Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Materiał biologiczny jak każdy inny.

 

Duże źródło komórek macierzystych, choć już nie totipotentnych tylko pluripotentnych.

Nie dla każdego jest to tylko materiał biologiczny, choć dla lewusa poddawanego nazistowskiej propagandzie owszem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie dla każdego jest to tylko materiał biologiczny, choć dla lewusa poddawanego nazistowskiej propagandzie owszem.

 

Oczywiście. Dla prawicowych faszystów, znacznie lepszym materiałem biologicznym może są polegli żołnierze, wysłani na front.

 

5us_troop_killed_may_6_2011.jpg

 

Z naukowego punktu widzenia podpowiadam, to strata dla Państwa średnio 20-30 lat wpompowywania pieniędzy w życie takiego człowieka, by potem pozwolić go zabić i zakopać (jesli da się pozbierać)

 

Oczywiście dla ekonomii faszystów jest to bardziej opłacalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie , że wierzysz w OFE.

...

Chyba przemęczony jesteś?

 

Pomijając moralny aspekt aborcji, dziwi mnie dlaczego współcześnie wiele państw wprowadza rozwiązania dla nich niekorzystne. Przecierz nowy obywatel, nawet niechciany przez rodziców jest dla państwa cenny. Z jednej strony kupa szmalu idzie na politykę prorodzinną (nie w Polsce), a z drugiej pozwala się niszczyć przyszłych podatników.

Tutaj mały człowieczek wyjęty w całości: http://trymestr.pl/fotos/zarodek.jpg

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijając moralny aspekt aborcji, dziwi mnie dlaczego współcześnie wiele państw wprowadza rozwiązania dla nich niekorzystne. Przecierz nowy obywatel, nawet niechciany przez rodziców jest dla państwa cenny. Z jednej strony kupa szmalu idzie na politykę prorodzinną (nie w Polsce), a z drugiej pozwala się niszczyć przyszłych podatników.

Tutaj mały człowieczek wyjęty w całości: http://trymestr.pl/fotos/zarodek.jpg

Wychowanie nowego podatnika to perspektywa 20-30 lat, a polityk wybierany na 4-letnią kadencję musi myśleć o tym, żeby w ciągu 4 lat nakraść się tyle, żeby żyć z tego do końca życia, o czym dobrze wiedzą kartele farmaceutyczne. To tyle odnośnie decydentów, reszta musi głosować zgodnie z prikazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto mi powie co to jest? Reklama tego czegoś przyszła mi na pocztę. nowalepszapolska.pl

 

Nowa partia?

Nie wygląda na coś powiązanego z polityką, jest to raczej marketingowa próba zainteresowania odbiorcy tworząc aluzję do bieżących wydarzeń. Abonent - Wirtualna Polska, również na to wskazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wygląda na coś powiązanego z polityką, jest to raczej marketingowa próba zainteresowania odbiorcy tworząc aluzję do bieżących wydarzeń. Abonent - Wirtualna Polska, również na to wskazuje.

 

A więc zwykła reklama. A ja myślałem nawet o Solidarnej Polsce. :) Chociaż wątpiłem, czy tak poważny projekt promował by się w tak niepoważny sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto mi powie co to jest? Reklama tego czegoś przyszła mi na pocztę. nowalepszapolska.pl

 

Nowa partia?

Prawdziwy domainer zaczyna od sprawdzenia whois:

 

ABONENT:

firma:

Wirtualna Polska S.A.

 

ulica:

Traugutta 115C

 

miasto:

80-226 Gdańsk

 

lokalizacja:

 

PL

ostatnia modyfikacja:

2012.01.17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wpadłem na to w tym wypadku szczerze mówiąc. :)

 

A więc wp.pl pewnie coś szykuje bo to wyjaśniłoby skąd mieli mój adres. :)

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wygląda na coś powiązanego z polityką, jest to raczej marketingowa próba zainteresowania odbiorcy tworząc aluzję do bieżących wydarzeń. Abonent - Wirtualna Polska, również na to wskazuje.

 

Dla mnie to wygląda jak reklama nowej strony WP. :) Znaczy się dokładnie WP.pl - nowa lepsza Wirtualna Polska.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za ten link :)

 

Palikot zapytany przez jedną z dziennikarek wp.pl o Tylkowskiego, odpowiedział:

 

"Tylkowski jest niepełnosprawny umysłowo i jestem pewien, że nie wejdzie do Sejmu. Wystawiliśmy go nie po to, aby wygrał, tylko żeby pokazać, że w Polsce żyje ogromna liczba osób wykluczonych, które nie funkcjonują w przestrzeni publicznej. Ich odmienność tak bardzo nas razi, że wolimy ich zamknąć w domach opieki społecznej. Musimy otworzyć się mentalnie na takich ludzi"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto mi powie co to jest? Reklama tego czegoś przyszła mi na pocztę. nowalepszapolska.pl

Nowa partia?

własnie slyszalem reklame w radiu i brzmi jak spot wyborczy, ale jek widac chyba nie o to chodzi

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Władcy marionetek - sprawdź na kogo głosowałeś...

