Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/25/19 in all areas

 1. 8 points
  forumowa wyszukiwarka mówi, że ta domena wystąpiła dopiero 59 razy w różnych tematach, nie przesadzajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 2. 3 points
  Witam, A może by tak porozmawiać o transakcjach, które doprowadzono do skutku? Wykres poniżej prezentuje ryneczek domen na AM tj. ilość domen, które zostały tam sprzedane.
 3. 2 points
  W ostatnich 12 miesiącach najwięcej ofert i co za tym idzie odrzuceń wygenerowały u mnie: konopie*pl, ganja*pl i marycha*pl. Nawet na marichuana/canabis/kanabis przychodzą jakieś oferty. Z love i milionerami nie mam nic.
 4. 2 points
  Panowie, nie ma tutaj limitów.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Zajmij się swoim życiem i swoimi domenami. To jest moja i tylko moja sprawa ile razy piszę o odrzuconych ofertach. Jeśli jeszcze tego nie pojąleś, czas najwyższy to zrobić. Jest to moja ostatnia wypowiedź na ten temat z mojej strony. Tak że możecie się swobodnie produkować dalej ale już bez mojego udziału w tej jakże owocnej i wiele wnoszącej "dyskusji".
 7. 1 point
  Może by tak Bazylemu wydzielić osobny temat: "Oferty na moją LoveStory.pl ( Love-Story.pl też mam )" aby tam mógł z księgową dokładnością i skrupulatnością dokumentować KAŻDĄ ofertę (bo przecież, regulamin nie zabrania a świat musi wiedzieć o każdej). Miłośnicy tematu będą mogli subskrybować sobie ten kanał bo zapewne wiele osób będzie śledzić taki wątek z zapartym tchem... ( w poprzednim odcinku: Bazyli dostał kolejną ofertę na LoveStory .pl, przyjmie ją czy odrzuci? Dowiecie się zaraz po reklamach...)
 8. 1 point
  Nie bój się - policzą tylko te Twoje Dawniej człowiek wchodził i sprawdzał, czy ktoś coś nie chce kupić, a teraz wchodzi się, by sprawdzić co tam z love story ?
 9. 1 point
  Jak już się bawisz w takie dane to powinieneś je poszerzyć o informacje : w jakim przedziale czasowym ,w jakich wątkach i przez kogo. Bo na te 59 razy złożyły się nie tylko moje posty...
 10. 1 point
  Najwyraźniej nadal czegoś nie rozumiesz... Informuje o odrzuconych ofertach na nasze domeny. Nie jest moją winą że akurat ta domena cieszy się najczęstszym zainteresowaniem potencjalnych kupujacych, nie tylko poprzez skladanie ofert ale również zapytania ( kilka miesięcznie ). Wbij sobie zatem do łba, że moją i tylko moją sprawą jest czy chce o tym informować czy nie, skoro robię to zgodnie z regulaminem tego forum. W związku z powyższym wszelkie swoje uwagi na ten temat zachowaj dla siebie.
 11. 1 point
  Nie wiem czemu ale mam po dzurki w nosie czytania o lovestory.pl i to nie tylko w tym temacie. Czuję dziwny przesyt. Zmęczenie materiału. Tak jakby historia miłosna zamieniła się w operę mydlaną.
 12. 1 point
  To chyba wątek...Odrzucone oferty... Zatem musisz poradzić kupującym by ich nie skladali...Nie będzie ofert, nie będe pisał...
 13. 1 point
  Liczby wzięły się z loga: https://www.aftermarket.pl/market_events.php Oferty kupna domeny Kup Teraz są składane średnio co 30 minut, a więc w ciągu dnia średnio wychodzi 48 ofert Dane AM z ostatnich 5 dni wyglądają następująco Data Ilość Ofert 24-Sty 41 23-Sty 66 22-Sty 87 21-Sty 83 20-Sty 30 Te oferty dotyczyły 221 różnych domen i średnio ofert kup teraz per domena było: 1.4 Oferty kupna domeny na Akcji są składane średnio co 10 minut, a więc w ciągu dnia średnio wychodzi 144 ofert Dane AM z ostatnich 5 dni wyglądają następująco Data Ilość Ofert 24-Sty 163 23-Sty 147 22-Sty 138 21-Sty 214 20-Sty 115 Te oferty dotyczyły 336 różnych domen i średnio ofert w aukcji per domena było: 2.3
 14. 1 point
  A lovestory.pl jest chyba najbardziej pożądaną polską domena w niższym zakresie cenowym
×