Jump to content
Guest Lateralus

Pożegnanie z forum

Recommended Posts

Guest Lateralus

Witam,

 

Po ostatnich wydarzeniach i dosyć mocnych przemyśleniach na temat sensowności forum o domenach internetowych jak i samego rynku domen w Polsce, podjąłem decyzję o moim odejściu z forum di.pl.

 

Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina.

 

Z wielkim żalem i bólem podejmują tą decyzję gdyż forum było ostatnim miejscem gdzie byłem względnie akceptowany.

 

Z kilkoma osobami pozostaję w stałym kontakcie poza forum i mam nadzieję na kontynuowanie tych znajomości. Co do reszty to bez żalu oczywiście się żegnam gdyż nie udało mi się u nich znaleźć zrozumienia i poklasku dla moich tez i trafnych analiz.

 

Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny,

Lataralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Się" nie dziwię. 

"Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina."

Nawet "dział wycen" jest <0.

Pozdrawiam

"Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny,

Lataralus" :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drama queen :P

 

No jeśli chodzi o zaniżanie poziomu forum to masz na tym polu wiele zasług :lol: Przez większość czasu myślałem, że jesteś trollem, którego wyłącznym celem jest wkurzanie innych. W pewnym momencie nawet dodałem cię do ignorowanych użytkowników ale doszedłem do wniosku, że to bez sensu skoro i tak twoje posty pojawiają się na liście nieprzeczytanych :ph34r: 

 

Tak jak napisałem wczoraj, lepiej wykorzystaj swoją energię na coś co ma znaczenie w twoim życiu, zamiast spędzać długie godziny na coś czego nie lubisz, tylko po to by udowodnić innym, że się mylą. Życie jest zbyt krótkie, aby je spędzić na di.pl i to mówię ja po 11 latach na tym forum :lol:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, przemowild napisał:

lepiej wykorzystaj swoją energię na coś co ma znaczenie w twoim życiu, zamiast spędzać długie godziny na coś czego nie lubisz, tylko po to by udowodnić innym, że się mylą.

 

duty_calls.png

  • Like 3
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, Willa William said:

Z tego co czytam @pb też miał kiedyś podobne przemyślenia... odszedł ... rozwinął biznes i... wrócił :P czego niniejszym życzę i Tobie.
PS:

https://www.youtube.com/watch?v=NKMtZm2YuBE

 

Musisz mieć niezły problem z brakiem akceptacji Lateralus skoro już zniżasz się do tego, że zakładasz fałszywe konta, żeby wyrazić smutek ze swojego własnego odejścia :D Czyźbyś uznał, że sam po dobroci nie odejdziesz i lepiej będzie załapać bana za multikonto? 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, przemowild napisał:

 

Musisz mieć niezły problem z brakiem akceptacji Lateralus skoro już zniżasz się do tego, że zakładasz fałszywe konta, żeby wyrazić smutek ze swojego własnego odejścia :D Czyźbyś uznał, że sam po dobroci nie odejdziesz i lepiej będzie załapać bana za multikonto? 

Trochę więcej empatii. Gość ma zryty beret i sobie z tym nie radzi.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, smogwawelski napisał:

Przyjemnie sie patrzylo jak "bralo". Kazda zaneta zarzucona przez Lateralusa byla ta dobra zaneta. Wiecej luzu Panowie.

 

Smutek.

 

Czemu akurat Żaneta? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, keyword napisał:

Trochę więcej empatii. Gość ma zryty beret i sobie z tym nie radzi.

Dzięki za podpowiedź czym jest empatia? :P
---

Powodzenia Lataralus! Bez względu na to, czym będziesz  zajmował się w przyszłości, warto zbierać doświadczenia i wyciągać z nich wnioski :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 14.11.2019 o 00:39, 123 napisał:

Nie dziwię się ale nie ukrywam że mi szkoda. Lubiłem Cię mimo że nie miałem okazji Cię poznać. Mam nadzieję że to się jeszcze zmieni i będą mógł Cię kiedyś dotknąć.

 

18 godzin temu, przemowild napisał:

Gdybym mógł to wykorzystałbym całą energię jaką mam w sobie, swoich komórkach i swoich atomach by odwieść Cię od tej decyzji. Wiem też niestety że ile bym tej energii nie zebrał to dla tak silniej jednostki jak Ty byłoby mało i Twego zdania nie zmienię. Żegnaj ale pamiętaj o nas.

 

17 godzin temu, pb napisał:

Szkoda.

 

16 godzin temu, szmiko napisał:

Smutny to dzień. Nie wiem czy jestem w stanie sobie przypomnieć bardziej smutniejszy dzień w moim życiu... Przepraszam was... ktoś chyba kroi niedaleko mnie cebulę...

 

10 godzin temu, keyword napisał:

Trochę więcej sympatii ode mnie również. Zapamiętam Cię jako nieskazitelnego mędrca ze szkiełkiem w oku, wyprzedzającego swoje czasy o dekady czy milenia.

