Jump to content
SELES

Wartość domen 3-literowych

Recommended Posts

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie dodawałeś ręcznie domen do przechwycenia, skoro tak Cię to zdziwiło.

Czy da się jakoś automatycznie dodawać 3-literówki do przechwycenia na dropped? Czy o czymś nie wiem?

 

Można wybrać w kryterium "3 litery i mniej", po 200 na stronie, potem "zaznacz wszystko" i dodać hurtem, wiele osób tak na pewno robi, inaczej by nie było takiego tłoku na aukcjach tych domen, a w sumie niewiele z takich dodanych spada, większość jest przedłużana, nigdy nie spadało blisko 100%. ;)

 

A jeśli chodzi o podsumowanie to wyszło mi, że spadło 26 trzyliterówek bez niepożądanych znaków i 555 z q,v,x, ale to liczba szacunkowa, która pokazuje jak wielka to była różnica. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dokładnie tak, dodawałem masowo ;) // Domeny ciągle spadają, masakra! Co kilka sekund więcej wiadomośco w skrzynce :P

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można wybrać w kryterium "3 litery i mniej", po 200 na stronie, potem "zaznacz wszystko" i dodać hurtem, wiele osób tak na pewno robi, inaczej by nie było takiego tłoku na aukcjach tych domen, a w sumie niewiele z takich dodanych spada, większość jest przedłużana, nigdy nie spadało blisko 100%. ;)

 

Nawet nigdy wczesniej nie zauważyłem tych opcji.

Ale mimo wszystko i tak było wiadome co sie będzie działo.

Zwykle było po kilkadziesiat domen do przechwycenia, ale nie kilkaset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I było kilkadziesiąt z czego spadło realnie kilkanaście, a nie kilkaset z czego spadło realnie kilkaset. Oj będzie się działo się...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze dostaję sms, że coś spadło a tu cisza, tylko powiadomienie na email. Może przy dużych opadach wyłączają co by skrzynki w telefonie nie zapchać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze dostaję sms, że coś spadło a tu cisza, tylko powiadomienie na email. Może przy dużych opadach wyłączają co by skrzynki w telefonie nie zapchać ;)

coś mi się zdaje że po tych opadach będą samobójstwa. Niektórzy stracą majątek swojego życia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
coś mi się zdaje że po tych opadach będą samobójstwa. Niektórzy stracą majątek swojego życia.

Niektórzy się wieszają, a w dropped pewnie już otwierają szampana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
coś mi się zdaje że po tych opadach będą samobójstwa. Niektórzy stracą majątek swojego życia.

Nikt się nie wiesza. Ktoś czyści portfolio - pozbywa się liabilities i zostawia sobie assets - jak to mawia Rick Schwartz.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikt się nie wiesza. Ktoś czyści portfolio - pozbywa się liabilities i zostawia sobie assets - jak to mawia Rick Schwartz.

 

DD

 

kolegom chyba chodziło o to że będą się wieszać jak przyjdzie do zapłaty za 200-300 ;) ponieważ co niektórzy brali wszystkie te domeny do przechwycenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolegom chyba chodziło o to że będą się wieszać jak przyjdzie do zapłaty za 200-300 ;) ponieważ co niektórzy brali wszystkie te domeny do przechwycenia

 

Jak się dodaje domeny do przechwycenia bez pomyślunku, to potem trzeba ponieść konsekwencje. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak pisze blink.

 

// pb

Tak, ale kto pomyślał, że taki spad będzie?

 

// Pan_Grzegorz

Niech DROPPED nie otwiera tego szampana za szybko, bo jeszcze się okaże, że wszyscy uciekną i zostawią rachunek dla DROPPED

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie tak jak pisze blink.

 

// pb

Tak, ale kto pomyślał, że taki spad będzie?

 

Jeśli ktoś myśli że dana domena nie spadnie, to po co ją dodaje? ;)

 

Moim zdaniem te domeny spadły w wyniku przeoczenia, o czym może świadczyć fakt że wiele podobnych nindż rejestrowanych w tym samym czasie przez tego samego inwestora zostało przedłużonych. Zresztą to nie pierwsze dziwne spady z tego portfolio, wcześniej spadały pojedyncze dużo ładniejsze trzyliterówki, a niedawno także dwuliterówka.

