Jump to content

blazej

Użytkownik
 • Content Count

  1469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

blazej last won the day on May 30

blazej had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

About blazej

 • Rank
  Uzależniony
 • Birthday 12/18/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kujawy/Toruń
 • Zainteresowania
  domeny, historia, sport, muzyka

Recent Profile Visitors

9713 profile views
 1. Mam to samo. Np. z @warszawa*co.pl, @amdinvest*co.pl, @lublin*co.pl
 2. Dzięki, postaram się być. Ktoś jeszcze z forumowiczów się wybiera?
 3. Prawda. Kto wie, może ruch botów nie jest zliczany lub w znaczącym stopniu ograniczony?
 4. Rozumiem, że oczekujesz live stream domen w HD? Może być ciężko Taki żart, który moim zdaniem jednak trafnie podsumowuje Twoją wypowiedź. AM ma być narzędziem do rejestracji i obsługi domen w szerszym zakresie niż u innych rejestratorów. Widzę jednak, że jesteś na forum dość krótko, więc może również i nie do końca jesteś zorientowany po co istnieje AM. Na pewno nie ma być "wieszakiem" na grafikę i video. Co innego jest tu ważne.
 5. Wydaje mi się, że oceniając AM po zmianach zapomniano o najważniejszym. Pracownicy tej firmy za pośrednictwem di.pl cały czas mają kontakt ze swoimi użytkownikami. Zapowiedzieli zmiany z pewnym wyprzedzeniem (a naprawdę nie musieli, konkurencje mają wyjątkowo skromną wśród serwisów dedykowanych w dużej części dla domainerów). Byli i są otwarci na sugestie zarówno przed jak i po zmianie silnika serwisu. Dużo większe tuzy na rynku domen internetowych (vide nazwa.pl, home.pl - pomijam ich ofertę, chodzi o ich dostępność i rozpoznawalność) średnio liczą się z opiniami użytkowników, a pewne kwestie są u nich problematyczne od wielu, wielu lat (czytajcie: są głusi na sugestie userów, chociażby kwestia cesji domen etc.) AM chce współpracować, chce się rozwijać, także w oparciu o nasze opinie. Oczywiście, że są niedociągnięcia! To niemożliwe przy takiej mnogości opcji by od razu wszystko było OK. Ja np. nie mogłem przy rozpoczęciu pracy z nową wersją wybrać swojego nicku, który był zajęty (okazało się, że był jakiś bug w systemie, który powodował, iż blokowałem swój login sam sobie) Kwestia zgłoszona i rozwiązana bardzo szybko przez Zuzannę i Michała. Sprawdzanie domen wolnych do rejestracji trwa dłużej niż przed zmianami (i to dla mnie największy minus, liczę na poprawę w tej kwestii). Zapewne AM włożył olbrzymią ilość czasu i pieniędzy, publikując nową wersję serwisu. Nie oszukujmy się, stara wersja AM nie wróci, nie bądźmy dziećmi, którzy chcą zwrotu starych, wyrzuconych zabawek (i dobrze, trzeba iść do przodu) Jednemu będzie podobać się stare, drugiemu nowe. Osobiście np. wolałem internet z połowy lat 2000, niż obecny (większa ilość treści, mniej grafiki). Czasy się jednak zmieniają, internet się zmienia. W związku z tym, także i narzędzia dla domeniarzy/webmasterów etc. ewoluują. Nie ma od tego odwrotu. PS. Bynajmniej ten post nie miał być laurką pochwalną w stronę AM. Nigdy nic mnie z tą firmą (poza byciem klientem) nie łączyło. Doceniam jednak ich zaangażowanie w rozwój. I tyle.
 6. Czy planujecie wprowadzenie mechanizmu sprzedaży subdomen w domenach utrzymywanych w serwisie? Było o tym wspomniane w dyskusji, jednakże temat ucichł.
 7. Zawsze nowe będzie "be", dopóki użytkownicy się nie przyzwyczają. Wybieram nowy Aftermarket.
 8. Wybaczcie, że odkopuje temat po niemalże dekadzie, ale po co tworzyć nowy, z identycznym pytaniem? Poszukuję skryptu do rejestracji subdomen (nie aliasów). Większość ofert/propozycji wymienionych w postach powyżej uległo dezaktualizacji (co mnie oczywiście nie dziwi, biorąc pod uwagę upływ lat w sieci). Jeśli nie jesteście w stanie polecić jakiegoś skryptu , to czy macie doświadczenie za jakimiś agencjami, które zajmowały się tym w przeszłości i nie wycisnęły z klientów ostatnich soków? (czyt. pieniędzy) Chodzi mi tylko o funkcjonalność rejestracji subdomen (bez dodatkowych fajerwerków typu autorskie CMSy i inne cuda). Będę wdzięczny za sugestie.
 9. blazej

  Saturn.pl

  Moim zdaniem na 99,99 % będzie przekierowywać na Mediamarkt.pl Warunek jeden - odpowiedzialni managerowie ds. marketingu.
 10. germanisci.pl starepocztowki.pl ecotourism.pl klubrowerowy.pl najlepszepiwa.pl mamrower.pl beermarket.pl deutschlernen.pl jazdanarowerze.pl histeo.pl sprzedazrowerow.pl piwex.pl najlepszeprzyprawy.pl strefaprzypraw.pl deutschland.com.pl Witajcie, Lekkie wietrzenie "magazynu". Interesujące domeny w bardzo przystępnych cenach Kup Teraz. Kto pierwszy ten lepszy. beermarket.pl 99 PLN deutschland.com.pl 49 PLN deutschlernen.pl 49 PLN ecotourism.pl 149 PLN germanisci.pl 99 PLN histeo.pl 79 PLN jazdanarowerze.pl 249 PLN klubrowerowy.pl 99 PLN sprzedazrowerow.pl 49 PLN mamrower.pl 79 PLN najlepszepiwa.pl 399 PLN piwex.pl 79 PLN najlepszeprzyprawy.pl 99 PLN starepocztowki.pl 149 PLN strefaprzypraw.pl 299 PLN oraz aukcja LM koszykowka24.pl od 10 PLN https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2271691 Polecam!
 11. AgenciUbezpieczeniowi.pl Jak mam być szczery to kompletnie zapomniałem, że zamówiłem jej przechwycenie. Co sądzicie? Podobno to jeden z zawodów najbardziej zagrożonych automatyzacją. Słowo klucz: podobno...
 12. @szmiko Na rejestrację wydałem nieco ponad 6 dolarów, do przeżycia. @mwyczolkowski Czas pokaże, czasem trzeba zaryzykować. Po prostu słowo-generyk, pasowało mi do końcówki. Dziękuję wszystkim za dotychczasowe opinie. Jeśli jeszcze ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat tej domeny, to zachęcam
 13. ksiegarnia.online Biorąc pod uwagę korzystną cenę rejestracji w GoDaddy uległem pokusie rejestracji domeny ksiegarnia.online Generalnie mocne słowo kluczowe + rozszerzenie, które wyjątkowo do niego pasuje. Co sądzicie? Wiem wiem, nowa końcówka
 14. Może i adres mailowy wygwiazdkowałeś, ale hyperlink pozostał, a co za tym idzie personalia owego policjanta. Trochę słabo.
 15. Problem występuje już od kilkunastu godzin...trochę słabo :/
×