 

10 godzin temu, smogwawelski napisał:

Przyjemnie sie patrzylo jak każda zarzucona przez Lateralusa idea rozwijała się na rynku i dojrzewała do momentu aż wszyscy mogli ujrzeć jej prawdziwość i sens.

 

10 godzin temu, vul napisał:

Lateralus to człowiek który cofnął się w czasie by pokazać nam przyszłość. A my tego nie doceniliśmy i go straciliśmy... ;(

 

8 godzin temu, szogun napisał:

Mam nadzieję że do zobaczenia. Pamiętam jak dziś zapach Twoich perfum.

 

6 godzin temu, trzyliterowe napisał:

KOCHAM CIĘ!!!!!! NIE ODCHODŹ!!!!!!!!!

 

5 godzin temu, Kangur napisał:

Powodzenia Lataralus! Bez względu na to co napiszą tutaj inni, wiedz że to ja byłem i jestem nadal Twoim największym fanem! Ciumaski!

 

5 godzin temu, Pan_Grzegorz napisał:

Cóż, jest to jeden z najsmutniejszych dni w historii powojennej Polski. Lateralus był dla mnie jedną z najważniejszych osób, zaraz po Lechu Wałęsie i Karolu Wojtyle.


Po tych wszystkich szczerych, ciepłych i pełnych sympatii słowach nie mogę nadal się pozbierać. Jestem niesamowicie wzruszony i poruszony tym jak wiele dla was znaczyłem koledzy. Myślałem że jestem jak skała ale jednak uroniłem łzę wzruszenia.

 

W związku z takim odzewem naszego kolektywu domenowego, nie pozostaje mi nic innego jak odwołać moją decyzję o odejściu z forum i wrócić tutaj silniejszy, pełniejszy o doświadczenie szczerości i ciepła z waszej strony.

 

Wszystko po to by móc głosić wam nadal prawdę, zawsze prawdę i tylko prawdę, moje kochane myszki. Mam nadzieję, że swoją postawą i zaangażowaniem w sprawy naszego domenowego kolektywu, będę zawsze zasługiwał na takie słowa jak te powyżej. Będę pracować 5x ciężej nad moimi tezami oraz 10x bardziej nad przedstawianymi danymi. Wszystko oczywiście w akompaniamencie elokwencji i erudycji za którą mnie tak tutaj uwielbiacie.

 

Mam nadzieję, że ową opinię na tym forum utrzymam i że nadal moja osoba pozostanie bez skazy i rys w waszych oczach. Gdyby jednak, ktoś z was, drodzy moi kochani mili, miał kiedykolwiek jakieś zastrzeżenia co do mojej osoby czy mojego sposobu opisywania rzeczywistości domenowej.

A teraz, jeśli pozwolicie, wybiorę się na spoczynek. Muszę mieć dużo sił i energii by postować w tematach moje wnikliwe myśli i przemyślenia. Mam już zalążek kilku nowych idei, które powoli rozwijam ale mogę wam już zdradzić, że będą to niesamowicie trafne, odkrywcze i jednocześnie bardzo proste do zrozumienia. Możliwe nawet że dacie radę kilka z nich pojąć (choć jedynie w podstawach oczywiście).

Jeszcze raz wam wszystkim dziękuje - daliście mi nową siłę w tej chwili zwątpienia. Bez was by mnie nie było, tak jak was by nie było beze mnie. Dobrze że jesteście i dobrze że jestem. Ja to Wy, Wy to ja. Jesteśmy jednością, istotą idealnie doskonałą, która doświadcza sama siebie przez różne świadome podmioty w każdym możliwym wymiarze czasowym. Jesteście moim życiem, domem, przeznaczeniem i moim światem. Nieskończenie różni, wielcy i mali, wysocy i niscy, mili, agresywni, empatyczni, egoistyczni, altruistyczni, rozważni, lękliwi, odważni, ryzykowni, miłujący, cierpiący, zrezygnowani, pełni nadziei i inne, trudne do wymienienia wszystkie przymiotniki was opisujące. Tacy jacy jesteście jesteście zawsze idealnie, bo to właśnie, ta różnorodność świata, ten chaos z którego on się wytworzył, jest tym co nas rozróżnia i nas buduje. Ten samoorganizujący się, wg zasad chaosu, świat jest nami, a my jesteśmy nim. Nigdy o tym nie zapominajcie! Jesteśmy sami sobie dziećmi i ojcami, córkami i matkami, braćmi i siostrami, żonami i mężami, administratorami i użytkownikami. Jesteśmy jednością, która dodatkowo nie przejawia żadnych ram czasowych. Czas to jedynie sposób opisu zmian zachodzących w nas samych, w naszym wszechświecie. Wszystko wydarzyło się TERAZ, w "tamtej" konkretnej chwili. Tak samo wszystko wydarzy się TERAZ w przyszłości, jednak TERAZ przyszłości nie ma, nie istnieje - jest tylko TERAZ. Przeszłość i przyszłość to tylko różne formy ludzkich wspomnień. Obecna chwila to jedyna co mamy i każde nasze słowo, każda myśl, każde działanie, które wymawiamy, przejawiamy i podejmujemy, wydarza się TERAZ. Więc właśnie TERAZ, w tym jednym i dokładnym momencie, spróbujcie wykrzesać siłę w waszych głowach, waszą świadomość, do tego by kreować własne życie, własne słowa, własne myśli i w końcu własne działania. Tą siłę w końcu odnajdziecie, jak i ja odnalazłem, i będziecie się mogli tą siłą dzielić, jako i ja się dzielę. 