 

Tomasz Sekielski wcielił się w rolę dziennikarza śledczego. Ujawnia niespełnione obietnice polityków, ofiary systemu i ciekawe wątki kampanii wyborczych.

 

Obsada:

Donald Tusk

Aleksander Kwaśniewski

Jarosław Kaczyński

Piotr Tymochowicz

i inni...

Nie oglądałem tego, ale może kogoś zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
własnie slyszalem reklame w radiu i brzmi jak spot wyborczy, ale jek widac chyba nie o to chodzi

 

Jednak okazała się w istocie reklamą wp.pl a dokładniej nowej strony głównej tego portalu. ;)

 

Wystarczy skorzystać teraz z linku który pokazuje już pełną wersję reklamy. ;)

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.tvn24.pl/12692,1733016,0,1,drog...,wiadomosc.html

 

Nie zapomne, jak kilka lat temu ktorys z rzadow chcial obowiazkowo wprowadzic biodiesel, to wszystkie media bez wyjatkow chcialy zagdakac tenze rzad, bo jak to, silniki sie popsuja etc. Teraz, gdy paliwo jest w cenie, to nagle pomysl super!

 

Nie wiem, czy ogladaliscie wczoraj "Lisa", aczkolwiek Piotr "Glaca" Mohamed bardzo trafnie skwitowal, o co chodzi z ta cala ACTA. Przyznam, ze i mi otworzyl oczy, bo wczesniej nie pomyslalem o patentach i konkurencyjnosci...

 

Co laczy dwa powyzsze? Ano to, ze przyjmujac ACTA, mozemy zapomniec o biodieslu nawet na uzytek wlasny, bo koncerny z jueseja zaraz zaskarza takiego rolnika o samo sianie rzepaku... Wszakze tenze koncern bedzie mial patent na biodiesel. To samo bedzie z GMO, oprogramowaniem, lekami i innymi patentowymi debilizmami, ktore obecnie sa w jueseju, a chce sie wprowadzic to na reszte swiata.

 

Naprawde smutne czasy nas czekaja ;)

--

Oczywiscie Boni jak rasowy POlityk, nic specjalnego nie wniosl, a wrecz jedynie zmetlil cala dyskusje. Sam nawet nie wie, o co w tym wszystkim biega.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co laczy dwa powyzsze? Ano to, ze przyjmujac ACTA, mozemy zapomniec o biodieslu nawet na uzytek wlasny, bo koncerny z jueseja zaraz zaskarza takiego rolnika o samo sianie rzepaku... Wszakze tenze koncern bedzie mial patent na biodiesel. To samo bedzie z GMO, oprogramowaniem, lekami i innymi patentowymi debilizmami, ktore obecnie sa w jueseju, a chce sie wprowadzic to na reszte swiata.

 

Naprawde smutne czasy nas czekaja ;)

--

Oczywiscie Boni jak rasowy POlityk, nic specjalnego nie wniosl, a wrecz jedynie zmetlil cala dyskusje. Sam nawet nie wie, o co w tym wszystkim biega.

 

Dokładnie to samo tłumaczyłem ostatnio koledze, który całym sercem popierał ACTA ;)

 

Dlatego aby temu zapobiec zachęcam do pobierania wniosku o przeprowadzenie referndum i zbierania podpisów wśród znajomych/rodziny itd.

Im nas będzie więcej tym lepiej!

 

http://www.referendumacta.pl/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie to samo tłumaczyłem ostatnio koledze, który całym sercem popierał ACTA ;)

 

Dlatego aby temu zapobiec zachęcam do pobierania wniosku o przeprowadzenie referndum i zbierania podpisów wśród znajomych/rodziny itd.

Im nas będzie więcej tym lepiej!

 

http://www.referendumacta.pl/index.php

 

Referendum to byloby sensowne, gdyby to cos wnioslo do naszego zycia. Teraz rzad sie wycofa, ale po kilku miesiacach wprowadzi innego babola, jeszcze gorszego. Tu nie chodzi o to cale ACTA. Najwiekszym zagrozeniem dla spoleczenstwa sa nie przepisy, a rzady! Rzady sprzedawczykow, ktorzy za kilka srebrnikow w d... maja swoje narody. Przyklad ACTA pokazuje, ze to nie sluzy spoleczenstwu, tylko kilku koncernom i to w wiekszosci amerykanskim.

