sposób humanitarny w celu konsumpcji wynika z natury świata, łańcucha pokarmowego i posiada inną zasadność niż zabójstwo dla zabawy, czy w celu znęcania się. Tak samo inna jest celowość zabicia ofiary przez napastnika w stosunku do zabicia napastnika przez ofiarę w celu obrony. Przy czym należy dodać, że obecnie chów przemysłowy który odbywa się się w takich warunkach w jakich się odbywa jest zdecydowanie niehumanitarny i powinien zostać zakazany, tak samo jak zabijanie w celach rytualnych, czy walki zwierząt.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadecydowałem za swoją żonę ponieważ chciała podjąć złą decyzję.Jeżeli ktoś z twoich bliskich chciałby podjąć złą decyzję w życiu wydaje mi się iż byś zareagował tak samo.

 

Cały czas jednak jest to Twoja/Wasza decyzja. Możesz namawiać żonę i innych (OK, reklama, agitacja nie są zabronione), ale ZAKAZYWANIE i siłą (prawem) narzucanie swojej woli, "bo tak mi się podoba", to już jest przestępstwo rodem z fanatycznego Iranu. Oczywiście póki co przestępstwo moralne, które jednak łatwo może przeistoczyć się w przestępstwa fizyczne i przeciw mieniu (ataki na kobiety, na kliniki aborcyjne) a także mobbing, znęcanie się psychiczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy tylko w Hameryce:

 

Policjanci wezwani do nastolatka, który miał gorszy dzień w szkole i groził popełnieniem samobójstwa, uratowali go.. strzelając do niego i zabijając go na miejscu. Zamiast psychologa wysłali uzbrojony wóz i snajpera.

 

http://www.cbsatlanta.com/story/19917831/teen-shot-by-police-sniper-parents-talk-only-to-cbs-atlanta-news

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz jak to zrobiłeś - Ty lub ktoś inny z "zewnątrz" że ominąłeś ten okres pierwszych 6 tygodni i od razu "horacy11" stał się z definicji prawdziwym człowiekiem a nie embrionem?

Jakaś dylatacja czasu czy coś takiego - wytłumacz mi to ?

 

Ruszyło mnie to co napisałeś bo tu nie chodzi o ustalenie matematycznych zasad i przedziału czasowego tylko bardziej warto się zastanowić nad kwestiami moralnymi i tak jak pisze empireus o trudnych przypadkach jakie mogą się w życiu pojawić.

Ciekawostka, szacuje się że nawet 30-50% wszystkich ciąż to poronienia.

Poronienia w bardzo wczesnym stadium(1-3 tygodnia, czasem kilku dni), czego większosć kobiet nawet nie zauważa, bo bieże je za okres.

Bardzo często się zdaża że zaplodniony zarodek po prostu nie potrafi ostadzić się w macicy i jest wydalany albo nawet wchłaniany przez organizm kobiety.

Czy wtedy też kobieta powinna zamartwiać się że właśnie straciła dziecko? Albo rozmyślać jak ten embrion wyglądałby za 9 miesięcy?

 

Z resztą bardzo podobnie jest z in vitro, zapłodniony zarodek jest umieszczany w macicy, jeden się przyjmie, drugi nie. Czy ten który się nie przyjął, albo ten który został odrzucony w wstępnej selekcji mógł być naszym synem/córką. Czy takie rozważania są zasadne?

W pewnym sensie to kwestia moralności, ale w pewnym to po prostu kwestia filozoficzna.

 

A co do zwierząt, pamiętajmy że zwierzęta nie mają duszy. Choć czasem wydaje nam się, że potrafią się zadumać nad swoim czynem, odróżniają dobro od zła, niestety to tylko instynkt. Zwierzęta nie mają uczuć wyższych. Pies, kot czy koń nigdy nie zatrzymają się przed obrazem lub pięknym krajobrazem w celach konteplacyjnych.

Nie mniej jednak, na pewno czują i zabijanie musi być uzasadnione i przeprowadzone w sposób "humanitarny".

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co do zwierząt, pamiętajmy że zwierzęta nie mają duszy. Choć czasem wydaje nam się, że potrafią się zadumać nad swoim czynem, odróżniają dobro od zła, niestety to tylko instynkt. Zwierzęta nie mają uczuć wyższych. Pies, kot czy koń nigdy nie zatrzymają się przed obrazem lub pięknym krajobrazem w celach konteplacyjnych.

Nie mniej jednak, na pewno czują i zabijanie musi być uzasadnione i przeprowadzone w sposób "humanitarny".