Wiem że zaraz pojawią się tutaj głosy rozsądku i racjonalizowania. Że to nie takie proste, że tak życie nie wygląda. I oczywiście ja się z tym wszystkim zgadzam. W życiu jest słońce, przyjemność i miłość. Jest też zimno, rozczarowanie i ból. I cały sęk w tym, że trudno w nim odnaleźć jakikolwiek sens. Dzieję się tak dlatego, że ciało i dusza człowieka bez przerwy emanuje, i szczęściem, i cierpieniem. Znaczy to tyle że to człowiek jest źródłem wszystkiego. Lecz tylko wtedy kiedy w naszych głowach i duszach panuje równowaga - dzieją się cuda. Tak samo gdy człowiek nie wybiega za bardzo w przyszłość, i jednocześnie nie ucieka wciąż w przeszłość - również dzieją się cuda. Cały świat się kołyszę lecz jest zrównoważony. W niczym jednak nie odnajdziesz spokoju bo każdy spokój jest niszczony przez chaos i zmiany w czasie. Każdy spokój jest niszczony przez zewnętrzny świat. Żaden spokój nie jest trwały. Tylko ten kto potrafi utrzymać równowagę, znajdując się nie po prawej i nie po lewej, nie na górze i nie na dole, raz wewnątrz, a raz zewnątrz, jest zdolny by być ponad sobą. Radość zawsze zamienia się w nieszczęście. Łzy zawsze zamieniają się w śmiech. Przyjaźń zamienia się w miłość, miłość w przyzwyczajenie, przyzwyczajenie w nienawiść, nienawiść w spokój, spokój w ciekawość, ciekawość w przyjaźń.

Ty, właśnie Ty użytkowniku, to ktoś kto pamięta co było, i myśli o tym co będzie. Ty to ktoś kto nie jest ani w przeszłości, ani w przyszłości. Ty jesteś TERAZ. Cały świat jest wiecznym TERAZ, a Ty jesteś środkiem tego świata. Jesteś środkiem swojej własnej rzeczywistości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Lateralus napisał:

 

W związku z takim odzewem naszego kolektywu domenowego, nie pozostaje mi nic innego jak odwołać moją decyzję o odejściu z forum

 

 

 

Jesteś trolem, znajdz inne zajecie, inne forum.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Lateralus napisał:

 

 

W związku z takim odzewem naszego kolektywu domenowego, nie pozostaje mi nic innego jak odwołać moją decyzję o odejściu z forum i wrócić tutaj silniejszy, pełniejszy o doświadczenie szczerości i ciepła z waszej strony.

 

 

Super!!! tylko jakby to mogło nastąpić za parę lat...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, Maku Maku napisał:

Z tej okazji zapraszam do mnie do domu na obiad i oglądanie śmieszny sytuacji na YouTube.

 

51 minut temu, Pahana napisał:

Jak największy Polak! Cieszy mnie to strasznie!

 

18 minut temu, entersite napisał:

Jesteś celem, moim marzeniem, białym żołnierzem! Chciałbym być taki jak Ty i od dzisiaj będę robił wszystko by się do Ciebie upodobnić (łącznie z operacjami plastycznymi)!!

 

13 minut temu, reavis napisał:

Super!!! Tylko jakby mogło nawet samo odejście nie nastąpić... ten jeden dzień smutku i zgryzoty był ciężki do przeżycia...

 

1 godzinę temu, ArturZ napisał:

Bez Ciebie świat nie liczy się,
Gdy Ciebie nie ma, serce boli mnie.
Usycham z tęsknoty, jak nie podlewany kwiat.
Gdy jesteś obok, piękny jest cały świat.

 

źródło: http://wierszyk.pl/milosne.php

 

Nadal nie mogę ukryć wzruszenia z wciąż napływających do mnie głosów i wspaniałych wiadomości od wszystkich użytkowników forum. Dziękuje wam jeszcze raz, że jesteście i że w tych trudnych dla mnie chwilach słabości wspomagacie dobrym słowem, energią światła i miłości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeżyliśmy z Tobą Lateralus tyle lat
choć w oczy wiał nam nieraz wiatr
przy Tobie wśród domen nauczyliśmy się żyć
przy Tobie śniliśmy o dużych sprzedażach sny.
Przeżyliśmy z Tobą tyle lat
oddaliśmy Ci domen świat
i chociaż wiemy jak po braku ofert smakują łzy
dziś nie żal domen kupowanych przez wiele dni.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×