Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

mi swiadomie sie nie zdarzylo cos takiego, ale przy tej ilosci domen pewnie nie zauwazylem;)

 

jak mi cos zginelo to mam nadzieje, ze i wroci, w koncu dane w whois sa moje,

i jak ktos sprzeda, bedzie probowal przeniesc do innego rejestratora to przyjdzie w koncu email od dns.pl (na to licze!!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi swiadomie sie nie zdarzylo cos takiego, ale przy tej ilosci domen pewnie nie zauwazylem;)

 

jak mi cos zginelo to mam nadzieje, ze i wroci, w koncu dane w whois sa moje,

i jak ktos sprzeda, bedzie probowal przeniesc do innego rejestratora to przyjdzie w koncu email od dns.pl (na to licze!!!)

 

fakt jeśli znika domena to dane we whois są takie same, można powiedzieć że domena "prawie" jest na naszym koncie ponieważ jak miałem wystawioną na sprzedaż to pokazywało sumę domen razem z tą co brakowało i nawet można było ja znaleźć w aftermarket (czyli się wszystko zgadzało) ale podczas wyświetlania domen jednak jej tam nie było :) - bynajmniej u mnie tak to wyglądało

Edited by blink

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegos czasu notorycznie po zakupie/transferze/wygranej aukcji , zadarza sie, ze domena po oplaceniu cudownie znika z panelu.

Napisz bliżej jak konkretnie wygląda taka sytuacja:

 

* Kto wygrał aukcję - ty, czy kto inny (byłeś kupującym czy sprzedającym)?

* Domena znika - czyli najpierw się pojawia? Bo skoro ją kupowałeś, to wcześniej jej nie miałeś w panelu?

* W jakim czasie po opłaceniu domena znikła?

* Na PM poproszę o nazwę domeny.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem - jak rozumiem, chodziło Ci o domenę opisaną w tickecie 84407990. Błąd ten wystąpił jednorazowo w dniu 08.04 i dotyczył w sumie 4 domen kupionych na aukcji (z tego jedną na Twoim koncie). Tego samego dnia problem został wykryty, naprawiony i domeny znalazły się na kontach docelowych. Odpowiedź w tej sprawie otrzymałeś następnego dnia poprzez system ticketów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gługo jeszcze będziemy otrzymywać informacje o nie swoich domenach wygasających domenach za 25, 20, 10 ,7 ... dnie domenach jeden po drugim raz razy dziennie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gługo jeszcze będziemy otrzymywać informacje o nie swoich domenach wygasających domenach za 25, 20, 10 ,7 ... dnie domenach jeden po drugim raz razy dziennie ;)

 

 

Ja mam tysiace domen ;) w dropped i jakos dostaje mejle tylko do tych domen co mam w dropped.

 

pisz na kontakt@dropped.pl to dostaniesz od dropped odpowiedz za pomoca ticketow (wg mnie dziala to sprawnie - w ciagu 24h)

 

wtedy bedzie mogl napisac o konkretach z data mejla i trescia. Moze to dotyczylo jednak twoich domen;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gługo jeszcze będziemy otrzymywać informacje o nie swoich domenach wygasających domenach za 25, 20, 10 ,7 ... dnie domenach jeden po drugim raz razy dziennie ;)

Nie powinno się to już zdarzać - napisz do supportu z nazwą domeny, to będe mógł zdebugować problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy informacje o domenach jakie są np. do przechwycenia (PR , site i linki) są ciągle aktualizowane ?

 

Ponieważ ostatnio google bardzo szybko zeruje PR i resztę informacji po zniknięciu domeny, to może warto by trzymać i pokazywać tylko pierwsze informacje o domenie - bez aktualizacji.

 

Obok domeny można by zamieścić dodatkowy link - sprawdź aktualne dane i tu mogło by się otwierać okienko z bieżącymi wartościami - także m.in. z Yahoo - zapytań było by stosunkowo niewiele, bo tylko o konkretne, wybrane domeny.

 

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauwazylem wlasnie ze domeny z Dropped, ktore mam na parkingu i maja ustawiona opcje na sprzedaz oraz wprowadzony link do przekierowania na AM nie dzialaja pod Opera, tzn. przekierowanie nie dziala. W FF oraz IE7 wszystko jest oki. Bardzo prosze o poprawienie tego bledu.

Pozdrawiam

LS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy serwery dropped.pl pojechały sobie już na długi weekend? ;) Od rana czekam na odświeżenie DNSów, zwykle to trwało maksymalnie kilkadziesiąd minut. Może by tak dać lekkiego klapsa żeby zaskoczyło? ;)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli zmieniasz serwery DNS na inne, to dzieje się to po stronie NASK a nie Dropped, więc to raczej NASK pojechał na weekend ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli zmieniasz serwery DNS na inne, to dzieje się to po stronie NASK a nie Dropped, więc to raczej NASK pojechał na weekend ;)

 

Ale ja ustawiłem przekierowanie po URL, domena dalej ma DNSy dropped.pl ;)

 

ps. załatwione, dziekuję za szybką reakcję :P

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błąd: Błąd EPP: Błąd połączenia z systemem NASK Couldn't resolve host 'grolsch.nask.waw.pl' (6) [9999]

Błąd: Błąd EPP: Błąd połączenia z systemem NASK couldn't connect to host (7) [9999]

 

Wcześniej tego nie było, więc wierzę, że chwilowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Również mam problemy z połączeniem się z serwerami NASK, a dns.pl też nie działa ;)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również mam problemy z połączeniem się z serwerami NASK, a dns.pl też nie działa ;)

 

Od wczoraj infrastruktura NASK miała kilka przerw w działaniu, pewnie admini grillują na serwerach. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję z listy wygasających domen usunąć te kilka tysięcy testowanych domen o których mowa była w innym wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to już wiadomo, jaką literówkę należy zarejestrować :):D

 

aptermarket.jpg

 

ale "f" i "p" z soba nie sąsiadują :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×