Jump to content
SELES

Wartość domen 3-literowych

Recommended Posts

Zapewne "duzo" bedzie takich obcokrajowcow. Po drugie nie ma nic do rzeczy , ze angielski jest na topie, bo zyjemy w Polsce i co z tego ze duza liczba slow w jezyku ang zawiera te znaki, jak masz wyrazna wskazowke na Sedo co o tym mysla domeniarze / spekulanci, ktorzy kupuja te domeny od siebie. O kliencie koncowym mozna tylko snic.
pożyjemy zobaczymy, przypomnimy sobie ten wątek za jakiś czas. Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli domena coś znaczy w języku angieskim, jak np. wax.pl, to jak najbardziej warto 3mac.

 

Podales przyklad domeny generycznej, a nie zlepku przypadkowych literek. :ph34r: Ale mogles to robic z grubszej rury i dac przyklad sex :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

domeny z x na koncu w mowie sa domenami 4 literowymi i fajnie brzmia

 

max, wax, sex itp

 

dlatego w tym przypadku nie mowilbym o znakach nieporzadanych

 

natomiast ywq qyw to kompletnie bez sensu i 30 zł by mi bylo szkoda

Share this post


Link to post
Share on other sites

zastanawiające jest czemu wśród tych 500 domen nie ma ani jednej literki z "y". Musiał być to więc błąd panelu, a nie niechęć lub brak pieniędzy na przedłużenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zastanawiające jest czemu wśród tych 500 domen nie ma ani jednej literki z "y". Musiał być to więc błąd panelu, a nie niechęć lub brak pieniędzy na przedłużenie.

 

może posiada je ktoś inny :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
zastanawiające jest czemu wśród tych 500 domen nie ma ani jednej literki z "y". Musiał być to więc błąd panelu, a nie niechęć lub brak pieniędzy na przedłużenie.

 

Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem ale licytowana jest domena ydy.pl która posiada ich aż nadto :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem ale licytowana jest domena ydy.pl która posiada ich aż nadto :ph34r:

No tak ale to jedyna. Może to jakiś inny spad

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem ale licytowana jest domena ydy.pl która posiada ich aż nadto :ph34r:

To nie była domena z tego spadu. Miała opcję.

serwery nazw: ns1.dropped.pl.

ns2.dropped.pl.

utworzona: 2007.06.22 00:27:10

ostatnia modyfikacja: 2008.06.15 13:10:55

opcja: utworzona 2008.04.24 11:53:52

ABONENT:

firma: Visium

 

a.

Edited by ams

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możliwe, ze chcieli kupić pakiet domen ze swojej branży w celu zainwestowania środków i ewentualnej przyszłej sprzedaży z zyskiem..

Co potwierdza tylko to, że najlepszą inwestycją są takie domeny. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co potwierdza tylko to, że najlepszą inwestycją są takie domeny. :ph34r:

 

 

odkopujesz jakiś stary temat z tego wątku, pisz na bieżąco a nie jakieś przeterminowane tematy, nie widzisz o czym teraz rozmawiamy? o 500 domenach, które spadły

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty na serio jesteś taki nie kumaty, czy tylko udajesz? Przeczytaj jeszcze raz tytuł tego tematu.

 

Tu masz wątek o spadających trójliterówkach.

Też nie rozumiem dlaczego nabijacie ten temat, jak jest drugi odpowiedniejszy. Proponuję przeniesienie wątku o tych xyvq do właściwego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty na serio jesteś taki nie kumaty, czy tylko udajesz? Przeczytaj jeszcze raz tytuł tego tematu.

 

Tu masz wątek o spadających trójliterówkach.

 

temat jak najbardziej dotyczy domen 3literowych, bo które niby spadły teraz? temat nazywa się "wartość domen 3-literowych i o tym właśnie tu piszemy, jaki wpływ ten spad będzie miał na wartość domen 3literowych. o tamtym temacie wiem od dawna, lecz my piszemy tu o wartości

Share this post


Link to post
Share on other sites
temat jak najbardziej dotyczy domen 3literowych, bo które niby spadły teraz? temat nazywa się "wartość domen 3-literowych i o tym właśnie tu piszemy, jaki wpływ ten spad będzie miał na wartość domen 3literowych. o tamtym temacie wiem od dawna, lecz my piszemy tu o wartości

Temat jest o wartości domen 3-literowych bez xyvq, bo o takich sprzedażach traktuje pierwszy post.

Share this post


Link to post
Share on other sites
temat jak najbardziej dotyczy domen 3literowych, bo które niby spadły teraz? temat nazywa się "wartość domen 3-literowych i o tym właśnie tu piszemy, jaki wpływ ten spad będzie miał na wartość domen 3literowych. o tamtym temacie wiem od dawna, lecz my piszemy tu o wartości

Przeczytaj sobie swoje posty w tym wątku, ok? Co ma wspólnego z wartością domen Twoja skrzynka i Twoje wyłączone smsy? Ja Ci tylko przytoczyłem jeden twój post, a przeczytaj resztę swoich wpisów. Zaśmieciłeś ten wątek dokładnie.

 

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok, zakładam drugi temat o wartości 3literowych z xyvq

LItości nie zakładaj, dopisuj TUTAJ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeczytaj sobie swoje posty w tym wątku, ok? Co ma wspólnego z wartością domen Twoja skrzynka i Twoje wyłączone smsy? Ja Ci tylko przytoczyłem jeden twój post, a przeczytaj resztę swoich wpisów. Zaśmieciłeś ten wątek dokładnie.

 

EOT

 

ma bardzo dużo wspólnego, jeżeli nie jesteś w temacie to się nie udzielaj, nie przechwyciłeś tych domen więc nie wiesz o co chodzi, wytłumacze ci: chodzi o to że dostaje smsy i maile z powiadomieniami o 500 spadach. kapujesz?

 

na przyszłość radze ci zdobyć troszke doświadczenia, a potem się udzielać na forum

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

na przyszłość radze ci zdobyć troszke doświadczenia, a potem się udzielać na forum

hehehe :ph34r:

 

No to Ci się dostało bizuter. :ph34r:

 

Poczekajcie, idę po chipsy.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehe :)

No to Ci się dostało bizuter. :ph34r:

Poczekajcie, idę po chipsy.

Dobre :ph34r:

 

No tak, rrl dobrze prawi, bizuter powinien nabrać doświadczenia na forum zanim zacznie się udzielać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehe :ph34r:

Poczekajcie, idę po chipsy.

No tak, za wcześnie na piwo. Ostatnio miałes piwo i chipsy.

Chłopcy c DI Cię rozpiją :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, za wcześnie na piwo. Ostatnio miałes piwo i chipsy.

Chłopcy c DI Cię rozpiją :ph34r:

 

Dawno się już krew nie lała na forum, myślałem, że coś się będzie działo, a tutaj nuda. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno się już krew nie lała na forum, myślałem, że coś się będzie działo, a tutaj nuda. :ph34r:

W przerwie pomiędzy forumowymi potyczkami zawsze możesz pooglądać

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×