Nie posługiwałbym się takimi terminami jak dusza i instynkt. Dusza to termin raczej teologiczny, w każdym razie różnie rozumiany i trudno definiowalny, należy raczej mówić o świadomości i samoświadomości. Czy zwierzęta mają samoświadomość to sprawa dyskusyjna, bardziej przekonuje mnie stanowisko że mają, a może niektóre mają, a inne nie mają. Instynkt można zdefiniować jako mechanizm zachowań i takie określenie z pewnością źle opisuje naturę zwierząt, choćby z powodu tego że te również kierują się emocjami(ale czy wszystkie?). Z tego powodu powinniśmy słowo instynkt zastąpić raczej słowem świadomość i badać jak ta jest daleko rozwinięta, a sądzę że daleko mocniej niż zwykło się uważać.

 

http://www.tvp.pl/kultura/magazyny-kulturalne/studio-alternatywne/wideo/swiadomosc-zwierzat/618454

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy tylko w Hameryce:

 

Policjanci wezwani do nastolatka, który miał gorszy dzień w szkole i groził popełnieniem samobójstwa, uratowali go.. strzelając do niego i zabijając go na miejscu. Zamiast psychologa wysłali uzbrojony wóz i snajpera.

 

http://www.cbsatlanta.com/story/19917831/teen-shot-by-police-sniper-parents-talk-only-to-cbs-atlanta-news

 

Spokojny nastolatek z pistoletem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIechaj Cie zatem ktoś zgwałci, a potem spróbuj z bananem na twarzy chciej urodzić dziecko a jemu w wieku 10 latek wytłumacz, że "powstałeś z nasionka pana Zbyszka gwałciciela, który gdzieś tam gnije w pierdlu, ale to nic, bo i tak jesteś kochanym stworzonkiem". Wszystkiego dobrego Ci życzę. OCzywiście najpierw, żeby ci urosła macica i jajniki z jajowodami.

Przepraszam że znowu się udzielam ale przespałem się z tym tematem i oto co mi się nasunęło Panie Umberto.

Przecież taki pan zbyszek(celowo z małej litery bo chu...a nie lubię) mógł mieć też normalną rodzinę i syna 10-letniego.....I idąc Twoją drogą myślenia jego syna z prawowitego małżeństwa też trzeba było usunąć......Wielu gwałcicieli,pedofilii i innego kurewstwa ma normalne rodziny,żony i dzieci.......ale to nie oznacza że ich dzieci są czemukolwiek winne.....

 

Dobranoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież taki pan zbyszek(celowo z małej litery bo chu...a nie lubię) mógł mieć też normalną rodzinę i syna 10-letniego....

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12765360,Polska_nastolatka__ktorej_odmowiono_aborcji__wygrala.html

 

Najgorsze jest to, że tej kobiecie zapłaci Państwo, czyli po groszu każdy z nas. A płacić powinni tylko ci, co uważają, że dziecko z gwałtu no musi się urodzić + zrzuta na becikowe i utrzymanie malucha. Ponieważ fundacje i stowarzyszenia typu ProLife są aktywne, ale jedynie PRZED URODZENIEM, a jakoś nie słyszałem, co one robią dla dzieci po urodzeniu.

 

PS A już największy wstyd to to, że Polaków przed Polską broni Unia Europejska.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12765360,Polska_nastolatka__ktorej_odmowiono_aborcji__wygrala.html

 

Najgorsze jest to, że tej kobiecie zapłaci Państwo, czyli po groszu każdy z nas. A płacić powinni tylko ci, co uważają, że dziecko z gwałtu no musi się urodzić + zrzuta na becikowe i utrzymanie malucha. Ponieważ fundacje i stowarzyszenia typu ProLife są aktywne, ale jedynie PRZED URODZENIEM, a jakoś nie słyszałem, co one robią dla dzieci po urodzeniu.

 

PS A już największy wstyd to to, że Polaków przed Polską broni Unia Europejska.

Ani grosza nie powinna dostać. Oczywiście "postępowy" Europejski Trybunał Praw Człowieka oraz Helsińska Fundacja Praw Człowieka opiniująca w tej sprawie pominęły prawa człowieka, który stracił życie. Polska będzie musiała wypłacić odszkodowanie za to, że lekarze zrobili dokładnie to, co powinni - stanęli w obronie ludzkiego życia. Gdyby żył Stanisław Bareja, to miałby obecnie codzienną dawkę absurdów lewicowej ideologii do nowych scenariuszy filmowych.