 

Ot, chociazby z ostatnich chwil, gdy Tusk sfrajerowal Polske, podpisujac ten chory traktat. Tylko po to, zeby uratowac kilka bankow zachodnich, glownie francuskich. Gdy zwykly szary obywatel ma klopoty, to panstwo ma go w czarnej dziurze budzetowej. Gdy jednak zachodni koncern ma klopoty, to rzady robia wszystko, by prezesi dostali jeszcze milionowe premie ;)

 

Kurde, gdzie te idealy i zasady wsrod politykow, ktore przyswiecaly politykom 30-20 lat temu... ;) Teraz tylko korupcja, zwana lobby, i ochrona interesow koncernow, a ludzmi nikt sie nie przejmuje...

 

Zatem cale to referendum, to kropla w morzu potrzeb - potrzeb zmian w mentalnosci myslenia politykow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, czy ogladaliscie wczoraj "Lisa", aczkolwiek Piotr "Glaca" Mohamed bardzo trafnie skwitowal, o co chodzi z ta cala ACTA. Przyznam, ze i mi otworzyl oczy, bo wczesniej nie pomyslalem o patentach i konkurencyjnosci...

 

Co laczy dwa powyzsze? Ano to, ze przyjmujac ACTA, mozemy zapomniec o biodieslu nawet na uzytek wlasny, bo koncerny z jueseja zaraz zaskarza takiego rolnika o samo sianie rzepaku... Wszakze tenze koncern bedzie mial patent na biodiesel. To samo bedzie z GMO, oprogramowaniem, lekami i innymi patentowymi debilizmami, ktore obecnie sa w jueseju, a chce sie wprowadzic to na reszte swiata.

 

Naprawde smutne czasy nas czekaja ;)

--

Oczywiscie Boni jak rasowy POlityk, nic specjalnego nie wniosl, a wrecz jedynie zmetlil cala dyskusje. Sam nawet nie wie, o co w tym wszystkim biega.

Również oglądałem i przyznam że jestem pod dużym wrażeniem dla Boniego, rzadko zdarza się żeby u nas ktoś był tak profesjonalnie wyszkolony. Omotał wszystkich swoich dyskutantów i ustawił całą dyskusję pod kątem tematu kochajmy się wszyscy. Widać, że agentura działa coraz bardziej profesjonalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również oglądałem i przyznam że jestem pod dużym wrażeniem dla Boniego, rzadko zdarza się żeby u nas ktoś był tak profesjonalnie wyszkolony. Omotał wszystkich swoich dyskutantów i ustawił całą dyskusję pod kątem tematu kochajmy się wszyscy. Widać, że agentura działa coraz bardziej profesjonalnie.

A tam agentura, to kosmici.

 

Kosmici upodobali sobie naszą ukochaną Polskę, dobrze że mamy tak przenikliwą prawicę, ona wie że coś sie dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tam agentura, to kosmici.

 

Kosmici upodobali sobie naszą ukochaną Polskę [...]

 

 

... a horacy11, di.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tam agentura, to kosmici.

 

Kosmici upodobali sobie naszą ukochaną Polskę, dobrze że mamy tak przenikliwą prawicę, ona wie że coś sie dzieje.

No popatrz pan, a ja akurat ani nie z lewicy, ani nie z prawicy, ani nie z centrum i co wtedy?

 

Wkurza mnie, ze politycy podzielili sobie spoleczenstwo na jakies durne obozy i szczuja sie wzajemnie. Czesc z tych nieswiadomych nawet nie ma pojecia, czym jest lewica/prawica/centrum, ale gdy dochodzi do wyborow, to idzie glosowac na "prawice/lewice/centrolewice/centroprawice/centrum". Zapytac jednego z drugim, czym tak naprawde jest ta lewica, to powie, ze to SLD, a prawica to Kaczynski (tak, wiem, smieszne). I cala wiedza o biegunach politycznych sie konczy na sloganach podawanych w mediach..

 

Horacy, nie wszystko jest czarno biale! Sa jeszcze ludzie, ktorzy trzezwo patrza na rzeczywistosc i maja odrobine oleju w glowie.

 

A w ogole, to mam wrazenie, jakby to konto bylo zalozone przez kogos z di.pl tylko po to, zeby nudno nam nie bylo. Ot, taki jakis prowokator dyskusji, bo nie chce mi sie wierzyc, ze PO go tu wyslalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×