Jump to content
zabaco

Co udało mi się w życiu wygrać ?

Recommended Posts

Nie widziałem takiego tematu, a myślę, że może być ciekawy :)

Przez całe życie nigdy nic nie wygrałem w żadnych konkursach - aż do tego roku :]

w styczniu - film na dvd ;)

w lipcu - płytę Maleńczuka

dziś - voucher na 750zł w Pytanie na śniadanie w tvp2 :)

 

A jak Wam sprzyja szczęście ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie sprzyja. Jeszcze nigdy niczego nie wygrałem :P

 

 

Edit: Gratuluję wygranej :P

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratuluję wygranej w tvp2 :)

 

a u mnie

dużo biletów na koncerty,

trochę t-shirtów,

pare kart podarunkowych do empiku,

w ubiegłym roku 2k na imprezę z heyah w Dębkach

no i ostatnio aukcje domeny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 raz w totka (trójka) i nigdy więcej

podobnie w zakładach bukmacherskich

w konkursach przeważnie 3 miejsce :)

co do samych wygranych nic nadzwyczajnego,

mimo to mogę liczyć na szczęście w tym całym nieszczęściu :)

wysoki wskaźnik UO (Urok Osobisty)- to też jakieś szczęście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W różnych stacjach radiowych od CD (ponad 300szt), pizza (ponad 50szt), odtwarzaczy mp3 (około 10szt), po wejściówki do kina (ponad 100szt), koszulki (kilkadziesiąt) i plecaki (ponad 20szt). Mogę szczerze powiedzieć, że z mamą i siostrą trudniliśmy się tym przez około 6 lat i łącznie mamy na koncie ponad 1k szt wygranych. Głównie radio: Piekary, MegaFM (chyba już nie istnieje), Planeta, Flash (chyba już nie istnieje).

Moja mama tylko w roku wygrała wypiekacz do chleba i kilkanaście innych nagród, ale nie robi tego już "profesjonalnie".

 

Ja raz wygrałem na pół ze znajomym 5,500zł na automacie owocówce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nissan Micra. Wystarczyło zrobić zakupy w sklepie, które i tak robiliśmy.

 

Ludzie to mają szczęście ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Commodore 64 w konkursie Kuriera Szczecińskiego. Była to główna nagroda (druga to filtr do wody ;p),

a w losowaniu brał chyba udział cały Szczecin ;-). Trzeba było wyciąć kupony z trzech(5?) kolejnych gazet

i wrzucić do urny na festynie na torze kolarskim. Warunkiem była obecność podczas losowania.

Błagałem tatę, żebyśmy zostali do losowania (przetrzymałem go dobre 5 godzin) bo jak uważałem

na bank wygramy no i udało się. Nieźle się tata zdziwił jak go wyczytali i musiał iść na scenę po komodorca,

ja podskoczyłem z radości, a reszta toru wydała jęk zawodu ;-) Było to gdzieś pomiędzy 1990-1992 rokiem ;-)

Wspomnienie bezcenne ;-P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie to mają szczęście ;)

Niektórzy z kolei mają szczęście w miłości i to prawie w każdym konkursie, w którym biorą udział ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy od takich wygranych należy odprowadzić podatek? (ups!)

Od miłości ?

Niekiedy tak, rodzinny - przez całe życie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze. Wychodzi na to, że nic nigdy nie wygrałem z konkursów losowych, ale też nie przypominam sobie abym kiedykolwiek brał w nich jakiś większy udział, ostatnio to jakoś na Małysza wysłałem sms'a (kiedy jeszcze skakał :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę trójek w totka, dżojpad w konkursie magazynu komputerowego i pierwsze miejsce w dyktandzie ogólnopowiatowym (nagrodą był fajny telefon bezprzewodowy, z 10 lat służył zanim się popsuł). ;-) Rozumiem że wygrane aukcje i trafione opcje się nie liczą? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Ipod 3g

- dysk twardy 1 TB

- kilka pendrive'ów i innych gadżetów

- książka programistyczna x 2

- "parę" PLN w dropped

 

Więcej w tej chwili nie pamiętam.

Wszystkie z powyższych wygranych zawdzięczam bardziej wiedzy niż szczęściu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Książkę w konkursie radiowym naście lat temu

Plecak (za zdjęcie w fajnej koszulce na fanpejdżu FB - w sumie tak po prostu, ne zależne ode mnie, bo specjalnie nie brałem w tym udziale, nagroda zostałą mi niejako po prostu przydzielona).

 

Generalnie nie gram zbyt wiele w konkursach. No ale wiadomo, żeby wygrać, trzeba grać, tak jak w tym starym dowcipie z Mojsze który prosił Jahwe o wygraną w Totka, Jahwe mu odpowiedział: Mojsze ty mi daj szansę i zagraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nissan Micra. Wystarczyło zrobić zakupy w sklepie, które i tak robiliśmy.

Mój dziadek mawiał: "Bogatemu to i byk się ocieli" ;)

 

Coś tam w życiu wygrałem, ale nie ustawiło mnie to jeszcze na resztę lat:

 

2 x czwórkę w Lotto (trójkę pewnie z 5-6 razy miałem też)

 

Kiedyś (ponad 10 lat temu) był konkurs na hasło reklamowe dla papierosów L&M, poza hasłem trzeba było też wysłać chyba jakieś 5 szt. wyciętych kuponów z paczek. Wysłałem kilka takich zgłoszeń i dostałem w nagrodę notes elektroniczny Casio (2MB pamięci, jak na tamte czasy, mega wypas - miałem go jeszcze w ubiegłym roku, ale syn załatwił wyświetlacz)

 

Pewnie jakieś inne pierdoły jeszcze wygrałem z dwa razy w życiu, ale sobie teraz nie przypominam.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem wielką kopertę z paroma listami oraz płytą z oprogramowaniem jakiegoś kasyna online, co przyszło do mnie aż z Wielkiej Brytanii.

Rzecz jasna nic takiego nigdy nie zamawiałem, a skąd mieli mój adres też nie wiem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem wielką kopertę z paroma listami oraz płytą z oprogramowaniem jakiegoś kasyna online, co przyszło do mnie aż z Wielkiej Brytanii.

Rzecz jasna nic takiego nigdy nie zamawiałem, a skąd mieli mój adres też nie wiem :D

 

Trzeba pamiętać gdzie się rejestruje i co się klika :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba pamiętać gdzie się rejestruje i co się klika :)

 

Hehe, bo może czasem niespodziewanie jakiś wibrator przyjść w paczce oklejonej taśmą z adresem www danej firmy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×