Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Mam jeszcze pytanie o integracje z sedo.

Czy wystarczy ze ustawie parking na sedo i oferty z Kup Teraz opublikuja sie w sedo czy musze zmieniac cos w DNSach?

Czy w przypadku zakupu transakcja idzie przez sedo?

Co jak domena jest sprzedawana za niska kwote np 200 zl - czy prowizja sedo nie zje wiekszosci/calosci (jak dobrze pamietam tam byly wysokie oplaty startowe za sprzedaz chyba 50 czy 100 USD)

Czy ktos moze ma doswiadczenie?

 

U siebie ustaliłem wyłącznie integrację z Sedo.

DNS pozostawiłem bez zmian.

 

Wszystkie domeny, które mam wystawione na sprzedaż ( na AM ), widnieją również na SEDO jako "make offer ( bez podanej ceny ) - dla mnie to nawet lepiej

 

Odnośnie prowizji Sedo, jest to chyba 10 % ( minimum 50 $ )

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoby, które odnowiły domeny po zmianie sposobu odnawiania, a potem je wytransferowały, zachęcam do sprawdzenia historii operacji na swoich kontach. W moim przypadku 1 rok przedłużenia zniknął po transferze do innego rejestratora, a dopiero po wymianie kilku ticketów środki zostały zwrócone. System więc musiał mieć chwile słabości...

Share this post


Link to post
Share on other sites
W najbliższym czasie zaprosimy ponadto wszystkich klientów na serię spotkań z naszymi przedstawicielami w całej Polsce, na których będzie można porozmawiać "twarzą w twarz".

 

Nie mogę się doczekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może coś przegapiłem ale jak dotąd wcześniejsze aukcje Dropped można było znaleźć po wpisaniu:

http://dropped.pl/gotoauction.php?name=nazwadomeny.pl

Ostatnio zauważyłem, że jest to niemożliwe.

Jak teraz znaleźć archiwalne aukcje ?

 

Też się ostatnio zdziwiłem i ktoś mnie oświecił że teraz można sprawdzać tylko miesiąc wstecz (jeśli dobrze pamiętam).

Przy okazji: da się coś zrobić żeby, gdy leży dropped, nie zamulało di.pl? Jakieś proxy dla tego widgetu czy coś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może coś przegapiłem ale jak dotąd wcześniejsze aukcje Dropped można było znaleźć po wpisaniu:

http://dropped.pl/gotoauction.php?name=nazwadomeny.pl

Ostatnio zauważyłem, że jest to niemożliwe.

Jak teraz znaleźć archiwalne aukcje ?

No własnie, nawet jak jest teraz aukcja danej domeny i była np rok temu, to klikając na tę poprzednią tez kieruje do głównej strony giełdy. :mellow::)

 

MY CHCEMY POWROTU SPRAWDZANIA ARCHIWALNYCH AUKCJI!

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
No własnie, nawet jak jest teraz aukcja danej domeny i była np rok temu, to klikając na tę poprzednią tez kieruje do głównej strony giełdy. :mellow::)

 

MY CHCEMY POWROTU SPRAWDZANIA ARCHIWALNYCH AUKCJI!

 

Też to zauważyłem, myślałem jednak, że coś źle sprawdzam :)

 

Wiadomo coś z jakiego powodu te zmiany?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem gotów zrozumieć, że archiwalne dane mogły wpływać na część podejmowanych decyzji ale niejawne ograniczanie dostępu do dotychczas dostępnych narzędzi analitycznych jest irytujące.

Ci, którzy zdecydują się by takie dane gromadzić i tak stworzą sobie do tego odpowiednie narzędzia ale takie "anty-niespodzianki" wpływają negatywnie na ogólną ocenę serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy na AM można stworzyć grupę domen do sprzedaży w końcówce .EU?

Chcę wystawić ofertę dwóch zgrupowanych domen .Eu i ciągle mam taki komunikat:

 

Ta domena nie może być zgrupowana

 

Może u Was też coś takiego się pojawiało? Czy to tylko coś nie tak... w moim panelu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

działają Wam poprawnie testy w AM ? Dokładniej mam na myśli zliczanie odwiedzin w zakładce moje testy. Raz są jakieś, później nikną, a aktualnie na stronie moje testy mam wszędzie 0, natomiast aby zobaczyć realne odwiedziny muszę wejść w "Statystyki parkingu".

 

To jest jakiś błąd u mnie ? czy globalnie u wszystkich jest ten sam problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie się ślimaczy, nie można pewnych operacji na domenach wykonać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wy też nie możecie dokonać zasilenia konta PayPalem?

 

This recipient does not accept payments denominated in Polish Zlotys. Please contact the seller and ask him to update his payment receiving preferences to accept this currency.

Return to SenseSites Limited
PayPal

At this time, we are unable to process your request. Please return to SenseSites Limited and try another option.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taki sam problem z paypalem. Nie moge też zalogować się do aukcji prywatnej.

Edited by sztajek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy aukcjach składających się z wielu domen, nie pokazuje szczegółowego ruchu - tak jakby nie mógł pobrać danych z obu domen. Przy literówkach jest to uciążliwe bo ciężej okreslić rzetelność ruchu oferowanego przez sprzedawce, zaś sprzedawca traci klientów przez to właśnie. I generalnie wszyscy sa pokrzywdzeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. generator domen już nie działa chyba od miesiąca

 

2. nie da się zmieniać cen, pojawia się "niewałaściwa kategoria"

 

 

dziwne że od miesiąca cały czas nikt nie reaguje

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. generator domen już nie działa chyba od miesiąca

 

2. nie da się zmieniać cen, pojawia się "niewałaściwa kategoria"

 

 

dziwne że od miesiąca cały czas nikt nie reaguje

 

A to w AM ktoś jeszcze trzyma domeny?? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. nie da się zmieniać cen, pojawia się "niewałaściwa kategoria"

 

Z tego co pamiętam dzieje się tak gdzy masz jakieś domeny na aukcji a chcesz zmienić ceny innym bezpośrednio z widoku "sprzedawaj domeny". Wystarczy, że ustawisz jakiekolwiek kategorie domenom na aukcji i dopiero wtedy zmienisz ceny w pozostałych.

Musisz to zrobić podczas jednej sesji bo po przelogowaniu "kategorie" domen na aukcjach znów znikną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam dzieje się tak gdzy masz jakieś domeny na aukcji a chcesz zmienić ceny innym bezpośrednio z widoku "sprzedawaj domeny". Wystarczy, że ustawisz jakiekolwiek kategorie domenom na aukcji i dopiero wtedy zmienisz ceny w pozostałych.

Musisz to zrobić podczas jednej sesji bo po przelogowaniu "kategorie" domen na aukcjach znów znikną.

 

ciekawe, jak by nie można tego było naprawić

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe, jak by nie można tego było naprawić

 

pewnie można ale mi np. odechciało się informować support o błędach

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

 

Czy brak środków na koncie Dropped oznacza, że wygasające teraz domeny nie są przedłużane wg nowych zasad przedłużeń, czy ma to wpływ tylko na nowe rejestracje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transfer niemozliwy do zrealizowania/Unable to perform the transfer

 

 

nie mogę też przetransferowac domen do aftermarket :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy brak środków na koncie Dropped oznacza, że wygasające teraz domeny nie są przedłużane wg nowych zasad przedłużeń, czy ma to wpływ tylko na nowe rejestracje.

 

Ostrzegałem. :)

 

"- jeśli w chwili planowego odnowienia na epp dropped skończy się kasa, domena wygaśnie i będzie wymagała reaktywacji"

 

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=473955

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×