 

PS. Mój słownik twierdzi, że powinno się pisać trójliterówka, a nie trzyliterówka... ale jakoś dziwnie toto wygląda. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolegom chyba chodziło o to że będą się wieszać jak przyjdzie do zapłaty za 200-300 ;) ponieważ co niektórzy brali wszystkie te domeny do przechwycenia

LOL, racja. Znów widać moje wakacyjne rozprężenie.. :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś myśli że dana domena nie spadnie, to po co ją dodaje? ;)

 

Moim zdaniem te domeny spadły w wyniku przeoczenia, o czym może świadczyć fakt że wiele podobnych nindż rejestrowanych w tym samym czasie przez tego samego inwestora zostało przedłużonych. Zresztą to nie pierwsze dziwne spady z tego portfolio, wcześniej spadały pojedyncze dużo ładniejsze trzyliterówki, a niedawno także dwuliterówka.

 

PS. Mój słownik twierdzi, że powinno się pisać trójliterówka, a nie trzyliterówka... ale jakoś dziwnie toto wygląda. ;-)

Ja tam nie narzekam, kilka domen wylicytuję, może to jakaś okazja? :P

 

Jeżeli chodzi o trójliterówka a trzyliterówka to masz rację, ale styl pisowni chyba narzuciło forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem te domeny spadły w wyniku przeoczenia, o czym może świadczyć fakt że wiele podobnych nindż rejestrowanych w tym samym czasie przez tego samego inwestora zostało przedłużonych.

Może i masz rację, jeśli faktycznie inne podobne przedłużyli (nie wiem, nie sprawdzałem). A może stwierdzili, że zostawią sobie część tylko "na wszelki wypadek". Fakt, że parę trochę bardziej sensownych trójliterówek ;) też spadło a i w przeszłości ciekawe domeny spadały. Ale takie rzeczy się zdarzają cały czas - mnie też niestety zdarza się od czasu do czasu coś fajnego puścić.. :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może i masz rację, jeśli faktycznie inne podobne przedłużyli (nie wiem, nie sprawdzałem). A może stwierdzili, że zostawią sobie część tylko "na wszelki wypadek". Fakt, że parę trochę bardziej sensownych trójliterówek :P też spadło a i w przeszłości ciekawe domeny spadały. Ale takie rzeczy się zdarzają cały czas - mnie też niestety zdarza się od czasu do czasu coś fajnego puścić.. ;)

 

Bo macie słabe panele! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może i masz rację, jeśli faktycznie inne podobne przedłużyli (nie wiem, nie sprawdzałem). A może stwierdzili, że zostawią sobie część tylko "na wszelki wypadek". Fakt, że parę trochę bardziej sensownych trójliterówek ;) też spadło a i w przeszłości ciekawe domeny spadały. Ale takie rzeczy się zdarzają cały czas - mnie też niestety zdarza się od czasu do czasu coś fajnego puścić.. :P

 

DD

 

Jak coś puszczasz to napisz mi na PW, dobrze? :P

Albo będę wysyłał Ci PW, czy przypadkiem nie puszczasz x domeny :P

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

raczej powinno być trzy-literówka

 

Co do domen, to podobno od przybytku głowa nie boli ;) , ale raczej nikt nie liczył, że bedzie pierwszy na liście z 200-300 domenami i zostanie sam z tym ścierwem. Jasne, że trzeba było się na to przygotować, ale jak się widzi taką listę spadających domen to myśli się raczej o tym co wpadnie do portfela, a nie co najpierw trzeba będzie z niego wyjąć, szczególnie jak się dopiero zaczyna obracać w tym biznesie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo macie słabe panele! ;)

Nigdy nie zdarzyło mi się stracić domeny przez panel administracyjny - raczej przez własną niefrasobliwość - że tak delikatnie to ujmę :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli domaining może jednak czasem być hazardem. ;) Faktycznie można było popłynąć trochę, przechwytując dużą liczbę domen jako pierwszy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzisiaj dostałem 446 maili o przystąpieniu do aukcji, za 2 dni dostane tyle samo: aukcja xxx konczy się za 2 godziny ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli spadną ceny wszystkich domen 3-literowych w relacji D2D to w zasadzie będę się cieszył, będzie można taniej kupować, przynajmniej przez jakiś czas. Nie spodziewam się jednak spadku cen domen bez xyvq.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Mój słownik twierdzi, że powinno się pisać trójliterówka, a nie trzyliterówka... ale jakoś dziwnie toto wygląda. ;-)

 

Lepsze trzyliterówki niż tzw trzyliterówki Allegrowe które potrafią zawierać cyfry i myślniki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepsze trzyliterówki niż tzw trzyliterówki Allegrowe które potrafią zawierać cyfry i myślniki ;)

 

wtedy są to już trzyznakowe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×