Edited by deha

Share this post


Link to post
Share on other sites

538 PLN/m²

 

Zawsze mogło być z widokiem na park i jedno zero więcej.No

 

i kibelek połozony w strategicznym miejscu - pomiędzy łóżkiem a wyjściem.

 

Jednak doczytalem ze to tylko odstepne, mieszkanie nie na sprzedaz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar narodu amerykańskiego (za grubą kase) dla narodu polskiego nie wytrzymuje napiecia:

 

Wstrzymano pierwsze loty szkoleniowe polskiego Dreamlinera - informuje RMF FM. Jak wyjaśnia rzecznik LOT-u, zawinił jeden z elementów podwozia, który trzeba wyregulować, ale "nie jest to awaria". Niewykluczone, że loty uda się wznowić jeszcze dziś.

Narzędzia potrzebnego do wyregulowania tego elementu podwozia nie ma w Polsce. Technicy Boeinga szukali go tam, gdzie są już te samoloty, czyli między innymi w Seattle i Tokio. Potem jednak uznali, że być może uda się rozwiązać problem bez użycia tego narzędzia, a samolot jeszcze dziś poleci.

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pierwszy-polski-dreamliner-uziemiony-to-nie-awaria,1,5317143,wiadomosc.html

 

WNIOSEK: trzeba mieć Dremalinera i tu-154, który poleci po narzedzia do Dremalinera na druga półkulę!

 

foto_09e69184f93062a91bb4c2f0d2abec88.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tą grafiką powyższą udowadniasz, że sam jesteś trollem.

 

URze R.I.P

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i padła kolejna prawicowa szmata, "Uważaj Łże". Teraz ćmy poleciały do kolejnego numeru o ksywie "Wśmieci", który miejmy nadzieje, że pociągnie tak długo jak niepamiętny już "Wprost przeciwnie", czyli dopóki nie pojawi sie ciekawa okładka. Dzisiaj widziałem w tramwaju jednego najaranego kombatanta studiującego spis treści nowego śmietniskowego czasopisma o wartości makulatury. Nie ma się jednak co podniecać. za tydzień obecny numer o wartosci 2,90 wyląduje w drugim obiegu na targu i bedzie można nabyć za 50 gr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Urzednicy niszczący przedsiębiorców

 

2. Przedsiębiorcy robiący za doradców od prawa podatkowego (bo przecież nie będa sobie zaplątać głowy robieniem biznesów - biznesy to tylko służby specjalne pewnie robią)

http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,11993122,Glowne_zajecie_przedsiebiorcow__nauka_podatkow.html

 

3. Stadion, którego dach zamyka się w pełnym słońcu,a otwiera jak leje deszcz

 

4. Lotnisko, które ma mgłę, ale nie ma ILS-u

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12951057,WizzAir_wsciekly_na_Modlin__Chce_wrocic_na_Okecie.html#LokKrajTxt#LokKrajTxt

 

5. Drogi donikąd

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12922755,Na_Mokotowie_jak_w_Chinach__dom_stoi_na_srodku_drogi.html

 

Witajcie w Polsce! Tu warto żyć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

w Wałbrzychu to dopiero będzie klawe życie. Dobranocka i luuuuu,czas spać.

m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,13027264,Radykalne_kroki_Walbrzycha__sklepy_tylko_do_23__kluby.html

 

bo po co podatki mają iść na policje czy straż miejską,zwiększenie patroli. lepiej dać bankierom, sprzedać kościolowi ziemie z 99%-ową bonifikatą,a niedobór kasy w budżecie pokryć zwinięciem asfaltu i zamknięciem biznesów. jedyny sluszny biznes rozrywkowy w Wałbrzychu to zapewne biedaszyby i kościółek oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w Wałbrzychu to dopiero będzie klawe życie. Dobranocka i luuuuu,czas spać.

m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,13027264,Radykalne_kroki_Walbrzycha__sklepy_tylko_do_23__kluby.html

 

bo po co podatki mają iść na policje czy straż miejską,zwiększenie patroli. lepiej dać bankierom, sprzedać kościolowi ziemie z 99%-ową bonifikatą,a niedobór kasy w budżecie pokryć zwinięciem asfaltu i zamknięciem biznesów. jedyny sluszny biznes rozrywkowy w Wałbrzychu to zapewne biedaszyby i kościółek oczywiście.

 

Umberto, rozważałeś bycie księdzem, biskupem?

Dostałbyś ten kawałek ziemi z 99% bonifikatą, żyłbyś jak w raju już na ziemi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
    • http://www.wypozyczalniaprzyczepkrosnostyrus.pl/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,180
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×